***Shoppaholicele Redouto-masochiste (86)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

quote:
Originally posted by flavia ramona

65137 - 15 euro reducere fara minimum de cumparaturi (mie mi-a facut 0 euro o camara cu 14,90 euro)

43060 mi-a redus ceva la un produs cu pret intreg (ca restul sunt cu reduceri deja), adica vreo 3 euro si are un dacou gratuit - vaisselle - iar la culoare scrie rouge e ver

47570 - cadou "menagere" - iar la culoare este orange



ptr primul cod, merge la fix!

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris25ss spune:

[quote="claujro"]

quote:Originally posted by axxxa

Fetelor va cer si eu ajutorul. Ce vrea sa insemne mesajul asta, pe care l-am primit in suivi, in loc de comanda inregistrata ?
Nous avons bien reçu votre commande du 07/03/2008. Vos articles commandés apparaîtront bientôt ci-dessous.
A mai primit vreuna dintre voi asa ceva?



Insemana ca nu ti-a luat comanda aia, nu ai sa primesti produsele. E o problema cu contul tau, ori ai folosit un cod care nu-ti apartine, ori a fost comanda sub 10 euro... Stai linistita, nici banii nu ti-i i-au luat.[/quote]

Gresit, claujro!!!

Inseamna asa: Am primit comanda dvs din 7.03.2008. Articolele comandate de dvs vor aparea indata mai jos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by chris25ss

Gresit, claujro!!!

Inseamna asa: Am primit comanda dvs din 7.03.2008. Articolele comandate de dvs vor aparea indata mai jos.


Sorry, nu ma pot abtine. Fii sigura ca si Clau intelege mot-a-mot ce scrie in mesaj, insa cum "ci-dessous" nu urmeaza nimic (cel putin asa se intelege), inseamna fix ce-a zis claujro: ca nu i-a luat comanda din varii motive. Cred ca cine a postat mesajul vroia sa stie ce inseamna acel mesaj si nu o traducere a acestuia.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

Daaa, mesajul mi l-am tradus eu, dar nu stiam care-s urmarile lui, ca n-am mai patit asta, desi am mai folosit coduri care nu-mi erau destinate Eu am vazut ca aveau probleme tehnice, adica nu m-am putut loga de pe prima pagina, pt ca nu apareau casutele pt user si parola, asa ca m-am logat prin suivi, adica daca accesam suivi-ul apareau automat campurile pt identificare. Da n-am mai avut rabdare si am dat comanda si acu nu stiu ce sa fac, ca si daca repet comanda voi folosi cu siguranta tot un cod care nu mi-e destinat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by chris25ss

[quote="claujro"]

quote:Originally posted by axxxa

Fetelor va cer si eu ajutorul. Ce vrea sa insemne mesajul asta, pe care l-am primit in suivi, in loc de comanda inregistrata ?
Nous avons bien reçu votre commande du 07/03/2008. Vos articles commandés apparaîtront bientôt ci-dessous.
A mai primit vreuna dintre voi asa ceva?



Insemana ca nu ti-a luat comanda aia, nu ai sa primesti produsele. E o problema cu contul tau, ori ai folosit un cod care nu-ti apartine, ori a fost comanda sub 10 euro... Stai linistita, nici banii nu ti-i i-au luat.

Gresit, claujro!!!

Inseamna asa: Am primit comanda dvs din 7.03.2008. Articolele comandate de dvs vor aparea indata mai jos.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

am dat o comanda azi la amiaz,nu am primit mail de confirmare,produsele sunt tot in cos!!
oare ce se intampla????nu proceseaza com Duminica????ati mai patit asa??

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Soanso, mail de confirmare nu prea mai dau de vreo luna aproape. eu nu am primit ptr doua comenzi si totusi mi-au venit coletele. dar daca produsele sint tot in cos, nu stiu ce sa zic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

eu am comandat ieri si tot nu am mail de confirmare. Am inteles ca in ultimul timp nu prea mai vine mailul acela.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inex spune:

quote:
Originally posted by soanso

am dat o comanda azi la amiaz,nu am primit mail de confirmare,produsele sunt tot in cos!!
oare ce se intampla????nu proceseaza com Duminica????ati mai patit asa??

SOSO (20 dec 2005)



Eu am dat o comanda acum cateva ore si a mers bine ,mai putin mailul de confirmare.

Inex ,de 2 x mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:


Fetelor va cer si eu ajutorul. Ce vrea sa insemne mesajul asta, pe care l-am primit in suivi, in loc de comanda inregistrata ?
Nous avons bien reçu votre commande du 07/03/2008. Vos articles commandés apparaîtront bientôt ci-dessous.
A mai primit vreuna dintre voi asa ceva?

[/quote]

Mie mesajul asta imi apare mereu in suivi, la Mes commandes en cours. Si asta fara sa validez vre-o comanda, e suficient sa bag niste articole in cos. Acum de exemplu imi arata ca au primit comanda din 2 martie (cand am bagat niste articole in cos) si mai jos sunt enumerate niste produse din comanda din 27, pe care am ridicat-o vineri de la posta. La ultimele 3 comenzi (24, 25 si 27) nu am avut mail de confirmare, dar comenziile au ajuns bine-mersi. Daca vreau sa vad continutul comenzilor validate, ma uit in Toutes mes commandes

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

Mergi la inceput