LMA * Ghiocei de martie - aprilie 2006 * (51)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aalina2003 spune:

Miha, frumos tort ati avut voi acolo...a fost si gustos? Si Ana mananca Martinel, alte mezeluri nu i-am prea dat,ma gandesc (oare bine?) ca astea-s facute mai cu grija,fiind speciale pentru copii. Oricum,pateul este singurul de piata care mie imi place..cam prea mult,ar zice gurile rele.:).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nshiro spune:

LA MULTI ANI Cristi si Vlad pt ieri si Teodora pentru astazi. Sa cresteti mari si sanatosi sa va fie cararea vietii presarata numai de flori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania2 spune:

La multi ani pentru sarbatoritii de ieri si pentru cei de astazi!

CRISTIAN (MIHASER)
VLAD (CLAUDIA_D) RAISA CRISTIANA (LAURA 83)
STEFAN VLAD (TWEETY GEO)
TEODORA MARIA(MARI 78)
VICTOR GABRIEL (ONSAMI)

Sa cresteti mari si sanatosi, sa va fie viata senina !

Vazut tortulete de Miha si Noe superbe!


Pupici

Am pus poze noi cu Biusca!

Bianca Alexandra Iris 15.04.2006


http://community.webshots.com/user/red_tania

http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=1882c89b2180ca682996d7&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lady_Hawk spune:

Hmmm….ia sa vedem cine se sarbatoreste azi?!,,,Un cavaler si o donsoara, deci sa-i felicitam cum se cuvine :La multi ani TEODORA MARIA si VICTOR GABRIEL, sa cresteti mari, voinici, sanatosi si descurcareti !!!
Mai fetiliiiii…io vreau sa-mi tund beba si nush unde sa ma duc…oare Ciufolici ala de la Obor o mai fi ?!?!?!Ca vreau sa ma duc sa-i trag o freza “trendi”...(tati vrea ca a lu` Baseasca [olola], bine ca nu vrea k a lu` tasu` lu` Baseasca …hihihi…) …ca acu` cateva luni am incercat sa-i tund bretonul si a iesit ceva …de ziceai k e tunsa la “Ciobu` fermecat” …un breton scurt si franjurat…lu` tati i-a placut mult …ii venise ideea sa imi fac si io unu` (puschia pe limba! )…asa ca poate imi sugerati ceva [hipp]….Senkiu anticipat!!!


Io de beba_mica (13.04.2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adar spune:



LA MULTI ANI TEODORA !!!

Tot binele din lume primeste-l de la noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adar spune:

Am vazut poze (Bia, Thea, Cristian si ... Andreea) ... n-am timp sa comentez acum, m-au impresionat toate ... fug la Maia, va pupam pe toti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

La multi ani VLAD, RAISA ,STEFAN, Victor si…………………. Teodora!!!!!!!! sa va fie viata plina de bucurii!!

MIHASER – tortul a fost super!! Inca odata la multi ani lui Cri!!!!!

ANDREEA, iti sta bine freza, arati fantastic. Pozele cu tine si Thea la oglinda sunt superbe!
CIUF, mey. Acuma zau….


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina71 spune:

Fetelor eu maine plec la Andrei si ma intorc duminica seara. Iar am de felicitat ghioceii nostri dragi, o fac de pe acuma ca nu mai apuc :

Deci : LA MULTI ANI ! PENTRU :

26 MARTIE - TEODORA MARIA(MARI 78)
26 MARTIE - VICTOR GABRIEL (ONSAMI)
28 MARTIE - MARC ALEXANDRU (ALINAALEX)
28 MARTIE - THEA ANTONIA (ANDREEA GEORGIANA)
28 MARTIE - ANDA (LORANDA)
29 MARTIE - ALICIA MARIA (KIM)
29 MARTIE - BIANCA NICOLE (PISPIRICA)
30 MARTIE - MAIA (ADAR)
30 MARTIE - VLAD LUCAS (LILI PREJBEANU)

SA TRAITI, SA FITI SANATOSI, SI SA ADUCETI NUMAI BUCURII PARINTILOR !

Vazut super poze cu frumoasa mamica Andreea si printesa Bia de Tania.

Catrinel, aoleu, ce poveste horror !

Lady Hawk, poate cunosti pe cineva care sa vina acasa sa o tunda pe micuta. Pe Andrei il tunde sora mea, la frizerie ar face circ. Mult succes !

Diana, am votat pozele prietenei tale.

ciuf, zau ca ma ingrijorezi !




Irina, mami de Andrei (03.03.2006)

www.dropshots.com/Irina71
www.flickr.com/photos/14891034@N08/sets/" target="_blank">Multe poze cu mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addiana spune:

irina si multumesc! momente cat mai frumoase impreuna si drum bun si la dus si la intors!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

Hallo!
am pus poze de la sarbatoririle oanei (acasa si la gradi) incepand de aici - important!! mergeti cu "previous" pe imagine, ca amaratul de Photobucket mi.a inversat ordinea pozelor, mrrrrr...

Mergi la inceput