LMA * Ghiocei de martie - aprilie 2006 * (51)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

La multi ani
26 MARTIE - TEODORA MARIA(MARI 78)
26 MARTIE - VICTOR GABRIEL (ONSAMI)
28 MARTIE - MARC ALEXANDRU (ALINAALEX)
28 MARTIE - THEA ANTONIA (ANDREEA GEORGIANA)
28 MARTIE - ANDA (LORANDA)
29 MARTIE - ALICIA MARIA (KIM)
29 MARTIE - BIANCA NICOLE (PISPIRICA)
30 MARTIE - MAIA (ADAR)
30 MARTIE - VLAD LUCAS (LILI PREJBEANU)
la multi ani si multa sanatate Mihaser si drum bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

gajici, spuneti-mi si mie ca acum mi-a picat fisa, la 2 ani se mai face vrun vaccin obligatoriu?daca da, care?
daca nu, care sunt alea optionale? voi le-ati facut? de ce da/de ce nu?


multzu mult



P.S. stiu de Thea ca face/a facut Prevenar-ul (optional), insa parca nu i l-as face Biei; cu ce medici am vorbit, mi-au zis ca se face mai mult in strainatate si ca e dezvoltat pe culturi de microbi specifici acolo, deci nu pt cei da la noi (ceva de genul, sunt incoerenta)



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA GEORGIANA spune:

LA MULTI ANI, MARC ALEXANDRU!
LA MULTI ANI,ANDA!

SA FITI SANATOSI,FRUMOSI,NOROCOSI SI SENINI!

LA MULTI ANI,BURTICA MIHASER!SA-TI DEA D-ZEU O VIATA FRUMOASA DE TOT,ALATURI DE PUII VOSTRI DRAGI!

Va multumim din suflet pt. urari.Am vazut poz(n)e si abia astept sa va scriu mai multe.Maine insa ma asteapta o zi grea,iar duminica dimineata plec impreuna cu Thea la Brasov,pt. o saptamana...fara Summit.Daca reusesc,intru maine cu poze de la party.Daca nu,la Brasov voi avea mai mult timp(sper!).Va pup si noapte buuuuuna!

ANDREEA GEORGIANA,mamica de Thea Antonia... frumusica(28.03.2006)
http://community.webshots.com/user/andreeageorgiana


Oamenii se schimba.De obicei...in rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_fer spune:

Noe, din cate siu eu nu tb facut nici-un vaccin, obligatoriu, la 2 anisori.

Noapte buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania2 spune:

La multi ani!

Theea Antonia Marc alexandru Anda

Sa va fie viata senina, plina de realizari si bucurii!


La multi ani , Miha! Sa fii sanatoasa, fericita iubita sa te bucuri de puiuti! Si cum zice Bia, pupi aci pe dumda ( adica pupic pe burtica)!

pupiii

Bianca Alexandra Iris 15.04.2006


http://community.webshots.com/user/red_tania

http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=1882c89b2180ca682996d7&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aalina2003 spune:

La multi ani pentru ghioceii Thea,Marc si multa sanatatate,ani frumosi si feiriciti impreuna cu parintii vostri care va iubesc,fireste,nespus de mult!
La multi ani,de asemena, pentru Anda (cate kg mai are Anda de Loranda?), Alice si Bianca!! Sa fiti frumoase,sanatoase si iubite!
La multi ani si pentru Mihaser,sanatate si mult noroc!!! Ce faceti in Ungaria? Treburi sau cumparaturi?

Noe, eu stiu ca urmatorul vaccin obligatoriu este la 2 ani jumate,da'nu mai stiu care. Oricum,e un rapel la cele deja facute,nimic nou. DEspre alea optionale,stiou doar un pic: Prevenar nu i-am facut Anei, eu stiu ca sunt recomandate in special copiilor cu probleme cu imunitatea ( e pentru efctiuni respiratorii), mai stiu ca e unul combinat insa,care e impotriva meningitei. Pe ala l-as face,dar mai trebuie sa intreb. Pana acum i-am facut doar vaccinurile obligatorii si de fapt,pe alea gratuite. Acum (pesate juma' de an)as vrea sa-i fac unul mai complex,dar,iarasi,trebe sa mai intreb si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

tic tac, e ora Pamantului
sper ca aveti luminile stinse



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

in alta ordine de idei,


la multi ani si multa iubire printesei Alicia

si

la multi ani si toate cele bune printesei Bianca

petrecere frumoasa si sanatate maxima!


Secundo, tb sa va spun ca am participat azi in formatie completa la party in Paradis....adica la Teo unde -imi permit sa vorbesc in numele majoritatii fam Roua, ne-am simtit excelent, Mari
au fost multi copii de varste apropiate, multe jocuri de gradina, MULTA gradina, soare, relaxare, ZERO FITZE...asa ca ...mai ca n-am mai fi plecat...insa a trebuit, chiar mai repede decat ne-am propus- Bia a adormit in secunda 1 in masina/
Teo a fost uimitor de cuminte si grozava si la ea acasa, e bucatica rupta din Mari, pt cine nu s-a prins inca, ...iar noi am devenit fanii ei forever

Maine o sa pun si poze cu pitici..sper sa ma ajute zapp=ul

P.S. Cata, visinata aia rocks!!![



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

am pus poze de la party-ul cu copii in parc

Is daramata....dar a fost super fain.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stefanna spune:

LA MULT ANI PRINTESELOR ALICIA-MARIA SI BIANCA-NICOLE
va dorim din inima sa fiti sanatoase, fericite,iubite si parintii vostri langa voi sa nu ma poata de atata mandrie.Va pupam din inima.

Mergi la inceput