Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (91)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Alina, sanatate multa Oliviei cu refacere in totalitate rapida si pupam mamica ,sa fie puternica sa treaca usor peste atatea probleme. Ai niste copii superbi , dar la asa mamica nici nu se putea altfel...Tati, are ceva la copiii astia , ca iti seama tie amandoi...
Devylla , creste Erika , ai grija . Si Andreea e interesata de pesti..asta cand o tine tati langa acvariu...
Ana,felicitari pentru micul Vlad.Bine ca n-a patit nimic dupa ce a facut „cunostinta” cu parchetul...
Melania, pupam papanas Tudor marait si mamica bolnavioara,sa va treaca si sa fiti sanatosi.


mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:



Si acum vreau sa urez si eu La Multi Ani, papanasilor si dulcetelelor sarbatoriti azi.



Eduard Alexandru de Flori si Vmkriss
Alesia de rnico
Stefan-Mihai de lilianamarcu

Sa fiti sanatosi, fericiti, sa aveti o viata plina de impliniri si cat mai multe bucurii.

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Sabina tu m-ai intrebat de masaj? parca asa imi amintesc...daca da, eu fac anticelulitic si imi place tare mult cum face masajul si ia 30 ron/ora....ceea ce este super

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Am uitat sa va spun...ieri dupa f mult timp, am gatit si eu ceva:

Mincare in stil oriental cu piept de pui si mango (ananas) Timp de preparare: 30 minute
Ingrediente: 1 piept de pui, 1 mango sau citeva bucatele de ananas, 6-7 ciuperci, 1 morcov mic, 1 ardei rosu, 1 ceapa, 1 lingura sos de soia, usturoi, mirodenii, 1 lingurita ulei de masline virgin, 1 lingura vin alb.
Mod de preparare: Se taie pieptul de pui cubulete si se pune la macerat pentru 1-2 ore intr-o marinata preparata cu putin vin, sos de soia, usturoi, foi de dafin, cimbru, boabe de piper.
Se inabusa toate ingredientele citeva minute pe tigaia de teflon adaugindu-le pe rind in urmatoarea ordine: ceapa taiata solzi, morcovul ras, pieptul de pui, ardeiul taiat fisii lungi, ciupercile taiate felii, cubuletele de mango(ananas) cu citeva picaturi de ulei de masline virgin.
Se condimenteaza cu mirodenii: busuioc, ghimbir, oregano, piper negru sau rosu. Cind sunt aproape gata se adauga putin sos de soia si 1 lingura vin alb. Daca iti plac mincarurile mai picante adauga: cilly, boia iute, piper verde.


vreau sa spun ca a fost super ...pacat ca nu am avut inspiratie sa fac o poza.
Sper sa va placa reteta....tot de pe forum am cules-o

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmkriss spune:

Multumim pentru urarile de 5 luni.
Ne-am kantarit azi si avem 8,7 kg.

Body-ul cu Steaua e productie proprie - body + emblema cusuta (de la magazinul oficial).

FLORI si Eduard-Alexandru (23 septembrie 2007)
**NEW**Poze BB **NEW**



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Vmkriss, felicitari pentru micul stelist, chiar sunteti in categoria greilor.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

noi am facut baita, asa ca mergem la nani nani.

noapte buna

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

buna,
noi azi am umblat toata ziua, am fost in parc , apoi la cumparaturi si apoi am fost sa negociem cu niste constructori, a negociat socru pana la urma doar fundatia ,e o echipa care a facut lucrari si la casa lor si au zis ca e imposibil sa nu se inteleaga pana la urma, eu am ras de sa mor, noroc ca avem unde sta si nu ne streseaza timpul, da cica trebuie sa iasa ieftina manopera , om vedea...

Anafelicitari pentru , abia astept sa ne vedem in parc, azi m-am vazut cu Alinkav si cu piticii ei cu ochi ca albastreaua, niste dulci




poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

VmKriss am admirat pozele cu SMECHEROSUL tau cu gropita lui cu tot de frumos!!!!
Celia multumesc, ma simt putin mai bine....nici tati nu-i acasa noroc cu soacra mea ca a mai stat cu Tudor ca sa ma doftoricesc eu.

Mamici va doresc o noapte linistita, fara evenimente nedorite!!!

Melania, mami de Tudorica fara frica (05.10.2007)
http://community.webshots.com/user/melaniatud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

multumim fetelor pentru aprecieri

Betty suna tare bine papa , cred ca o sa incerc si eu intr-o zi , trimite o copie si la subiectul cu mancarici sa o gaseasca fetele mai repede
- bentitele lui Miru le cumpar de la magazinele cu gablonturi si accesorii, eu am unul aproape in Plaza parca "Accesorize", dar cred ca mai au si celelalte gen Meli Melo

Myral jucaria e o pisicuta de aia de o intinzi si canta, e prima jucarie a Mirunei primita de la nasi la spital, dar cred ca se gasesc pe la toate magazinele de jucarii, ei ii place tare mai ales urechile , le roade de zor

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput