Piticlontzi de iulie-august 2004 (250)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Mai, am scapat eu vreun post? Parca zicea Lia ca pune si ea ceva fotografii mai noi??

Eu am mincat si acum citesc pe aici...

Gabriela 32+ cu AMR 8 sapt...
si Stefan David (8 Iulie 2004)Poze

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Carmen, io am inteles pictura si chiar asa mi a placut !
Rox, juma` de ora a durat ? Bine ca ati scapat cu bine, ma ia cu frig cand ma gandesc



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

..Carmencita,adik te-ai trezit taman acu' cand a inceput ploaia torentiala?
Cristalina ne dam intalnire in iunie la conferinta la iesi?
...nu ma poci abtine sa nu va povestesc cum m-a ajutat mandra sa-mi "imbunatatesc" imaginea de pe retina soacrei...vineri fu ziua ei,tacsu o convoaca pe mandra la o convorbire telefonica cu ea "hai sa-i spui bunicii Anda la multi ani"...."io nu-i zic la multi ani,ii zic ....paste fericit!!!"...buun, ma chinui 5 minute sa-i explic fetei ce trebuie sa zica...sunam.."alo bunica...paste fericit!!!"...tacsu "zi-i la multi ani!"....lalaie un laaaa muuuuulti aaani...tacsu"canta-i multi ani traiasca"...."bunica nu pot sa-ti cant ca nu-mi mai amintesc cantecul!"....am slabit juma de kil,in timpul conversatiei telefonice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

mah nu stiu daca a durat jumatate de ora.... cred ca mai putin, nu prea stateam sa ma uit la ceas
Gabi, Lia e restanta rau la poze, vaz ca nu mai intra
Doamne e atat de depresiva ziua asta.... parca vine craciunu'!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Rox, trimit io soare si voie buna
Io sunt happy ca la dimineata merg la oftalmologie pt a doua parere si vreau o parere buna
Ioana,



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

multumesc inca o data pentru urari....pupici voua!

leeloo, saru'mana...m-am vazut in listuta

carmen asa deseneaza si andreea...coli printate apoi pensulate...numai ca eu blindez pe andreea cu un pulover de al meu ca se face ca toate alea pe tricou

l-am vazutpe Luca si pe Ilinca....ma minunez cat de mult au crescut.... si ce schimbare....adevarul ca nu am mai vazut de mult poze cu piticlontzi...

noi am fost la bran in week...am gasit o vila cu un loc dragut de joaca...a fost super...sper sa pun pozici cat de curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Olivia-Radu stie sa numere, dar nu stie nici cifre, nici litere. Nu stie sa colereze in contururi si nici nu e interesat de activitati de genul asta. Si eu zic ca Luca se va adapta muuult mai repede la Romanika decat parintii lui Despre locul de joaca...invidie maxima
Ioanag-noi am stat in primele randuri la circ dar mie mi fo' frica de camile...cand se invarteau in arena aia mi se parea ca ranjesc cam aproape de mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Roxi, moama prin ce spaima ati trecut..

Carmen, si bianca tot asa deseneaza..

Felicia asteptam pozici!

De Alice ce mai stiti?

Intrebare intrebatoare :)) (apropos de revenirea gorodicai la lapte).. cat lapte mai beau copiii vostri? Bianca nu prea mananca dar bea inca mult lapte..



Rugati-va pentru Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Neata...am citit pe sarite...va multumesc pt raspunsuri..m-am linistit! Normal ca fiecar ecopil are ritmul lui si inclinatii le lui..Luca de ex nu coloreaza..deloc..nici in contur nici pe linga Nu recita si nu cinta..Dar danseaza

Roxa daca asta a fost prima ta panica atunci esti o fericita! Bine ca s-a terminat cu bine!!!!!
Anca Luca bea lapte dimineata si seara..doar pt asa ii dau eu..el cere si-n timpul zilei dar nu primeste...cind cere lapte eu ii dau apa..daca i-as da la cerere..nu ar mai minca...

pe restul va pup..

azi sintem liberi este sarbatoare..plecam la piata:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata.
In primul si n primul rand Andreea de Pupi ??? Sa scot
Si`apoi multumim de vizionari
Cristal, ca sa nu va lasam singure ... Giulik a borat aseara. Pe motiv de porceala. Neputand sa o opresc din rontait castraveti ... s a autoservit cu lapte si nu a fost o combinatie fericita. Asa k dupa program, a decretat ca vrea dpr lapte ...
AncaMaria, Giulia precum bbii: dimineata+dupa pranz+dupa cina, cate 250 ml lapte + 1 masura nesquick.
Pako, pupici multi multi la voi si sa tot aveti asemenea we uri faine !
Ina, poze ? Nu l am vazut pe Radu de muuuult timp ...

Io ma pregatesc sa plec. Am cu nervile ... revin de la munci, sper cu vesti bune.
Pup la trupa.
O zi frumoasa !





Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput