Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (84)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Bernix,noapte buna si pupici Degeticai!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Plec si eu la un film,daca nu mai e nimeni pe aici..

Noapte buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

mai am 3 minute sa-i urez si eu
LA MULTI ANI frumosului RARES de mamica DIWANA sa cresti mare ,frumos si norocos


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

danuta ,vizionare placuta .
ma bag la nani ,dar stai ca ma tin de 2 zile sa intreb ,ce este cu MYRAL ,oare dece nu a mai intrat?
NOAPTE BUNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

sa incepeti ziua cu zambetul pe buze :

Un batrîn merge la un vrajitor sa-l întrebe daca poate sa-l scape de un blestem care-l urmareste de 40 de ani.
Vrajitorul îi spune: "Poate, dar trebuie sa-mi spui exact cuvintele care au fost rostite asupra ta."
Batrînul spuse fara ezitare: "Acum va declar sot si sotie!"


La tribunal un El si o Ea se cearta pentru custodia fiicei lor.
- Eu am adus-o pe lume cu durere, mie mi se cuvine custodia.
Judecatorul catre sot:
- Argumentul dumneavoastra care este?
Omul reflecteaza un moment, apoi zice calm:
- Domnule judecator, daca dumneavoastra bagati o moneda intr-un automat de racoritoare si iese o sticla de Pepsi, a cui e sticla, a masinii sau a dumneavoastra?


Georgeasca vine intr-o zi la birou si spune:
- Fetelor, aseara ma bag in pat cu barbatul sa facem si noi ceva si-i pun mina pe testicule. Mai, si avea niste testicule reci ca gheata...
A doua zi Ioneasca zice si ea:
- Fetelor si eu m-am bagat cu barbatul in pat, i-am pus mina pe testicule si erau tot reci ca gheata...
- A treia zi apare si Popeasca batuta mar si cu ochii vineti.
- Ce-ai patit draga?
- Pai ma bag si eu in pat cu barbatul. Ii pun mina pe testicule si ce sa vezi?!? Fierbinti, fierbinti.
Atunci zic: "Draga ce fierbinti sint testiculele tale, ale lui Georgescu si Ionescu sint reci ca gheata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Cu intarziere, dar din toata inima urez La multi ani ! celor 3 papanashi care au pasit intr-o noua luna:
pitic ciufulici Rares de diwana
calculatoristul zulufat Sasha de Alice
enigmaticul Mihai de vickyfilip

Sa fiti sanatosi, sa cresteti mari si frumosi, sa-i ascultati pe parinti si sa le aduceti multa bucurie !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Iti arde de bancuri cuscra!
Ai vazut ce serios a stat Mihnutzu' la intilnire ,doar la mami s-a uitat!Baiat fidel!
Hai noapte buna ca pic de somn si de sete si mi-e lene sa ma duc dupa apa pe hol!
Ma bucur ca Nana,draga are sperante.Doamne Ajuta!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Am trimis pe mailul comun pozele de ieri de la intalnire. Sunt vreo 15 mesaje, ca pozele sunt foarte "grase". Le-am denumit in asa fel incat sa stiti cine apare in ele, cine doreste sa si le descarce sa le gaseasca usor.
Si gata, acum ca am scapat de datorii la capitolul poze ( ca la raspunsuri la postari... hohohooo, nu mai ajung la zi ), ma bag si eu la somnic.

Noapte buna !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Myraaal mai da-ne un semn ca esti bine...si noua ne e dor de tine...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Maria nu am mai intrat ca nu mi-a mers netul 2 zile dar noroc ca a fost sotul acasa si m-a consolat el. Ati scris fff mult dar eu ma bucur ca am ce citi. Tocmai vroiam sa plec la culcare ca micuta mea doarme de la 10 si sigur ma va trezi fff devreme.Nana sunt convinsa ca totul va fi bine cu Andrei si va recupera rapid. toate fetele si bebeii.A si am vazut poze de la intalnire superbe mamicute, superbi bebelusi.Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput