Cine se plimba in Moghioros?

Cine se plimba in Moghioros? | Autor: mihaelas

Link direct la acest mesaj

Mai... ce de lume... tocmai d-asta am deschis acest subject. Ce ziceti, poate incercam sa ne recunoastem. Pe Sofiabebe am recunoscut-o, dar a trecut ca vantul si ca gandul pe langa mine si nu am putut sa vb cu ea. Pe noi ne gasiti la locul pentru bebelushi intre 6 si 8 seara.

PE curand

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

Si noi ne plimbam prin Moghioros, dimineata cu bunica, si seara dupa 6 cu mine, cand vin de la serviciu. Asta se intampla aproape in fiecare zi cu mici exceptii. Cand spui locul pentru bebelusi, te referi la tarcul acela ingradit, unde sunt locuri cu nisip? Si noi mai stam pe acolo. Poate ne vedem?


Ruxi si Clara pisicuta, 11 luni
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roserb spune:

Si noi ne plimbam prin Moghioros ,aproape in fiecare dupa-amiaza (dupa 6,30 in general).Poate reusim sa ne vedem , si noi ne petrecem timpul pe la locul pentru bebelusi , mai ales la nisip.
Roxana si Bianca (1an 8 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mommy spune:

Salut, fetelor! Si eu sunt "din zona" si sunt . Stiti ceva despre strandul Moghioros? M-as duce pe acolo cand o sa intru in concediu sa stau la aer, eventual sa fac ; am auzit ca s-a schimbat(in bine). Adica n-ar mai fi tigani, gunoaie si apa mizerabila in bazine. Daca stiti si ceva despre vreo piscina unde sa pot inota, va rog sa-mi scrieti si mie. Va pup si toate cele bune!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

Noi am fost intr-o zi, itradevar este curat si tigani nu prea am vazut, in schimb apa este ingrozitor de rece. In bazine si la dusuri se baga apa de put, care are o temperatura foarte scazuta. Eu sunt rezistenta la apa rece, dar cand am intrat am simtit ca amortesc instantaneu. Nu ne-am mai aventurat decat o singura data, dar doar 2 minute.


Ruxi si Clara pisicuta, 11 luni
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Si noi tot din zona.... Deocamdata nu avem BB sa-l aducem, dar ne straduim...

V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

Noi arăm tot parkul.. ca daca nu se mishca fata mea nu doarme...spuneti o ora fixa.. intre x.15 si x.25... suntem lipitzi de buturuga mare de la Zona Bebelushilor... si ne vedem acolo :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelas spune:

Eu nu am curaj sa intru la strand, desi pare curat vazut de afara. Poate ne vedem azi in parc, dupa 6, la locul bebelushilor, la nisip. Ca sa ma recunoasteti, eu sunt tunsa scurt... prea scurt... si zbier intr-una: "Iuliaaaaa....!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

Cred ca vom trece si noi pe la 7.


Ruxi si Clara pisicuta, 11 luni
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

"Cine se plimba in Moghiorosh? "
Nevasta-mea la ora asta.. si io sunt pe net ! :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sofiabebe spune:

Da ma Joxi, lasa ca te-am vazut da' mi-a fost rushine sa te trag de tricou, sa nu zici ca e fault. Noi de venit venim mereu, stam de pe la 6 juma'- 7 pana la 8 juma'-9 pe pajiste intre zona bebelushi si fantana da' cum ne recunoastem? Noi de exemlu suntem aia care cara copilu de o manuta prin toata pajishtea ca asa vrea ea, nu ca am insista noi, da' de la un timp mai face si singura cativa pasi. Io zic sa nu ne fie rusine si sa ne punem etichete ca la intalnire, ca sa ne vedem de la o posta, ha, ce spuneti?

bebe

Mergi la inceput