BUCURII de sept.-oct 2006 (105)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

quote:
Originally posted by Mirabelac


Pt. slabit, are cineva ceva diete sau cum facem? Nu mancam seara sau facem miscare, ce propuneti? Eu zic sa incepem de la 1 februarie pana la 1 martie. Eu m-am pregatit.


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)
Asteptam primavara
Hai sa slabim! Greutate: 63 kg (1.68 m), Deadline: 1 martie 2008, Target: 3 kg.





asa ziceam si eu sa incepem de pe 1 feb.cred ca tre sa renuntam la paste fainoase si tot ce ingrasa si macar putin miscare. Eu am o dieta...cica 12 kile intr-o luna . Vrei?

Edit ca am uitat sa te intreb ceva si pana mi s-a deschis pagina am uitat

*************************************************************

Anca, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

quote:
Originally posted by Sephora

Am bagat prima seria de Pilates,frate mi se invart creerii in cap.Greu mai e inceputul sper sa ma si tina.Am deja febra,imi tremura picioarele.

Io mami de Matteo

Cosi Cresco

www.totsites.com/tot/matteomio " target="_blank">Ho anche Sito




te-am molipsit vad si pe tine Spor

Am vrut sa scriu mai devereme mesajul asta si mi-a aparut gol...de a tb sa il sterg...

Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

www.flickr.com/photos/12644193@N07/" target="_blank"> POZE CU PAPUSICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Andra Eu am gasit canita in Sensiblue si am dat 32 lei, cam mult dar zic ca merita. Intra www.nuk.ro/main.html" target="_blank">aici si canita o gasesti la Sistem biberon-tetina First Choice --> Biberoane First-Choice --> Biberon FC PC 150ml cu 2 toarte si adaptor pentru baut. A mai dat cineva link-ul asta si de aia am gasit exact modelul care il am eu.

*************************************************************

Anca, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Andra sau aici

*************************************************************

Anca, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

Scumpik, multumesc, vazusem si eu tot ce au prezentat acolo pe site, dar biberonul acela de 150 ml e prea miiiiic :(. Vladut bea 260ml lapte, si apa/suc tot asa, foarte mult intr-o repriza. Deci imi trebuie o cana maaare. De la Nuk i-am luat o cana Maxi cu supapa anticurgere, la 330 ml, de asta spuneam ca trebuie sa tragi cu putere ca sa bei din ea, si copilul se enerveaza si-o da de pereti. Stiu ca exista un model fara supapa si tot asa cu capacitate mare, dar nu l-am gasit pe siteuri sau in magazine online.

I'm reading a book. You know... it's like forums, just a little shorter.

Andra si Vladut (14.10.2006)
puiul meu creste...

~*~My dear old pics~*~
~*~New old pics~*~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

quote:
Originally posted by eloise

Scumpik, multumesc, vazusem si eu tot ce au prezentat acolo pe site, dar biberonul acela de 150 ml e prea miiiiic :(. Vladut bea 260ml lapte, si apa/suc tot asa, foarte mult intr-o repriza. Deci imi trebuie o cana maaare. De la Nuk i-am luat o cana Maxi cu supapa anticurgere, la 330 ml, de asta spuneam ca trebuie sa tragi cu putere ca sa bei din ea, si copilul se enerveaza si-o da de pereti. Stiu ca exista un model fara supapa si tot asa cu capacitate mare, dar nu l-am gasit pe siteuri sau in magazine online.

I'm reading a book. You know... it's like forums, just a little shorter.

Andra si Vladut (14.10.2006)
puiul meu creste...

~*~My dear old pics~*~
~*~New old pics~*~



in cazul asta iti propun altceva, si anume: cumpara doar adaptorul respectiv de la Nuk si o sticluta de 300 ml, pt ca acel adaptor merge pus in locul tetinei de la sticluta. Eu asa procedez.Fac pota zi iti arat.

*************************************************************

Anca, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"
Greutate: 68 kg (1.62 m), Deadline: 01.03.2008, Target: 3 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Ziua buna fetele...

Am aparut si eu la orizont dupa inca o zi de instruit bona, care este ff receptiva la ce-i spun eu si chiar pune cu succes in practica micile instructiuni primite

Si eu ma bag la concursul de slabit, am incercat tot asa sa nu mai mananc dupa 6 seara, dar vad ca de la 1 ian fara niciun succes, intrucat au stagnat kg astea pe mine , ideea e ca nici nu au cum sa se duca in alta parte, atata timp cat eu ziua rontai cam de toate si marea majoritate...dulciuri ...

Sper ca macar sa pot da asa antrenata aici cu voi astea 5 kg in total in surplus fata de greutatea pe care o aveam inainte sa raman gravi..

Deci incepem serios cura de slabire de la 1 feb (trebuie sa ne pregatim si noi temeinic - bagam acum cat pt o luna)

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Andra am facut pozele, uite aici inainte de a inversa biberonul cu adaptorul si dupa

*************************************************************

Anca, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"
Greutate: 68 kg (1.62 m), Deadline: 01.03.2008, Target: 3 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Alexutza ma bucur pt tine ca ai gasit o bona pe placul tau, s-o tina tot asa . Eu am ramas cu 13 kile in plus dupa nastere si de aceea ma gandesc ca daca ne luam toate poate reusesc sa dau si eu ceva jos. La inceput mai putin, apoi cand prin curaj o sa incerc sa dau toate kilele jos.

*************************************************************

Anca, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"
Greutate: 68 kg (1.62 m), Deadline: 01.03.2008, Target: 3 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Scumpik - asa ma gandeam si eu, ca daca suntem cu toate puse pe fapte mari...poate,poate

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!
Greutate:58kg(1,55m) Deadline- 1.03.2008 Target: 3 kg

Mergi la inceput