Strumfi de iulie-august 2007 (68)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

da mai fetili... ne trebuia si noua un iepuras adevarat!
alina.a, cum ati petrecut sarbatorile? te-ai bucurat de timpul liber dorit? cine s-a jucat cu elisa si cine nu, ca sa notam la catastif... datoria-i datorie! nimeni nu incalca regulamentul, toata lumea se joaca cu elisa

karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

deci?

ce urmeaza acum?

.........



karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

daca tot m-a prins vremea, vremurili, batranetile...
va intreb pe voi...
asteptati un capitol nou?



karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fianna spune:

Hai karligutza nu ne mai tine in suspans....
Fii barbata si pune de-un capitol nou( ca sa nu-i spun pe nume)

fianna cu www.flickr.com/photos/14295400@N03/sets/72157603680539275/" target="_blank">printisorul Matei
(01.08.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Karli, vrei sa-mi bag iar coada? Nu de alta, dar sa stric inceput de capitol atat de asteptat, nu se face.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

am muncit din greu sa va aduc un capitol <<<------ priviti mai cu ATENTIE!!!


v-ati prins?
e un 69 vrajit mai sus

karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefania_97 spune:

Buna dimineata,

Am avut in sfarsit o noapte mai buna.
Karli multumim de incurajari. Mi-au venit foarte bine. Cum se mai simte Adeluta?
Aylin pe unde umbli? Ce face Alma?
Sa aveti o zi buna

stefania mamica Catarinei din 25 aug 2007
http://salexandre.wordpress.com/
http://www.flickr.com/photos/balexandre/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gogosel spune:

violeta, cafera, lavi, multumim muuuuuult de aprecieri. si in mine creste inima mai ceva va in cozonacii aceia din reclamele tv. am si filmulete tare haioase insa nu le pot descarca, poate trebuie alt format. sunt filmate cu camera. stiti oare de ce nu se poate?

in alta ordine de idei noi am fost azi de dimineata la policlinica apaca pt o HLG. gogosel nu mai mancase de aseara de la 20.30. am ajuns la 08.30 (ca dr are program de la 08.00 dar "obisnuies" sa apara la 08.30-09.00) si supriza-supriza : dr fusese chemata de urgenta la nush ce banca si aparea cel mai probabil in jurul orei 10.0. . acum ca era 10.05- 10.55, Dumnezeu cu mila!
am bombanit cateva "de dulce" sistemului medical de stat si am plecat acasa ca terorizasem destul bietul gogosel. si am jurat ca nu voi mai face asta! si am mai jurat ca vom merge de acum pe mainile sistemului privat, macar acolo se recolteaza de la ora afisata pe program si vom gasi pe cineva care "se picepe", ca aici asistenta "nu se baga "!

gata! offff ce bine e cand iti versi oful.
acum am datoria de a cauta scaune de masina bune si sigure. deocamdata notez preturile ca sambata mergem la KIDEX. si sa comparam ,poate iese ceva bun. nu de alta dar am avut maaaari suprize cu preturile "reduse" ale targurilor- erau mai mari ca in magazine. asa ca ....mai voi documenta temeinic!

pupici!

gogosel, mamica lui rares-mihai (11.08.2007)


poze noi

Mergi la inceput