Bucurii de sept-oct 2006 (104)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mi_ro spune:

Va multumesc mult pentru raspunsuri. Oricum azi ajungem la doctor sa vada despre ce e vorba. Aici s-a pus de zapada iara si ma intreb cu ce ajung la medic pentru ca masina mea e la mecanic si sotul e la servici cu a lui. Ma duc cu autobuzul dar pana la autobuz am ceva de mers prin nameti.
Azi ma intrebam daca nu e mai bine sa-l las pe Tudor cu mama sa plece in Romania. Dar cred ca o sa-mi fie dor de el de o sa mor. Nu stiu ce sa fac. O sa ma mai gandesc pana in aprilie cand are mama plecarea.

http://www.hi5.com/friend/photos/displayUserAlbum.do?albumId=119318750&ownerId=166574282

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

quote:
Originally posted by Sephora
Mamilili deci sa inteleg ca pe stresata de mine nu ma vrei la intalneala.


Pai tu te-ai anuntat deja, asa ca nu te-am mai nominalizat. Stiu ca vii.

**************************************************
Lili, mamica lui Mathias (17.10.2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

MamiLili, unde-i fraza cu singura planeta cu ciocolata e la semnatura ta?

Bine ca ati intrebat voi de Alexutza, ca si eu voiam sa intreb de ea.

Noi am fost azi la dr. si ne-a recomandat sa-i facem vit. D injectabil, ca mai mult de 10 picaturi de Vigantol zilnic nu ne poate prescrie. Dar de unde sa-l iau, ca am auzit ca nu se mai fabrica?



Asa creste Maria Diana

LA MULTI ANI 2008!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Gety ati trimit io(prin Mamilili daca e),am si spus ca am,am unul din Italia cate filoe ati trebuie?Vigantolul e apa de ploaie nici la noi nu si-a facut efectul.

Bucurestencelor vi se pregateste ceva...!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

cand mi-a zis Itzy ca vine MamiLili in the city, m-am sculat din morti.....of ce-am mai zacut
nici acum nu mi-a trecut dar tot e o mare realizare ca am reusit sa ma scol in picioare
mai am o tuse draceasca (ca expresie "magaresca" e prea finuta)
sper sa fiu ok vineri si sa particip la intalneala

fug in pat, ca mi-am facut de cap 10 minute pe forum si pe triburi

Lilina si Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)
cum s-a nascut bebe site-ul lui bebe varsta lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Yeaaaaaah what a party va fi vineri!!!

Lilina ma bucur ca esti mai "vie"!

Gety, am scos planeta de la semnatura, "coc" altceva. Iti aduc eu cu placere vit D de la Sephora. Daca-ti trebuie mai mult fiole apeleaza la cineva care merge in strainatate sa-ti aduca, la noi nu mai este de peste 1 an.

Ramo, venim si la Felix, cum sa nu, ne-ar prinde bine o baie termala. Voi mergeti des?


**************************************************
Lili, mamica lui Mathias (17.10.2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Sephora, multumesc tare mult, mie mi-ar trebui 4 fiole, ca am inteles de la sora-mea ca se fac la distanta de o luna. Deja a ramas un pic cu niste coaste iesite, eu sincer nu observ, dar dr. mi-a garantat "ca pana se marita, ii trece".

Mie mi-ar trebui cat mai repede, numai ca nu stiu cand vine MamiLili prin Iasi, asa ca solutia ar fi prin posta, nici eu nu stiu, poate sugerezi si tu o modalitate.

Am cautat si pe site-urile ale 3 farmacii, nu le dau numele, si nu mai (au) asa ceva.



Asa creste Maria Diana

LA MULTI ANI 2008!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Ramomar, tatal meu a fost anul trecut la Baile Felix, la tratament.

Noi anul asta planuim sa mergem pe Valea Prahovei, la Busteni si o raita pe malul marii.

MamiLili, of, nu am deocamdata pe nimeni sa plece in strainatate.



Asa creste Maria Diana

LA MULTI ANI 2008!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Gety pot sa ti le dau io am 9,deci ati trimit 4,se cheama ADISTEROLO 100 fiola are 1 ml (vit A Acetato+Vit D3) scade in 06-2008 (sunt bune si din punctul asta de vedere),deci mie mi l-a recomandat directorul de la Grigore Alexandrescu.Mai am si Vicotrat (asta e nemtesc) dar asta scade in 04/08 deci s-ar putea sa nu-ti fie de folos.IO in posta nu prea am incredere si cred ca mai degraba ajung de la Mamilili decat de la astia,cum zici...!
Da se face una pe luna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns usorlili spune:

Lili aici sunt.

Fetelor, eu nu am apucat sa citesc decat cele doua pagini din acest capitol. Sper (desi nu cred ca voi reusi) sa reusesc sa citesc si in urma.

Am sa scriu mai multe mesaje scurte ca mi se pare obositor rau un mesaj luuuung (plus ca mai fac si eu ceva puncte sa-mi schimb nuanta de albastru la nick).

Va intalniti in Bucuresti? Cand si unde ca poate reusesc si eu sa ajung.

Si totusi exista iubire...

Mama lui Teu

Mergi la inceput