Inseminare artificiala

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monix0708 spune:

Buna fetelor,
si mult succes tuturor, inclusiv mie (suna egoist?1?, dar imi doresc asa de mult). vreau sa spun ca si eu am ziua de nastere tot in august.
Tizo, nu stiam ca esti leoaica!
Vic, sa ne spui si promit ca daca receptionez mesajul tau, voi spune o rugaciune pt. tine.
Pupici,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Tizo nu sunt leoaica, sunt fecioara si ma mai incadrez si in categoria aia fara noroc deloc, din pacate.
Oricum Victoria, chiar numele iti spune ca vei avea o victorie. Multa bafta si ne gandim la tine.
la toate

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Va doresc la toate sa reusiti la inseminare!Daca nu iese din prima nu disperati pt ca altele au reusit si a treia,a patra oara.E o sansa in plus si dac se poate de ce sa nu beneficiati de ea!!!!!

Va pup,

Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Clau, Gabi, multam fain de incurajari si sprijin. O sa va spun cand o sa fie...

Monix, eu sunt in 7 august, daca inteleg bine si tu...

Victoria e userul, dar l-am ales tocmai pentru ceea ce inseamna.
Acum sunt un pic cam ingrijorata, am auzit ca nu sunt, in general, foarte multe reusite la inseminari, dar eu totusi o sa incerc.
Va pup pe toate, multumesc pentru gandurile bune si va tin la curent. Deocamdata, de maine, episodul 3 din serialul ... Clostilbegyt (ma mir ca mai am putere sa glumesc)

V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ncristina spune:

Sunt leoaica, sunt aspiranta, nu fac inseminare (cel putin nu inca si sper sa nu fie nevoie), dar mi-am bagat si eu botul ca fac 27 de ani pe 27.07.
La multi ani tuturor si bafta multa!
Va pup

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monbb1 spune:

O sa fie bine Victoria, o sa vezi.

Iti tinem toate pumnii si sa auzim vesti bune de la tine si de la toate fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Cristina, nu imi vine sa cred. Eu fac 27 in 26 iulie, tu faci 27 in 27 iulie. Mai, avem de dat de
pupici
Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monix0708 spune:

Vicoria si eu sunt nascuta tot pe 7 august.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

DACA REUSESC, AR FI CEL MAI MINUNAT CADOU DE ZIUA MEA, SI DAU SI EU DE BAUT!!!!!!!!!!!!!
V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

quote:
Originally posted by Victoria

DACA REUSESC, AR FI CEL MAI MINUNAT CADOU DE ZIUA MEA, SI DAU SI EU DE BAUT!!!!!!!!!!!!!
V.



Victoria, atunci tu doar te vei uita la noi cum bem! Sau ar mai fi o solutie: aduci doar shampanie dezalcoolizata! Bafta multa si "La multi ani!".
Claudia

Mergi la inceput