LMA * Ghiocei de martie - aprilie 2006 * (51)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata!

Raluca Elena de Danielaneda! Sa cresti mare!

Harris Peter print de Cosmina, sotior de Iulia si fratior de Jessica Sa cresti flacau mare si frumos!

printesa Sara de Ameera! Sa cresti mare si sa ramai la fel de cumintica si de mumoasa! Petrecere frumoasa!

Catrinutza deci asa nu vrea sa fie baiata...samburica...deocamdata! Multa sanatate printesei si felicitari ptr reusita olita...noi decat faza cu pipi am reusit sa o rezolvam...ca facem ca baietii si ii zicem bravo Cristi...kk nu prea vrea sa faca in olita...e mai comod in pampers!

Pispi bine ai revenit in forta si felicitari ptr alaptatul maraton...eu una nu as fi rezistat...Am vazut printesa Bia in poze si e deja domnisorica...foarte draguta...si ce de cadouri a primit...si tricicleta...

Catrinelu` e chiar aiurea ce se intampla cu fetitade care ne povesteai...saracii parinti cred ca sunt disperati...teste genetice suna asa urat...si cred ca si costa o caruta de bani.

Fetele la unguri toti copiii se plimbau cu triciclete si biciclete fara pedale...ma gandesc sa ii iau si eu lui Cri...se impingeau aia mici cu astea pe acolo...trebuiau sa tina decat directia si atat...

Cri mi-a facut o infectie la ochisor, dar i-a dat medicul de fam ceva picaturi si s-a ameliorat...Azi s-a dus bunii sa-l ia la pranz de la gradi si a plans...ca de ce il ia,...doar cand a vazut caruciorul afara s-a mai inseninat...Asa s-a smecherit de la gradi...e de nerecunoscut

Va pup! Mai bagati si voi cate un rand!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaalex spune:

hello!
io nu mai am timp de nimic, pe langa serviciul de la spital (pe care l-am reinceput luni) m-am angajat si la noi la firma,deci am doua job-uri acum, asa ca sa ma iertati, nu mai apuc sa scriu ca inainte. Noroc cu cresa, ca-mi vine Marc acasa gata hranit si nanit.
Catrinel, pozele de la ziua lui Marc sunt aici:
http://good-times.webshots.com/album/562950525XppWse


Alina si Marc Alexandru (28.03.2006)
pozele noastre
martisor
8 MARTIE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

LA MULTI ANI SI MULTA IUBIRE, SARA!Cristina, cand ai timp, poate ne mai pove' de ea, sau pui niste pozepetrecere frumoasa!

la multi ani si toate cele bune si celorlaltor sarbatoriti:

Alyssa
Raluca
si
Harris






Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

pfuuaaai, ce liniste pe aici,...ce ziceti, sa mai bag o portie de tripleti, ceva, sa inviorez atmosfera?..si castanele de rigoare, ofcors



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salve!

Sunt oficial !
for every body!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Pispi, ce mare si frumoasa s-a facut Perlutza! ai pup iu pe amandoua


Miha, dai examen azi? bafta multa..si sosea lina pupici si micului gradinar

Ciuf, ceva poze noi cu Istratii?


Catrinel, chiar, si mie mi-a placut tare mult capsunosul din parcDar Oana e super, cu sau fara ratza!


Alina, spor max la munci!


Rocsana, ceva noutati cu Maria-San?

Kim.......!!!!!!!!!

Catrinutz, sanatate maxima!a crescut burtik?



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

MIhaaaaaa


fara alcool, da?
deci felicitari si sa vina si Tucsonu' ala!



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addiana spune:

quote:
Originally posted by mihaser

Salve!

Sunt oficial !
for every body!




felicitari miha!

La multi ani! pentru Raluca, Harris si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salve!

Danke Dianele! Fara alcool ptr bebelina ca de luat permisul...maine cred ca il ridic...mi-e lene sa merg acum la CEC...Stau cu piticlontu` meu ca l-am cam neglijat de cand e gradinar!

Va pup!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

MIHA,FELICITARI!!!!!Am dus azi fecioru din nou la gradi.....

Alina,te scuzam scumpa....si spor in tot ce faci.....si sa nu ne uiti de tot....si mai ales sa-i acorzi puiului tau cat mai multa atentie in timpul ce-ti va ramane!Aveti grija de voi!Imi imaginez ca nu o sa fie deloc usor cu 2 servicii....of.
NOE......vezi ca te fugaresc acus.....daca nu te pui pe treaba sa faci bebe fratior sau surioara,....macar cu o buburuza....daca nu cu 2.....sa remediezi situatia!Uite asa te joci mataluta...cu sperantele si inimile suporterilor
Pe unde sunteti fetelor?Eu saptamana viitoare sunt in examene si...avem liber acum ca sa ne pregatim.....si uite asa mai pot sta si eu cu netu deschis si sa mai trag cu ochiu la ce se intampla pe forum.Pup pe toata ghiocimea!

Mergi la inceput