Miresele anului 2006 (91)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

da' de ce esti furioasa?
eu vad cum si ce apuc...
nu le gasesc in retea in ordine...
din seria 1 am vazut 1, 2, 3
din seria 2 am vazut 1, 2, 3, 4, 16, 17, 18, 19, 20, 21
din seria 3 am vazut 1, 10, 15, 16, 17, 18, 19
iar din 4 am vazut 1, 2, 3 (da' pe astea mai pe la inceput, ca atunci numai sezonul 4 gaseam...)
Am noroc ca prind repede legatura si nu ma incurc prea tare... :D

Noapte buna, Gio!

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

am pregatit cafeluta si ceiut pentru harnicute...

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Botic, mersi de cafelutza. Nu stiu din ce motiv n-am dormit prea bine azi noapte si sunt cam somnoroasa acum.

Gio, imi pare rau pentru nasul tau. Cat a evoluat medicina si tot nu putem combate boala asta necrutatoare.
Krelia nu te gandi asa departe, nu se transmite, exista intr-adevar o predispozitie genetica, care se manifesta sau nu in functie de factori diversi/stil de viata, dar predispozitia asta genetica se transmite intre rudele de grad foarte apropiat (parinti/bunici).

Kitzy n-o sa te plictisesti 2 ani de concediu?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Ralule merci de ceiutz!
Kreliutzule acum iti zic cum imi ziceai si tu mie: da-l incolo de lucru, tu nu trebuie sa te odihnesti?
Gio
Aly s-ar putea la un moment dat sa ma plictisesc, deja cam incep sa ma plictisesc, dar dupa ce vine copilul,o sa-mi manance cea mai mare parte din zi si mai ales cand mai creste, o sa fug tot timpul dupa ea, asa ca o sa-mi fie cam ocupata ziua.
Oana, Ralu pe unde umblati?

31 cu Diana

AMR 9 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

neatza fetitz!

botic, esti departe, mama....te astept la S04E11 ....sau, daca vrei sa-ti povestesc .....si daca nu le gasesti, ti le da fata, ca-s la zi cu toate, sa stii
Aly, mda...nush ce sa zic...nasa mea cu mama erau verisoare primare...so....daca ar ramane doar la stadiul de transmitere parinti/bunici....dar, sa nu gandim negativ, nu? ...

of...gata cu relashul meu de ieri...s-au intors sefiile de pe coclauri...asa ca.....m-astept la duties cat curpinde ,...dar ana una alta, ma duc sa sorb o tigarusha


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata

hai ca acu am ceva timp...sa mai citesc ce a-ti mai scris

quote:
Originally posted by ralnied1

Krelia, Oana... voi cred ca sunteti acum la intrecere: care termina prima statuia... Si eu dupa voi... Doar ca eu am devenit nepasatoare si... am ramas la soclu numai



Foto Ralu




Ralu eu am facut una in Germania...si pe cand am crezut ca am scapat si o sa am si eu o alta viata...vad ca ma apuc de alta statuie aici (lupt pt a-mi indeplini Target Agreement-ul pt 2008 )


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Asa-i Kitzy o sa treaca repede timpul.

Krelia pai nici sa nu gandesti negativ.

Oana pentru tine am cu dedicatie o reteta speciala de cheesecake super usor si super delicios.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Alynutza


...dar predispozitia asta genetica se transmite intre rudele de grad foarte apropiat (parinti/bunici).




Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc

Mrs. Perfect for more than 1 year




bunicul meu a murit anul trecut in aprilie de cancer la plamani

eu nu prea cred ca exista o predispozitie genetica pt cancer!

bunicul meu a fost primul caz din familia noastra care a suferit de cancer...
...sunt lucruri care nu se explica si asta e tot! de ex.care e explicatia cazurilor de ciroza la copii sub 5 ani?


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

Oana pentru tine am cu dedicatie o reteta speciala de cheesecake super usor si super delicios.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year




acu studiez problema

forma mea e mai mare decat a ta ...sa modific cantitatile sau... asta e nu o sa iasa asa de inalt si e mai simplu decat sa modific cine stie ce din ingrediente!...si sa ma incurc in stiinta pana la urma

oricum first time...one more Tiramisu!(de data asta sper sa apar si eu macar cu o poza!)



You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Hai mai Onutzule ca n-am vrut sa te supar. E clar ca e o boala inexplicabila (o logica are, dar nu au reusit medicii sa o descopere inca). Nu poti sti niciodata unde si cand loveste. De predispozitia genetica mi-a spus frate-meu acum ceva vreme, si mai vazusem ceva si pe la TV, dar asta nu inseamna ca este o regula.

Edit: cat de mare e forma ta? De 28?

Kitzy ai facut Tiramisu in weekend?



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput