liposuctie,operatii estetice,etc

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madalina1968 spune:

Buna Diana si voi toate!

Vorbeam despre endermologia. Si eu am dat mult: 50 euro sedinta, 35 min. Le-am facut in zile alternative 2/3 ori pe saptamana ca sa ajunga mai mult timp. :) In total 10.
Deci tu te imbraci cu o salopeta f. subtire care ti-o dau ei si te asezi pe pat. Dumneaei trece cu un aparat peste pielea ta, dupa ce a stabilit cu aparatul ce program sa faca (asta nu e treaba noastra ..:) ea a stiut ca am facut liposcupltura). Aparatul e facut din cilindri: primul iti ridica pielea (un sistem de vid) cel din urma o preseaza. Era de plans cand trecea peste vanatai. Abia suportam sa ma ating ca sa ma spal. Imi trebuia si timp sa-mi scot si sa-mi pun guaina mea, sa pun salopetina ei. Dar trece totul.
Eu mi-am luat acest aparat la care va trimit link-ul care merge pe acelasi principiu cu ce-am facut eu.

http://www.tesmed.it/tesmedrollcell.asp

Pupi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianaa77 spune:

Madalina,merci mult pentru raspuns.Scuze ca nu am revenit cu un reply mai devreme,doar sunt foarte ocupata la job si seara merg la diferite activitati.Dar revin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KULTA spune:

Nu mai zice nimeni, nimic?
Nu sunt hotarita 100% inca:(.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madalina1968 spune:


Kulta, ce nu te convinge?
Tu parca spuneai ca vrei sa mergi la Talin? Imi amintesc bine?

Daca va mai pot fi de folos...Pupi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KULTA spune:

quote:
Originally posted by Madalina1968


Kulta, ce nu te convinge?
Tu parca spuneai ca vrei sa mergi la Talin? Imi amintesc bine?

Daca va mai pot fi de folos...Pupi!



Pai, parca mi-e teama de embolia.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amyarabella spune:

Kulta capul sus stii vb aceea :Sufera baba la frumusete !!!

Sper sa nu te superi de interventia mea dar daca nu te simnti in stare sa induri durerea eu zic sa nu te apuci de facut ,mai bine mai incearca niste masaje sau ceva aparate de masaj.
Eu nu am curaj sa fac pt ca mi-e frica ,ca se pune la loc dupa un timp am spus si mai sus ca am o amica drept exemplu ...

Mult succes oricum !!!

[URL=http://s265.photobucket.com/albums/ii222/amyarabella/?action=view¤t=70cc69e3.pbw][/URL]

http://i265.photobucket.com/albums/ii222/amyarabella/19.jpg

GAMBATE KUDASI !!!

Mami Amy & bebe Stefan(15.12.2005 ora 11:35)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madalina1968 spune:

Ca se pune tot la loc nu e adevarat. Eu cat voi trai nu voi mai avea aripioare si nici grasime inauntrul genunchilor.
Dar cum spuneam..nici nu stau degeaba. Una din ele: cand nu pot sa ma duc sa alerg sar coarda, in casa. Noroc ca n-am vecini nici deasupra nici dedesubt :)
Ptr. noi, femeile, ca retinem mai multa apa in organism, masajele sunt sfinte. Limfa trebuie sa circule mereu.
Multe le-am invatat dupa operatie.

Diana77, cum te simti? Cat a trecut de la operatie?

Pupi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KULTA spune:

Fetelor,
Va multumesc. Zilele astea, datorita faptului ca presiunea atmosferica a fost ridicata, mi s-au umflat asa rau picioarele ca par si mai groase. Sunt hotarita sa fac interventia. Ma programez pentru la toamna.
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madalina1968 spune:

Scumpa Kulta, eu cred ca ai si retinere de apa...
de ce nu incerci sa iei niste picaturi de tinctura de ienupar? Caut cum se ia si-ti scriu daca te intereseaza.

Oricum, vorbeste cu mai multi medici iar programarea mai incolo... toamna --> iarna.

Pupi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KULTA spune:

quote:
Originally posted by Madalina1968

Scumpa Kulta, eu cred ca ai si retinere de apa...
de ce nu incerci sa iei niste picaturi de tinctura de ienupar? Caut cum se ia si-ti scriu daca te intereseaza.

Oricum, vorbeste cu mai multi medici iar programarea mai incolo... toamna --> iarna.

Pupi!



Multumesc mult, chiar sunt interesata.
Pupici

Mergi la inceput