***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (55)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Fetelor, am trimis un mesaj pe emailul comun. E vorba de un caz umanitar, doua fetite gemene, din care numai una se dezvolta cum trebuie. Poate puteti sa ajutati. Eu am trimis deja SMS la nr indicat si mi s-a confirmat donatia. O sa pun si niste bani in cont. Eu cred ca e real. Multumesc.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelabv spune:

LA MULTE LUNISOARE
Irinuca_usa, pentru Erika

Addinel, pentru Maria

Lavini, pentru Radu Andrei

Abras, pentru Sara Kaly

LA MULTI ANI MAMICA : Mihamora

Ninutza, ce frumos si cald e la voi. S-a incalzit bine, vad ca i-ai dat jos hainuta si caciulita, cred ca e curioasa tare la pomi si plante, frumos parc !

Vali5, ma uit in urma la poze si vad ce mult cresc copii in fiecare zi, acum ma asculta si intelege mai bine ce ii spun, uneori....

Mica, ce frumoasa e Maya, imi era dor de ochii ei frumosi. Ce bine arata, si ce activa e , bravo !

Moko, multumim de aprecieri, si am vazut eu cum se uita Stefan dupa fete....

Graviduta, am tot vazut-o la TV pe tipa, e tare placuta si sigura pe ea, si am inteles ca toate vedetele o solicita, eu am prima carte ai ei, in format electronic.

Madi, da scoata si baga cuburile alea de zeci de ori pe zi, din pacate e un pic cam intuneacata imaginea, era seara si oricut de multa lumina e tot nu ies asa fain ca ziua la lumina naturala.Felicitari pentru dintisor, noi aveam doar 2 jos dar gingia de sus da semne ca cedeaza, se vad vreo 3 liniute mici...
Chiar vroiam sa te intreb de poze cind am vazut ca ai pus...imi place la nebunie cum ii sta in rosu, aici nu prea gasesc hainute rosii...Imi place "Lumea vazuta de sus"si Bentita...toate sunt frumoase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

quote:
Originally posted by Madi

Am pus si eu cateva poze noi AICI


Madi, ce frumoasa e Ana! Si arata deja a domnisoara, nu ca Mara mea care pare inca un bebe. Poate ajung sa pun si eu niste poze noi.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florentina Roman spune:

Eu am luat Spaghete bologneze din Carrefour, scrie pe borcanel ca e de la 8 luni.

Noi suntem bolnavi toti, tusim si ne curge nasul, sper sa nu fie mai rau...n-am chef de nimic si ma cert cu Tudor pe comp., el vrea sa se joace, eu vreau pe DC...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vas spune:

ceau fetele.
ce mai faceti?
Noi am fost putin pe afara dar ne curge nasucul putin.
Problema e ca nu prea mai vrea sa inghita. Oare o avea rosu in gat?
Trebuie neaparat sa faca febra? Daca nu face febra sa o tratez sau sa las sa treaca de la sine? Offff ce ciuda mi-e.
Ea e vesela dar ma tot gandesc sa nu o doara ceva.
Inafara de asta o chinuie si un dintisor, saliveaza intr-una.

Madi, sunt spaghete bolognese la Nestle, si sunt pentru 8 luni. Elizei ii plac tare mult.


Sunt mamica
poze
13.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

vas Nu trebuie neaparat sa faca febra daca are rosu in gat. Mai bine suna doctorul si intreaba, noi am luat nurofen cand am avut rosu in gat.
Si daca are mucisori, trebuie scosi.
Multa sanatate!

Florentina Roman Multa sanatate si voua!
Sa va faceti repede bine!

Am iesit si noi astazi in parc, am stat vreo 3 ore, ca am avut de recuperat, n-am mai iesit de mai bine de 2 saptamani.


Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


Poze Vladut

Filme Vladut
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

Multumim celor care s-au uitat la pozele noastre si celor care ne-au raspuns in legaura cu Spaghettele...Nu stiam ca sunt si de la Nestle, asa ca m-am uitat doar dupa Hipp...

Madi si Ana Teodora (27 aprilie 2007)

Asa creste Ana




"Daca ti se pare ca esti prea mic ca sa ai un impact, incearca sa mergi la culcare cu un tantar.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

quote:
Originally posted by Graviduta
Poate ajung sa pun si eu niste poze noi.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)



De-abia astept sa vad o Vrabioara!

Madi si Ana Teodora (27 aprilie 2007)

Asa creste Ana




"Daca ti se pare ca esti prea mic ca sa ai un impact, incearca sa mergi la culcare cu un tantar.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moko spune:

uffff, parca traiesc in alta lume...
La multi ani, mihamora!
sa fii sanatoasa, fericita, iar Domi sa-ti aduca numai bucurii!!!


" despre 3 lucruri nu te grabi sa vorbesti: despre Dumnezeu, pana nu-ti intaresti credinta in El, despre pacatul altuia pana nu-l cunosti pe al tau si despre ziua de maine pana nu se lumineaza de ziua!"
poze cu noi si bebe
www.totsites.com/tot/stefan-baby" target="_blank">pagina de Stefanut(26.06.07)
de ce iubim bucurestiul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

mihamora, MULTI ANI TRAIASCAAAAAA MULTI ANI TRAIASCAAAAAAAAAAA LA MULTI ANI, CINE SA TRAIASCA CINE SA TRAIASCA LA MULTI ANI.....sa fii sanatoasa, fericita si viata sa-ti aduca numai bucurii alaturi de scumpul tau Dominic.

mica, ce bine ca ai revenit, e o scumpa maya, mai stii ceva de oana, iti raspund azi la pm, am fost tare prinsa ca vine soacra mea miine

lauradi, felicitari ptr examene si bafta la licenta

madi, am vazut=o pe frumoasa mica, e o scumpa si cit par are.....ne dati si noua?felicitari ptr dintisor, si ptr vorbitul la telefon

vas, poate fi rosu in git si fara febra



Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">capsunici minunate de mai-iunie 2007
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank"> ajutor ptr Sonia
www.woow.ro/prezentare/Cand_se_naste_un_copil.html" target="_blank">dedicatie de la Liana la nasterea lui David

Mergi la inceput