Mamici si bebici din Pitesti 5

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

A...hai sa va povestesc...David al sorei mele face vineri un an, asa ca sambata avem party cu adulti si pitici. Or sa fie 8 pitici intre 6 luni si 2,2 ani. Mie mi-e cam groaza, ca fiecare vrea ce vrea celalalt, ba se alearga , ba se impimg, o sa fie o poveste intreaga. Sa-mi tineti pumnii!

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03/sets/72157600504728447/" target="_blank">1,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Voi ce cadouri le luati copiilor de Craciun?

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03/sets/72157600504728447/" target="_blank">1,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mamecitta_C spune:

la multi ani nepotelului!!!
intr-adevar e cam obositor cu atatia copii mici laolalta, dar cateva ore merita...
de mos craciun i-am luat lui vlad un mouse super sofisticat (asa a vrut el), iar lui dani niste jucarele de indemanare, ca tot avem nevoie de exercitii...

Vlad: 12 ani (clasa a VI-a) si Dani: 1 an si 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gwendoline spune:

buna,
noi de mos craciun primim un leptop pt copii binenteles si jcari asa in plus , nu prea multe ca dupa nu mai stie de unde sa le ia!!

Va intreb ceva: vi se pare normal ca lumea sa nu va lase sa treceti in fata ca casa cu prioritate femei insarcinate?? Mie nu, si mi sa intamplat zile trecute! voi ce credeti?

Gwendoline poze noi

Mamica de Gwendoline(16.06.2005) si insarcinata 30 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu80 spune:

Cred ca traim intr-o tara de cretini(persoanele de fata se exclud, evident)...mi s-a intamplat si mie...dar am auzit ca si prin alte parti e cam la fel...ne degradam...nu ma bagati in seama, sunt suparata rau, iar ne vor conduce hotomanii

Raluca si Riana(2 iulie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Carmen multumim pt urari. Vom petrece alergand dupa copii.
Dariana, Ralu si mie mi s-a intamplat cand eram gravi prin Bucuresti. Si eram spre sfarsit...avem o tara cam plina de tampiti!


Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03/sets/72157600504728447/" target="_blank">1,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Hai sa fac niste urari HO-HO-HO
Daca nu mai apuc sa intru va urez din toata inima CRACIUN FERICIT, PLIN DE IMPLINIRI SI BUCURII,CU SANATATE SI FERICIRE, UN AN NOU IN CARE SA SE IMPLINEASCA TOATE VISELE
A.. si mai am niste urari :Maya si Maria Teodora de Mihaela . Multa sanatate si fericire, sa aveti parte de bucurii si impliniri!

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03/sets/72157600504728447/" target="_blank">1,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gwendoline spune:

Si noi va uram CRACIUN FERICIT !!!! plin de fericire si tot ce va doriti!!!


Noi plecam maine si nu ne mai auzim 2 saptamani ,asa ca la anu cu mult bine!!!

Eu ma unflu pe zi ce trece asa ca va trimit poze la anu!!!

Va pup dulce pe toate si ne gandim la voi de sarbatori de la munte cu zapada si masa plina !!!!



Gwendoline poze noi

Mamica de Gwendoline(16.06.2005) si insarcinata 30 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefania98 spune:

salutare sunt din arges -calinesti nu va mai gaseam vizitam zilnic saitul dar nu indrazneam acum am indraznit sa va salut si sa va urez sanatate bucuri si numai bine tuturor argesencelor mess claudita_stefania98 la multi ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valipop spune:

Craciun faricit la toata lumea!
Bun venit Stefania.

Mergi la inceput