LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (75)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mihael@ spune:

Pentru ca maine nu stiu daca am timp sa intru, va transmit din seara asta un mesaj de la puiutii vostri:

E ziua ta, mamico!
In dar ti-am adus inima,
Si crede-ma, mamico,
Un dar mai frumos nu se putea!



Va dati seama, anul asta ne sarbatorim si noi de "ziua mamei"...eu asa consider 8 martie, ziua mamei, si sunt tare emotionata...e primul an cand cineva poate sa-mi spuna "e ziua ta, mamico".

Ma bucur daca v-au placut filmuletele cu stefi si multumim de aprecieri.

la toate si va doresc sa aveti o zi frumoasa maine!



Mihaela siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1199" target="_blank">Stefania (19 martie 2007)

Poze
Varsta Stefaniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cria_bv spune:

La multi ani mamiciloooor

La multi ani si albinutelor si bondarilor care au mai adaugat o lunita si au facut chiar un anisor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cria_bv spune:

Laurici te pup si ma rog ca fratele tau sa fie bine.

Ela si Miha ma alatur clubului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:


Sufletul si Viatza mea - WINNIE -


Mami si tati te iubesc mult de tot!!!A trecut un an de cand ne umpli viatza de bucurie si lumina...Sa ne traiesti multi ani comoara noastra mica si sa fii sanatoasa!!!Te tzucam dulce, dulce de tot!!!

Acum un an pe vremea asta aveam niste dureri.au au au......
Nu am somn...bucataresc...
Va .....

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 12


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.dumex.com.my/members/tickers/98439/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

TEODORA IOANA

Sa fii sanatoasa si sa aduci numai bucurii parintilor!
Un dulce de la Winnie!

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 12


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.dumex.com.my/members/tickers/98439/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiancaM spune:

LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR, ALBINUTE, BONDAREI SI MAMICI!!!

E foarte trist ce vreau sa va arat dar m-a tulburat pana in adancul sufletului. La noi, le da viata si ii lasa in cosuri de gunoi. Mama asta si-a dat viata pentru copilul ei. Cititi www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/health/womenfamily.html?in_article_id=510308&in_page_id=1799" target="_blank">aici

Mamica fericita de Amalia Elena(6 aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

LA MULTI ANI ! MARIA CRISTINA

dana si delia (11.03.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arissa spune:

Salutare!
Sunt putin in urma, asa ca as vrea sa urez LA MULTI ANI!! bebelusilor nascuti pe data de 4 martie: Timeea, Altheea Roxana, Ruxandra Andreea, Dylan
- pe 5 martie, Martha Ioana
- pe 6 martie, Ilincuta si Ana
- astazi, pe 7 martie,Iulia

Mihaelaaa si carmen94!

Am citit doua vesti rele, despre prietena lui Mady(condoleante!) si despre operatia fratelui Laurei si m-am intristat. Laura, tin pumnii sa iasa bine!
ddana, elyanne,, astept vesti bune de la voi.

Maya e cam plangacioasa zilele astea, ies maselele. Deja zaresc un coltisor, nu stiu exact cum stau lucrurile la ea in gurita pentru ca nu pre ma lasa sa ma uit. Dar o supara si cred ca este prima data cand o auda sa planga ziua din cauza lor. De cateva zile pot spune ca merge bine. Nu mai sunt pasi timizi, face ture multe prin casa. Afara iesim tot cu ham, ea fuge dupa orice carut sau catel si se mai dezechilibreaza. Pot spune ca am fetita mare: isi "pune" ea singura sosetele si ghetutele, "prinde" centura de la carut, se "sterge" cu servetel la gura la masa (dupa care-l face bucati), imi pune clama inapoi in par si diverse altele. Mor de dragul ei cand vad cum ne imita. Plus ca se joaca si singura de la o vreme, cu conditia sa nu fie singura in camera.
In asteptarea aniversarii unui anisor, m-am pus pe alcatuit meniuri, facut torturi de test...imi fac de lucru.
Acum am vazut, kissmam, bine ai venit! Eu pe gaza o culc intre 8 si 9, cel mai adesea la 8.30 pm. De 2 saptamani primeste biberon seara, ca eu nu mai am suficient ptr masa asta, asa ca adoarme fie la biberon, fie mai face doua-trei ture de pat, isi cauta un loc si adoarme. Apoi o mut in patut la ea.
Plec, mi-e somn. fetele!

arissa - mami de Maya(18.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

LA MULTI ANI ! TEODORA IOANA

dana si delia (11.03.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

Am recitit din urma de la odisee ce se intampla acum un an.....si dau apap la soricei.si vreau sa multumesc cuiva pt un mesaj daca nu am facut-o atunci....poate ne citeste.....
Asadar Absoluta multumesc!

quote:
Trimis la: - 08/03/2007 : 09:47:47
--------------------------------------------------------------------------------

Sa fi femeie si sa nasti cu cezariana (adica planificat) de 8 Martie e o idee minunata, insa sa fi femeie si sa nasti natural (neplanificat) de 8 Martie e Dumnezeiesc.

Felicitari Karra....D-zeu ti-a facut cel mai frumos cadou din viata ta ca femeie.


Absoluta 37+ Timeea




Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 12


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.dumex.com.my/members/tickers/98439/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput