* Ghiocei de martie - aprilie 2006 * (50)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alorea16 spune:

LA MULTI ANI GHIOCEILOR MATEI SI BOGDAN !!! MULTA SANATATE SI TOT CE VA DORITI.

ANA si ANDREI CRISTIAN
UITE CUM CRESC
GALUSCA MEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biuta spune:

La multi ani MATEI!!!!..sa cresti mare, sanatos si sa iti placa la gradinita..de o fi cazul :)..tot mai bine poate e, intr-un fel,cu bunica :)
Pupiciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina71 spune:


Aiiiii, Tili, azi a fost ziua lui Matei ?? Pai atunci

LA MULTI ANI, MATEI !!
SA CRESTI MARE, SANATOS, SI SA ADUCI NUMAI BUCURII LA PARINTI !

Cum a petrecut micutul cu bunica ?? Dar prima zi de serviciu cum a fost ?



Irina, mami de Andrei (03.03.2006)

www.dropshots.com/Irina71
www.flickr.com/photos/14891034@N08/sets/" target="_blank">Multe poze cu mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

La multi ani matei si Bogdan sa cresteti mari si frumosi
Tili multumim frumos si distractie frumoasa la aniversare sa vii cu povestioare
Mariana la noi evaluare sau analize ceva deosebit pt varsta de 2 ani nu am auzit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

La multi ani Matei! Multa sanatate si multe impliniri! Sa cresti mare si sa fii sanatos!

La multi ani Bogdan! Sa cresti mare!

Carmen multumesc!

Tili sper ca totul a decurs bine...stai linistita ca acum avem baieti mari!

Noi azi am fost un pic la plimbare...Am fost la medic sa ii iau trimitere pentru analizele alea gratuite lui Cri...Totusi astept sa vina sotul...maine ma duc doar eu sa-mi fac analizele.

Va pup!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:


neata fetelor!
Am pus aici cateva poze noi….

Io-s cam racita, ma dor toate cele ca pe o baba si ma enerveaza ca nu-s in forma…. Pfui….


la multi ani MATEI!!!!!!!! La multi ani Bogdan! sa aveti parte de tot ce-i bun in viata!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alorea16 spune:

Buna fetelor !
Eu sunt la servici si de aceea am timp sa va citesc si sa va mai scriu din cand in cand.Si eu ca si Catrinel sunt racita rau si-mi este tare teama sa-i nu-i dau si puiului meu. Sanatate multa!
Mihaser ce face burtica?


ANA si ANDREI CRISTIAN
UITE CUM CRESC
GALUSCA MEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

LA MULTI ANI Matei si Bogdansi sa fiti sanatosi si norocosi toata viata!

Catrinel....si eu am o raceala si un gat ....n-am mancat mai nimic de 2 zile...si se vede la pantaloni,in tot rau e si un bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA GEORGIANA spune:

LA MULTI ANI,FRUMOSI SI PLINI DE ZAMBETE LARGI + IUBIRE MULTA!
Trimitem si sarbatoritilor din ultimele zile:

ANDREI(DOINE CEL)
MARIA (NSHIRO)
ANDREI (IRINA)
MARIA CORNELIA
STEFANEL
MATEI ALEXANDRU
ALESSIA MARIA
VIVIAN (ILE)
DAVID ALEXANDRU
MARIO VALENTIN
ANDREI IOAN
BOGDAN
MATEI

si,nu in ultimul rand,MONICAI-cea care-nu-mai-trece-pe-la-noi!

Nu prea mai apuc sa respir.Avem zile pline si weekend-uri asijderea,daca tot s-a incalzit s-a lungit si programul de hoinareala pe afara si nu prea mai avem timp sa respiram.Thea este bine,sanatoasa,desi a tot intrat in contact cu persoane racite(unele rau de tot!) nu s-a prins de ea niciun virus si tot incerc sa gasesc explicatii(in timp ce ma bucur,evident).M-am gandit ca-i face bine compotul de fructe + gutui multe pe care-l consuma zilnic in cantitate mare(fara zahar).Gutuia este excelenta pt. sistemul imunitar,deci ar fi un factor.Cum fructe proaspete nu baga in gura sub nicio forma(nici macar suc),n-ar fi alte explicatii.Ne pregatim sa-i facem ziua,deja lucram la liste,tinuta bla,bla si ducem munca de lamurire cu bunicii sa nu-i ia...pitic.I s-a pus pata pe un pitic imens(intalnit in parc),urat,urat,urat,de ipsos pictat iar bunicii au in fiecare zi program de cautat pitic pt. copchila rasfatata.Si cum intra pe usa Thea ii intreaba:Ude-i picu???Probleme mari.

Laura Ioana,sa va traiasca micuta albastrea dulce!Cat rasfat pe capul ei!Am bagat de seama ca si tu ai fost mama purtatoare.

Irina,am vazut poze cu cel mai mare ghiocel(frumos!).Cred ca s-a bucurat enorm de vizita,cadouri si,mai ales,de tort.Cand il aduceti acasa...de tot?

Tili,ai baieti mari si frumosi.Cum se descurca cand este vorba de impartirea jucariilor?

Catrinel,in sfarsit am vazut buburuza!Da n-am inteles ce cauta ratusca in peisaj.E un fel de Bute al nostru?Sanatate maxima!!!

Delia,eu am o pofta de mancare nebuna,nebuna,nebuna,chiar daca ma doare gatul.Si vreau sa dau si eu 2 kg jos.Sanatate!

Alorea iti doresc si tie sanatae maxima!Mama,ne-am imbolnavit toate...


Revin pe seara,pleaca bona.Pup!

ANDREEA GEORGIANA,mamica de Thea Antonia... frumusica(28.03.2006)
http://community.webshots.com/user/andreeageorgiana


Oamenii se schimba.De obicei...in rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Multumesc muuuult, gagici, pt urari si pt ca ati admirat-o pe micuta mea Thea. E un copilas cuminte (nu stiu sigur, dar cred ca o cam rasfat), ziua nu prea vrea ea sa doarma, dar noaptea se trezeste o singura data. Zambeste cand vorbesc cu ea (si chiar cand nu vorbesc cu ea, noaptea de ex) si-mi raspunde prin gangureli, de ma topesc toata
Andreea m-ai facut sa rad cu "mama purtatoare". Multa lume zice ca seamana cu Raz, dar in sinea mea ziceam ca si cu mine Multi pupici lui Bubu nazdravana Poate se vor cunoaste fetele noastre, intr-o zi
Pup toti ghioceii din partea Theei si eu pup toate mamicile de ghiocei


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Poze Laura
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria
Atat sunt de mare
Botezul minunii Thea Maria
Poze cu hainute primite si rochita de botez + matusile mele
Am 2 luni

Mergi la inceput