Strumfi de iulie-august 2007 (53)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

oana cum stati cu deschisul gurii? Ca Matei a facut bube si in gurita si deschide gura, dar cand sa inghita il doare si plange....al tau nu deschide gura dar ce trece de "dinti" inghite...hai sa-i combinam

Simo mami de Matei Hisham (28 iulie 2007)
It's a cruel and random world, but the chaos is all so beautiful.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

CARMEN fix la aceeasi emisiune m.am uitat si eu cu o seara inainte de vaccin!!!!!!!!n.am mai dormit deloc!!!!

SIMO a meu deschide gura o zi da si una ba!ieri am crezut ca mananca si farfuria si pe mine....si azi n.a vrut decat lapte!!!!

IANIS clampane toata ziua....adica face asa ca pestele....face vruuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmm...vruuuuuuuuuuummmmmmmm....mama...striga ,,ba,,si vreau neaparat sa vi/l arat!!!!cum sa fac cu pozele???????cred ca am sa trimit pe mail..........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Avem si noi poze noi aici:

http://family.webshots.com/album/560031323KxJBbP?start=84


Oana stai ca iti spun eu cum sa faci cu pozele. Aveam salvat undeva

Dana mamica gingasei Daria (20.07 2007)

poze cu Dariuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:



N-am citit din urma ca nu stiu cum insa parca s-au scurtat zilele. Nu mai am timp de nimic in plus mi s-a stricat frigiderul si astept de doua zile sa vina sa mi-l repare si nimic. Din cauza frigiderului parca toate s-au dat peste cap: fie-mii ii iau mancare la borcan caci nu am cum sa-i fac doar pe loc pt o portie, borcanul nu prea ii place (doar legume, fructele le adora), se stramba de zici ca-i dau...altceva sa manance. Asa ca incerc sa completez cu lapte la greu insa nu prea ii convine de abia se obisnuise cu mic dejun pranz si cina de solide si laptic intre.

Pe de alta parte eu iar umblu teleleica, reducerile aici nu s-au terminat, azi am fost cu soacra-mea in oras si n-am iesit 2 ore din Zara, i-am luat haine de6-9 luni si 9-12 luni plus ce i-a luat si soacra-mea. I-am luat si la cel mare si mie asa ca sunt fericita.

Adelise creste ca din apa, face deja nebunii, arunca jucariile jos, vorbeste pe limba ei si se intoarce pe toate partile. O sa incerc sa mai citesc din urma.

Luna, mamica de www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3960" target="_blank">Adelise Cezara(11.08.2007) si www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3882" target="_blank">Cosmin (30.07.2001)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

quote:
Originally posted by ddanagh

Avem si noi poze noi aici:

http://family.webshots.com/album/560031323KxJBbP?start=84




Dana mamica gingasei Daria (20.07 2007)

poze cu Dariuta mea





Acum e randul nostru sa "poftim"

Simo mami de Matei Hisham (28 iulie 2007)
It's a cruel and random world, but the chaos is all so beautiful.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Oana ti-am trimis PM

Eu i-am dat astazi Dariei spanac cu juma de galbenus. Am mai citit eu si am vazut ca se poate da. Tot intindea mana sa apuce castronul. Nu mai vrea deloc sa stea cuminte cand ii dau sa pape. Asa ca i-am dat castronul cu linguritza si.... s-a inverzit iar toata. Il astept pe Adi sa o bag in cada ca e plina de spanac. Are si in nas.

Dana mamica gingasei Daria (20.07 2007)

poze cu Dariuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

ghinetz am inteles cum e cu pastrarea. am citit de doo ori..hehe
luna ce bine ca te-ai delectat cu o partida da shooping!
am descoperit un nou mijloc de locomotie

*mihaela*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

quote:
Originally posted by mychydutza
[
am descoperit un nou mijloc de locomotie

*mihaela*




vad ca vine si in culori diferite

Simo mami de Matei Hisham (28 iulie 2007)
It's a cruel and random world, but the chaos is all so beautiful.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefania_97 spune:

Felicitari Una pt dintisori!!!

stefania mamica Catarinei din 25 aug 2007
http://salexandre.wordpress.com/
http://www.flickr.com/photos/balexandre/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fianna spune:

Multumim fetelor de aprecieri!
Amethyst ma bucur ca am inveselit-o pe Jasmine!
alina.a pentru complimentele la adresa neamului. M-am umplut de bucurie pentru ca eu uneori ma intreb cum de a iesit copilul asa frumos ca nu mi se pare ca suntem cine stie ce.
mada si la mine obisnuieste sa fuga de camera, insa la studio a ras de mama-focului. Baiatul ala care facea pozele e maestru in a face copii sa rada. Eu i-am cerut in mod expres sa-i faca si o poza serioasa si s-a mirat ca cer asa ceva.

Lia felicitari pentru dintisori! la cat mai multi si sanatosi!

Apropos de spalat dintii eu am citit ca e bine sa incepi de cum le ies, chiar daca sunt doar 2-3. Nu stiu insa cum o sa reusesc.

Dana e frumoasa foc Daria! Mor dupa parul ei bogat si ondulat!

Simo sanatate lui Matei al tau! O sa treaca repede si macar stii ca ati scapat de o grija pe viitor.

fianna cu www.flickr.com/photos/14295400@N03/sets/72157603680539275/" target="_blank">printisorul Matei
(01.08.07)

Mergi la inceput