Nou stil de viatza (175)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamica dulce spune:

Neatza dragelor...ce faceti? Pe mine cred ca ma pandeste o boala, o raceala din aia urata ca nu ma simt bine deloc. Sau o fi de la alea doua kile pe care le.-am pus de joi incoace?? Nu stiu
Macar nu-s mahmura
La noi e un frig crancen si la 1 trebue sa fim in oras, mascati si n-am nici un kef. Bleah...vreau acasa sub plapuma.

Hai ma fetele, chiar trebuie sa raportam maine? Vad ca lumea a calcat stramb la greu, ce-ar fi sa prelungim concursul cu inca o saptamana?

Bianca (de Anky) La multi ani si de la noi !!!!

Carmen...spor la gatit! Nu vii si pe la mine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Carina da' tu esti slaba mai ce cauti aici? Si Tzuni la fel, lasati prostiile fetelor doar nu vreti sa fiti acum scheletoane Stiu ca moda in Ro e de slabaturi da' nici chiar asa:)Laura pai fa incalzirea la altceva, eu nu fac bicicleta deloc la sala, pt ca am acasa. De ex pe banda de alergat la o inclinare de 6-7 si la o viteza de 6-7, ai un mers mai in forta pe plan inclinat asa ca pe munte. Ori flipper, ala de dai si din miini si din picioare nu-s sigura cum ii zice. 30 de minute la un ritm bun... ohoooo curg apele dupa tine. Eu azi stau pe meniu sarac, salate si fructe. Si apa multa.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

Buna dragele mele!
Am comis-o de la prima ora Eram decisa sa incep de azi dieta disociata si cand m-am trezit am bagat direct clatite cu branza
Ma simt atat de rau de la raceala asta si nu mai am somn noaptea.
Beau inca o si incerc sa ma adun

POZE
Carmen E. si Eduard-Costin (28.02.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hopes spune:

Hai sa va inveselesc cu niste bancuri

Tatal catre fiu: Īn Spania sau Italia n-ai vrut, fotbal nu joci....
Atunci du-te la facultate, nenorocitule, sa ne rāda toata lumea!

Diriginta lui Bula il cheama pe taica-su la scoala.
- Domnule Bula, nu mai stiu ce sa ma mai fac cu fiul dumneavoastra! Nu chiuleste, dar si daca vine la scoala, tot degeaba vine! In clipa de fata e potential corigent la 4 materii, deci din nou repetent!
- Doamna diriginta, va multumesc pentru avertisment. Ajung acasa... si daca nu-l trezesc din bataie cu apa rece, sa nu-mi spuneti mie...
- Domnule Bula, poate nu-i cea mai eficienta metoda, totusi!
- Aveti dreptate, doamna! Lasati ca vad eu cum fac!
Ajuns acasa, Bula senior trece la atac:
- Bulica tata, intzoleste-te ca iesim in lume.
Il duce pe Bula la un sexi-club. Mama, ce spectacol! Bulica avea ochii ca la rac:
- Aoleu tata! Ce craci! Ce tzatze! Cin-le-o f*** p-astea?
- Premiantii, fiule, premiantii !


Hopes si minunea mea - www.totsites.com/tot/eduardp" target="_blank">Eduard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Hopes bune bancurile iar al doilea e tare rau.

Carmen hai si la mine sa gatesti ca eu o sa fac papa la pranz cand Mara e la gradi.

Anda asa am zis eu ca scriu mai putin 3 mesaje pe zi da se pare ca am limbarnita si nu ma pot opri.

Tzuni dragostea de la tine numai trebuie declarata ca eu stiu ca ma iubesti si sa vezi ce petrecere facem pe 6 ,eu aduc masa de mixat.

Cuscra stie Dany ce stie ca ma innebunit Mara ca ea vrea sa fie printesa.

Carmen Eftimie multa sanatate.

Ma duc sa duc copil la gradinita sa fac cumparaturi poate mai strang cate ceva si dupa sa aduc copilul inapoi.Spatele asta vad ca isi face de glume si sa va zic faza buna ca aseara olandezu avea chef de senzatii RATB iar eu o doamna ce sunt i-am zis frumos ca babele ca mine luna asta sunt foarte ocupate si daca vrea luna viitoare are un loc liber.A facut niste ochi si a inghitit in sec.Asta e.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Eftimie, ai incercat sa iei niste Fervex? Eu cu el am scapat de raceala de 2 ori dar am luat din momentul in care am simtit ca nu-i a buna, acuma daca e deja instalata la tine nu stiu ce efect are dar poate incerci.

Carmen, sanatate lui Teo! Cind termini cu gatitul ne inviti la masa, da?
Invatatul merge, ce, e dupa el?

Asa deci Tzunica, ma pui la treaba de jos, ori servesc lumea ori rup bilete. Asa-mi trebuie daca iau coronita.

Gusta, ti-ai revenit cu spatele?

Ma duc sa mai invat...


www.wrongspelling.com/album/" target="_blank">Pozele mele * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Anca ai grija, bantuie gripa printre noi Dar nu poti sa stai linistita acasa, sa nu te mai duci azi? Sau trage baiatul de tine?
Eftimie si eu care vroiam sa te intreb daca ai inceput disociatul Incepi de maine? Eu maine voi fi la legume si fructe.
Hopes ma termini tu cu bancurile tale...vrei sa ma dau de gol ca sunt pe DC, il loc sa-mi vad de treaba?
Eu am halit iaurtul si colegul meu radea de mine, ma intreaba..."Crys, dar numai atat iaurt mananci?" Eu serioasa "mai am si branza topita" Dar el saracu' zicea ca era prea mult


Crys si Dany
http://community.webshots.com/user/cristina7878?vhost=community&vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Tzuni, spor la gatit! Ficateii ii arunci in vasul yena, pui putin ulei de masline si dai la cuptor. Daca vrei, poti adauga si legume (ceapa taiata fidelutza, morcov rondele, broccoli, telina etc)
Fa-i maine perisoare Mariei, au mancat ai mei de-au spart.

Reteta:
-doua pulpe de pui (fara piele) le arunci in robot, adaugi un morcov, juma de ceapa, doua felii de telina, condimente de pui, doua oua. Maruntesti totul. Adaugi o lingura de orez.
Pui un vas cu apa la fiert, cand fierbe dai drumul perisoarelor. (compozitia e moale, dar iti umezesti mainile si le modelezi) Verifici cand sunt fierte si le strecori de apa.
Pregatesti orice sos doresti (de smantana, de rosii cu legume)si adaugi perisoarele. Si patrunjel tocat sau oregano.

Da-mi, te rog, linkul catre album si-l postez pe prima pagina.

Mamicadulce, daca platesti bine, vin si la tine.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Cuscra nebuna mai esti...pai tot e bine ca i-ai facut loc si luna viitoare Mey dar tu ce vrei sa o ia saracul olandez pe aratura?
Delia spor la invatat...hai ca mai ai un pic


Crys si Dany
http://community.webshots.com/user/cristina7878?vhost=community&vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hopes spune:

ii fac si eu maiine lui Eduard

Hopes si minunea mea - www.totsites.com/tot/eduardp" target="_blank">Eduard

Mergi la inceput