Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (68)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by danuta36
[ A cautat sotul prin farmacii Calgel si n-a gasit nicaieri.Voi ce folositi pentru gingiute dureroase?

Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007)
poze



nici eu nu am gasit si mi-au dat KAMISTAD , farmacista a zis ca are aceleasi substante, pana acum nu l-am folosit, oricum mi-a zis dr, sa folosesc de 3-4 ori in criza, ca oricum nu dureaza decat jumatate de ora efectul

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by bikmaria

tocmai am cautat si eu pe net ,si m-am uitat si in agenda mea la 4 luni fix la vaccin avea 66cm ,deci in nici un caz nu a luat 14 cm intr-o luna ,asa ca eu cred ca asistenta a zis gresit 80 in loc de 70 ,oricum dimineata o masoara mama ,doar nu creste ca fat -frumos intro luna cat alti intr-un an ,oricum am mai animat putin admosfera pe aici s-au scris deja 3 pagini

BIKMARIAmamica de dulceata mica MARIA TEODORA (05-09-07) si de papanas maricel ALEX (14-07-96) Poze noi ,cu noi



Maria, daca a masurat-o cu cm de croitorie, probabil l-a tinut invers si atunci e logic, ca metrul ala are 1,5 m

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Noapte buna va zic si eu, as mai fi vrut sa scriu cateva raspunsuri da' mi-e somn si nu stiu ce program am la noapte... mai bine ma culc, sa prind si eu o repriza buna de somn.
Friptura a iesit f.buna, sa stiti.
Ca sa nu uit maine : Sabinutooo, mie tare imi place cum iti sta cu parul scurt . Iar Gheo este leit Sofia cand era mica !
Si pt Ana : Mirunica era o dulceatza cu zulufii aia, vreau si eu zulufi pt printzesa mea cand o avea 1 an !
MAine trebuie musai sa-l vizionez si pe Michael, ca vad ca voi ati gasit poze noi cu el. Unde sunt ? Pe site-ul lui ?

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Gata, acu' pot sa dorm linistita, s-a elucidat misterul celor 80 cm
Va pup !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

Tomita mult succes ,suntem alaturi de tine si de micuta NATALIA
SABINA ESTI O FATA DE TOATA ISPRAVA ,of ,daca intram si eu de la odisee poate alaptam mai mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

quote:
Originally posted by luy

Gata, acu' pot sa dorm linistita, s-a elucidat misterul celor 80 cm
Va pup !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts


noapte buna luy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

quote:
Originally posted by prisi



Maria, daca a masurat-o cu cm de croitorie, probabil l-a tinut invers si atunci e logic, ca metrul ala are 1,5 m

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)


cred ca asta e cea mai logica explicatie ,oare doctora ce o fi trecut in fisa ?80 cm ,o sa intreb la urmatorul control la 7 luni cand probabil va avea 73 cm ,cum de la 5 luni avea 80 cm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Luype site sunt pozele lui Michael, e un dulce iar pozele din calendar sunt super tari

somn usor

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

ma bag si eu la somnic
NOAPTE BUNA tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

am ramas singura pe aici asa ca va zic si eu noapte buna mamici si bebici


pupici

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput