PIERSICUTZE de iulie - august 2006 (80)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tweety7 spune:

Mishi felicitari pentru sarcina si welcome back!

Julax sunteti frumoooosi. Eu acum v-am vazut pozele. Puiutzu' e atat de dulce ca-ti vine sa-l papi cu totul. Cat despre harnicie, m-a dat pe spate.

Buli ce mai face Bulinelu'?

Don't cry, for if you cry your tears might prevent you from seeing some beautiful things ahead of you!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julax spune:

Tweety7,multumim
slaba prezenta pana la ora asta.De fapt ,e frumos afara si se explica.
Fetele,aveti idee unde as putea gasi degetare pe care sa nu le poata scoate copilul?Ca eu ii fac din blug ,dar unele reuseste sa le scoata si mai am surprize sa-l gasesc cu degetelul in gurita cand mie- lumea mai draga.Iulia @ Alex(24.08.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=16a7ba4b14da74203c245e&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
Miniclip
Poze si filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Genie spune:

Mishi, felicitari pentru bebe 2! Ma bucur pentru tine, iti doresc sarcina usoara si bebe sanatos!
Julax, e super tare Alex al tau cum face el curat, scumpul de el!
Bulinuta-Alinuta, sper ca Rares sa fie ok, dar ce are mai exact, sau ce suspectezi tu ca ar avea? Asteptam vesti ca totul e in regula.
Emilia, si Antonia isi da cateodata palme peste cap, cand e foarte obosita sau cand nu o lasa sa faca ceva interzis si nu-i convine foarte tare. Eu o mangai si ii spun ca nu e bine sa se loveasca asa. La fel procedez si cand imi da mie palme sau ma trage de par. Incearca sa il linstesti pe Alex cand se manifesta asa, altceva nu stiu ce sa te sfatuiesc. Ma bucur ca bebelina creste frumos si e mancacioasa si ca tu te intelegi bine cu mama ta.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

Buna fetelor,

Iar am fost tare prinsa, se pare ca nu prea mai am timp asa cum aveam inainte, au navalit toate peste mine.

Voi ce mai faceti?

Sa citesc ce-ati scris si revin.

Va pup pe toate,

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele


www.onetruemedia.com/my_shared?z=238f71e8c47eddba54dbe4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete (Avem si filme noi!)

Poze de la Viena

www.piersicute2006.blogspot.com/" target="_blank"> Piersicute de 2006

Sa ajutam o mamica exceptionala si o printesa superba - Ramona si Teo

"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mishi spune:

norocutza, dpn meu este 25 sept.
cat despre poze, banuiesc ca le trimit pe mailul clubului nostru - adica la piersicutze si nu mai stiu... HELP!!!!

11+ si superfericita mamica a lui Mihnea - 1 an si 8 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

quote:
Originally posted by Genie

Mishi, felicitari pentru bebe 2! Ma bucur pentru tine, iti doresc sarcina usoara si bebe sanatos!
Julax, e super tare Alex al tau cum face el curat, scumpul de el!
Bulinuta-Alinuta, sper ca Rares sa fie ok, dar ce are mai exact, sau ce suspectezi tu ca ar avea? Asteptam vesti ca totul e in regula.
Emilia, si Antonia isi da cateodata palme peste cap, cand e foarte obosita sau cand nu o lasa sa faca ceva interzis si nu-i convine foarte tare. Eu o mangai si ii spun ca nu e bine sa se loveasca asa. La fel procedez si cand imi da mie palme sau ma trage de par. Incearca sa il linstesti pe Alex cand se manifesta asa, altceva nu stiu ce sa te sfatuiesc. Ma bucur ca bebelina creste frumos si e mancacioasa si ca tu te intelegi bine cu mama ta.


Genie si Antonia




Fetelor, si al meu se loveste asa, mai ales cand e nervos, dar tot asa, il mangai si ii trece. Cred ca e ceva normal.

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele


www.onetruemedia.com/my_shared?z=238f71e8c47eddba54dbe4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete (Avem si filme noi!)

Poze de la Viena

www.piersicute2006.blogspot.com/" target="_blank"> Piersicute de 2006

Sa ajutam o mamica exceptionala si o printesa superba - Ramona si Teo

"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

Norocuta, hai ca azi incerc sa selectez pozele, sa le trimit.

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele


www.onetruemedia.com/my_shared?z=238f71e8c47eddba54dbe4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete (Avem si filme noi!)

Poze de la Viena

www.piersicute2006.blogspot.com/" target="_blank"> Piersicute de 2006

Sa ajutam o mamica exceptionala si o printesa superba - Ramona si Teo

"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

Monica, nu vazusem ca ai intrebat daca le-am dat pana acum nuci.

Nuci nu i-am dat inca, doar de vreo 2 ori fistic si s-a innecat cu el, la dat afara si nu i-am mai dat.

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele


www.onetruemedia.com/my_shared?z=238f71e8c47eddba54dbe4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete (Avem si filme noi!)

Poze de la Viena

www.piersicute2006.blogspot.com/" target="_blank"> Piersicute de 2006

Sa ajutam o mamica exceptionala si o printesa superba - Ramona si Teo

"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julax spune:

Legat de nuci,mama face sfinti cu nuca si miere si am de gand sa-i dau si lui ,nu cred ca e bai.Pana acum nu i-am dat decat foarte putin cozonac cu nuca,dar e mai maricel si ma gandesc ca nu e cine stie ce.Iulia @ Alex(24.08.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=16a7ba4b14da74203c245e&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
Miniclip
Poze si filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns map spune:

Salutic la livada,

eu aveam acum program de facut praji dar cu capul in nori cum sunt nu m-am uitat daca mai am stafide sau nu si acum vad ca nu am. Asa ca astept sa se trezeasca piticul si sa vina sotul si plecam la o tura de cumparaturi dupa-amiaza.

Si Robert isi mai trage palme sau mai da cu capul de un dulap dar nu tare. Si asta nu la nervi ci cand se alinta prea tare, incepe sa se prosteasca. Eu il intreb "vrei sa fac buba mami si saplangi" iar el spune "da-da", clat ca habar nu are ce spune ii spun ca face aua si ii trece repede. La nervi ne mai trage noua cate una si ii spun ca mami il iubeste pe el, el de ce-o loveste pe mami. Termina si atunci repede dar eu sper sa-i treaca naravul de tot

Gina eu anule, migdale si fistic nu-i dau desi ar cam cere pentru ca mi se par cam tari pentru el. Au si forma ceea mai periculoasa cu care se poate ineca. Nucile is mai moi si am testat bine sa vedem daca mesteca. Este cuminte, mesteca asa ca-i mai dau

Ehe, si Robert a sters praful si geamurile dimineata,m-a ajutat la curatenie. Ieri dimineata eu credeam ca el face dezastru intr-un sertar si cand colo elincerca sa puna la loc ciorapii curati ai tatalui lui. Cel mai mult ma ajuta insa la strans cuburile dupa ce construim

Monica 21+ si Robertel (17.08.2006) care face numai nazbatii

Craciun si Rev

Duminica la munte, Toamna la munte, Mallorca, 1 an, poze mai noi, Süd Tirol, O vacanta minunata, Prima mea drumetie



Mergi la inceput