Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (33)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelone77 spune:

quote:
Originally posted by bb_yasmi

avem si noi poza la concurs!!!!




Zi-ne numele sa te votam si pe tine

Nela & Andrada Catalina (19 dec 2007)

http://community.webshots.com/user/nelone77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ba nu avem poza cica NU SE MAI POT TRIMITE!!

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by nelone77
Salutare!

Eu v-am dat 5 pct acuma



Multumim!


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by bb_yasmi
super poze!! o sa va votam!!!



Multumim!
Intreba Nela care e premiul? Nu stiu! Si nici nu-mi fac prea mari sperante ca vom castiga. Sunt multe poze si chiar frumoase.Bineinteles ca ale mele imi sunt cele mai dragi pentru ca-s cu puiutii mei dragi. Ocicum va multumim tuturor pentru voturi si pentru sustinere!
Daca o sa castigam promit ca dau de baut!


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelone77 spune:



Multumim!
Intreba Nela care e premiul? Nu stiu! Si nici nu-mi fac prea mari sperante ca vom castiga. Sunt multe poze si chiar frumoase.Bineinteles ca ale mele imi sunt cele mai dragi pentru ca-s cu puiutii mei dragi. Ocicum va multumim tuturor pentru voturi si pentru sustinere!
Daca o sa castigam promit ca dau de baut!


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate
[/quote]

Eu ma inscriu la un pahar de sampanie de copii

Nela & Andrada Catalina (19 dec 2007)

http://community.webshots.com/user/nelone77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by dany26

quote:
Originally posted by Amy26
[fetelor,azi bb meu a reusit sa se ridice si el in funduletz tinandu-se de mainile mele...pana acum a fost cam puturos


bravoooooooooooooooo!!!!!!!!!
dar vezi ca de acum incolo va vrea numai asa sa stea...cel putin asa face bb meu de vreo 2 saptsi are niste nervi mai ceva ca un om mare mai



Ca mare dreptate ai! In scoica nu mai sta...vrea numai in fundulet si cum n-o las sa stea asa prea mult vrea direct in picioare. Sau macar plimbata prin casa.


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by bb_yasmi

avem si noi poza la concurs!!!!



Mi s-a parut mie ceva... Sa-mi spui care e sa vad daca am nimerit.


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Se pare ca n-am nimerit! Am votat o poza cu o fetita frumoasa,care semana perfect cu Iasmi.


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nov-Dec2007 spune:


Capitol nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Ce fac, fetele mele?
Vroiam sa va spun ca se alege praful de cura mea de slabire din cauza sotului. Tocmai am mancat 2 portii de lasagna. In plus, acum vreo cateva zile mi-a adus o punga de dulciuri, printe care si o cutie de bomboane Rafaello (la care cedez cu siguranta). Ce ma fac????

Si-a revenit Mateiul meu. La ora 18.00 a mancat 210 ml. In plus, azi a ras 40 de ml de suc. Nu sunt normala la cap ca-i dau asa de mult suc sa bea din primele zile. Nu am observat nici o schimbare la kk de cand ii dau suc (ma refer la culoare, consistenta). Tot o singura data pe zi face.

Matei bea Nan 1 - nu mai stiu cine ma intreba.

Roxxy si Matei sufletelul meu drag (29.11.2007)

SUNT CEA MAI FERICITA MAMICA DIN LUMEA ASTA!!!!!

Mergi la inceput