Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (105)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

diwana multa sanatate tatalui tau ,fiti cu ochii pe el ,poate sare si cu parasuta
Roxana noapte buna !
Sabina sa stapanesti sanatoasa fierul de calcat si mult succes la concurs ,tinem pumnii sa-l castigati .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Felicitari lunganului frumos al Ceciliei

La multi ani tuturor sarbatoritilor de ieri si de azi. Sa vi se implineasca dorintele (cele din prezent sunt mici si posibile, asa ca cereti cu incredere de la mami si tati. Stiti voi cum )

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

veroboroda sa ai o noapte buna ,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Noapte buna!
O sterg si eu la nani!



Mad, mamica de Robert Stefan (09.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinus_25 spune:

Sabina, mult succes, tzin pumnii. Cat despre cine calca in casa, eu am o vorba... "cucosu' musai le calca pe ale lui", ca doar a facut scoala militara si stie cum sta treaba cu dunga.
Sim cred ca fotografiata la rezolutie mare, as putea sa citesc si de pe foto.

Luy mamico, exceptionala prestatia micutzilor. Hihihi, deja ii vad la Megastar/ Vreau sa fiu vedeta. Poate ar trebui sa reconsideri ideea fetelor, de ati canaliza energia catre povesti pt copii, cantece, etc.

Alinus de Iulius Teodor (10.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Mary, cu parasuta nu a sarit(INCA), dar cu parapanta sa stii ca s-a dat. Mentionez ca n-a facut absolut niciun curs, s-a urcat pe deal, s-a legat in dracovenia aia si si-a dat drumul. Sa mai spun si cati ani avea cand a facut-o?! Vreo 45-47

Luy, superba ca intotdeauna. Te ador para siempre

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

LUY si de la mine ca stiu ca te straduiesti mult. Ne plac fff mult urarile tale dar am vrea sa ai timp sa ne mai scrii si despre voi.Mad deci exista si 6+, am sa caut.Veroboroda ce te invidiez, eu nu mai stiu ce-i ala chef nebun de sex(dar nici nu am de gand sa iau anticonceptionale pt asta) al meu sot a adormit tot asteptandu-maMyral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Multumesc, ma bucur ca v-a placut ( nu de alta, da' mi-am stors ceva creierii azi )
Of, acu' as vrea sa dau o gramada de raspunsuri da' mi-e o foameeee

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

quote:
Originally posted by diwana

Mary, cu parasuta nu a sarit(INCA), dar cu parapanta sa stii ca s-a dat. Mentionez ca n-a facut absolut niciun curs, s-a urcat pe deal, s-a legat in dracovenia aia si si-a dat drumul. Sa mai spun si cati ani avea cand a facut-o?! Vreo 45-47

Luy, superba ca intotdeauna. Te ador para siempre

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)


ce conteaza ca avea atunci 47 de ani ,ca are acum 55 ,important este ca omul se simte inca tanar .Bravo lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Diwana multa sanatate tatalui

Gabitz felicitari pt diversificare, mult succes in continuare

vroiam sa va spun ca Miru bea apa cu placere, ea are cana de la Nuk de 8+ cu supapa, asa a gasit tati cand era racita si cum nu putea trage din ea ca avea supapa, i-am mai luat una simpla cu torti de la primii pasi , dar curgea prea tare si ea vrea sa o tina ea, asa ca am reusit si am scos supapa de la cana Nuk care are o singura gaura, si acum curge bine si nici nu se mai uda, dar tot trebuie sa traga nu ii curge singura...

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput