PIERSICUTZE de iulie - august 2006 (79)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

Am scapat de stres, acum suntem doar noi si atat
A fost pediatrul, nu e nevoie de antibiotic, s-a umflat doar locul dar acum e mai bine.
Bebe nani, restul papa, eu merg sa imi fac o baie si sa ma alint nitel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SARILLA spune:

Sabina, Buli, pai va astept..ar fi super sa ne cunoastem...inainte sa veniti, dati-mi un PM sa facem schimb de numere de telefon..Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana5255 spune:

Bysko vezi ca acolo pe site au un elefantel dragut balansoar. I l-am luat unei prietene de a lui Alex si fetita a fost foarte incantata de el. Un site bun mai este si babycomfort tot cu ro, bebe-strumf tot cu ro, bebelusultau. Nici eu nu am timp de magazine si toata ziua bantui netul.

Babee imi pare rau, ca cea mica nu se simte bine dupa vaccin.

Noi am venit de la plimbare, ne-am intalnit cu Buli si Bulinel, care este un scump. Alex l-a placut din prima, a tot umblat sa il ia de mana, dar Bulinel nimic, Alex a mai dus tratative cu el, pana la urma l-a convins, s-au plimbat frumos amandoi pe alee si noi mamicile pe langa ei. Pici a mea acum este extenuata si doarme dusa de la 21.30. Of cpurse, ca nici una dintre noi nu a avut aparat, deci nu va putem pune pozici, poate data viitoare. Am avut o dupa amiaza foarte placuta si copiii s-au jucat foarte frumos impreuna. Au fost adorabili.


Sabina mamica Alexandrei

http://s249.photobucket.com/albums/gg240/Sabana_2008/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julax spune:

Hai ca-mi place ultima pagina pe care am citit-o.Se simte adierea primaverii ...lucrurile merg din ce in ce mai bine.
Un 1 martie asa cum vi-l doriti si un (martisor virtual) pentru fiecare!Iulia @ Alex(24.08.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=16a7ba4b14da74203c245e&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
Miniclip
Poze si filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaalex spune:

Bysko persoana de care vorbeam activeaza si ea pe desprecopii are o fetita. ID-ul ei e micaalsa si o gasesti la mamici de martie aprilie. Stiu ca are preturi mai bune decat magazinele online si trimite in toata tara cu posta (cu plata ramburs am inteles). Pot sa-ti dau un PM cu adresa ei de email si cu parola de la contul comun daca nu o ai

Oana si bb Alex(05.08.2006)
Poze Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaalex spune:

Vad ca nu ai PM activat....

Oana si bb Alex(05.08.2006)
Poze Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissa71 spune:

Neata la livada,

La multi ani de martisor!


Sa aveti o zi frumoasa si o primavara si mai frumoasa!

Sa fiti sanatoase si fericite alaturi de cei dragi!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana5255 spune:



Sa aveti o primavara superba! Va daruiesc si eu un martisor virtual fiecareia dintre voi!

Sabina mamica Alexandrei

http://s249.photobucket.com/albums/gg240/Sabana_2008/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryion spune:

Un martisor pt toate mamicile si toate piersicutzele .
Va doresc o primavara frumoasa!
Sa aveti parte numai de bucurii!



Ce-i drept nu pot tine pasul cu voi. Nu am reusit sa citesc ceea ce ati scris. Sunteti tare harnicute.

Mary mamica lui Darius-Theodor (14.07.2006)
www.flickr.com/photos/8471782@N02/2283877628/in/photostream/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

La multi ani de martisor, sa va intre primavara in case si in suflete, sa fiti vesele si sanatoase.
Si daca primiti martisoare sa va ganditi si la noi cele din afara Romaniei care le ducem dorul.O sa caut si eu unul mai vechi sa mi-l pun ca tare mult imi placea sa le portPrimesc eu altceva dar martisor nu e...

Iesim afara repede pana nu incepe furtuna ca s-a anuntat prapad.

Mergi la inceput