Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (96)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Si inca ceva... Roxana, lasa baiatul sa se refaca dupa vaccin. Eu una nu ma mut curand din Bucuresti si chiar daca, stiu unde e Herastraul. Eu zic sa o lasam pe alta zi. Ne vedem saptamana viitoare, dupa ce scapa baiatul tau de intzepat. Bafta sa fie ok!!!


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Aniast, unde esti fata draga? Nu bagi o vizitoaca in Buc next week? Hai ca Herastraul e aproape de tine!!!! Tu cred ca ajungi mai repede decat mine, la ce aglomeratie e in capitala asta naspeta...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Danielle, a spus Cristi ca el oricum o iubeste pe printesa Ebonne,dar trebuie sa inteleaga, Lara este prima lui prietena, ai vazut au impartit si patutul, nu poate sa rateze o invitatie, mai ales ca sta in celalalt capat al Bucurestiului, se vad rar, la fel ca si cu voi...in poze, apoi a zis ca si Ebonne se uita la alti baieti de pe aici, asa ca sa-i facem pe ceilalti sa zambeasca.....ca noi suntem zambitori mereu.


Mai fetelor am o mare problema: ce fac sa nu mai fie constipat Cristi? dupa ce ca facea rar, acum face asa de tare, eu tot cred ca e vina fierului.Am scos morcovul( azi a papat piure de cartof cu dovlecel si carnita),ii dau para( dimineata mar si para cu 2 ling de cereale),sunt chiar necajita, pediatra zice ca o sa se regleaza de la para.....ciuciuuu.....papa para zilnic si tot nu-l ajuta.Ma gandeam ca nu bea lichide suficiente, ii dau apa( ar bea apa continuu), tatzi la discretie si ceai de musetel, doar atat cat vrea, nu-l fortez....nici mie nu-mi place neindulcit, deci cade si asta.....Lass baby nu ne-a ajutat, am luat o luna si nici o schimbare, debridat nici atat, maine dimineata ii pun supozitor cu glicerina...poate iese mai usor, mititelul.



Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Gata, ma retrag... Tre sa ma gaseasca al meu franta si extenuata... O sa-mi pun si un batic, sa fiu mai convingatoare... Noapte buna!!!


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Merg la nani nani, asa ca noapte buna.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Piciulika spune:

quote:
Originally posted by carpatina

quote:
Originally posted by Piciulika
Da' auzi, daca tot te lauzi: de ce nu ai si cantarit-o - inainte, in timpul, si dupa: masa, somn si plimbare
----
Ca altfel, ce aveai de bagat in excel?



Cum ce aveam de bagat in excel? Informatiile despre cantitatea mancata.. Si nu trebuia sa o cantaresc inainte si dupa pentru asta... ca stiu si sa citesc, si sa fac scaderi...
eu nu am alaptat.. he he he

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)



UPS... uitasem! 1:0 la tine.
Anyway: ce grafice ai facut? Cu functzii, trenduri etc.?

Piciulika, mami de Michael (8.10.2007) www.unserbaby.ch/geomo/content.html" target="_blank">
Situl lui Michael - parola o stim toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Piciulika spune:

Greyerash, si tatal meu e balantza (si Michael nascut in aceeasi zi cu el!) si sa stii ce e un om mi-nu-nat!!! Ceea ce ce doresc tuturor balantzelor!
(al meu Tata e e calm, cu umor, cu prea mult bun simtz si prea onest (da, in RO - si nu numai - poate fi un defect) si sensibil - desi cam introvertit, dar asta-i alta treaba, nezodioasa)

Piciulika, mami de Michael (8.10.2007) www.unserbaby.ch/geomo/content.html" target="_blank">
Situl lui Michael - parola o stim toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

gabitz, nu stiu de ce se ducea in balarii cand apasai pe "eu nu sunt fata cuminte". Am fost si-am modificat, ia vezi, acum merge ? E la pag 18 din cap 95

Da' la celelalte fete o fi mers ? ( bine, greyeras a zis ca a vazut poza, dar oare numai ea ? )

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Annisia, esti o dulce. Acum am citit mesajul tau in legatura cu frizura, cel in care cereai fetelor link. Dar te asigur ca nu mi-ar sta bine cu creasta.

Nenica, haotica sunt azi. Parca nu as fi cu n-shpe ferestre deschise.

Gabitz, pupa dulceata scumpa si eleganta de la noi.

Cecilia, ai grija ce il inveit, ca va pleaca baiatul frumusel si zambaret la gagici, acum ca are adidasi, nici nu te mai tii dupa el.

Greyeras, m-am gandit si cred ca m-ai scapat de la treburile casnice. Ii zic barbatului ca lenea mi se trage de la zodie, si acum ce sa imi mai faca, ca doar imi stia ziua de nastere cand m-a luat.



Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Ma duc sa mananc ce-oi gasi prin frigider, mi-e o foameeeee... Revin !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput