SUPERDIETA *14* - EDITIA 2008

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

april eu inteleg foarte bine cum te simteai tu la 64 de kg(ideal) , dar intelegi cum ma simt eu la +28 kg fata de ideal?
Gata m-am inrait rau. Asa nu se mai poate. Trebuie neaparat sa slabesc ca sa fiu sanatoasa si sa pot sa traiesc.

Sunt deprimata rau ... se vede? ... asta a vrut sa fie un ranjet

Of



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_Cris spune:

Buna fetelor!
Sa nu credeti ca v-am uitat!!! Am de facut un site pentru scoala si imi rapeste tot timpul!
Dieta merge bine in continuare...nu m-am cantarit dar sunt tot la capitolul fructe si legume!
Aida, multumesc pentru calcul...ma asteptam la asa nr mare !!!
Ce pot sa va spun e ca ambitia mea e "fara limite"...sper sa ma mai tina asa pana la sfarsit. Pe urma probabil o sa fac o mica pauza si...o iau de la capat!
Acum ma pregatesc sa plec acasa...
Va pup si spor in continuare!

P.S. Tineti-mi pumnii sa nu o comit duminica la botez!



Noi doi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

aida, pai asta e un motiv in plus sa te tii de tieta.

Si fii atenta, pont: nu arunca hainele de acuma, dupa ce slabesti sa le mai pui pe tine, sa vezi atunci ce o sa-ti creasca moralul !


Asadar mitza mica s-a plimbat cu bicileta? Bravoooo, asta inseamna ca piciorusul e bine! Pupici multi multi !



APRIL
www.flickr.com/photos/mikipreda/" target="_blank">WALKING ON SUNSHINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Lasa aida ca nici eu nu stau pe roze.
Kg mele ideale ar fi 59 .... pai da atata frate n am avut nici inainte de a avea cei doi copii, nici inainte de a ma marita.
Bun valabil pentru mine e sa scad anul asta la 65 eu zic ca nu exagerez avand in vedere ca anul trecut am fost pe aproape dar sa vedem ce va zice si organismul meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

quote:
Originally posted by Isa_Cris

Buna fetelor!
Sa nu credeti ca v-am uitat!!! Am de facut un site pentru scoala si imi rapeste tot timpul!
Dieta merge bine in continuare...nu m-am cantarit dar sunt tot la capitolul fructe si legume!
Aida, multumesc pentru calcul...ma asteptam la asa nr mare !!!
Ce pot sa va spun e ca ambitia mea e "fara limite"...sper sa ma mai tina asa pana la sfarsit. Pe urma probabil o sa fac o mica pauza si...o iau de la capat!
Acum ma pregatesc sa plec acasa...
Va pup si spor in continuare!

P.S. Tineti-mi pumnii sa nu o comit duminica la botez!



Noi doi...



Of Isa ce bine , ca tare imi trebuie cineva care sa aibe bataie lunga asa ca mine si sper din suflet sa "nu ai limite" ca poate ma agat si eu de tine in clipele grele. Asa ca ai mana libera de la mine si poti sa ma faci albie de ... ca poate asa imi vine mintea la cap sa nu mai calc pe alaturi

Va pe toate si fac loc la pc , ca pedaleaza matza asta mica pe loc de nerabdare.



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Ma primiti inapoi?
April, te rog trece la mine greutate initiala 76 kg. Mi-am calculat si eu greutatea ideala si e 60, exact la cat vreau eu sa ajung.
Eu voi incepe de luni 21.01 asa ca miercuri n-o sa dau raportul, ci numa miercurea viitoare.
Eu de la 1 ianuarie m-am lasat si de fumat si vroiam sa merg in paralel si cu dieta dar e greu pentru ca incontinuu as rontai cate ceva ... sper sa mearga de luni

Spor la slabit si felicitari fetelor care au primit saptamana asta floricele (voi m-ati facut sa ma ambitionez)

Silvana si Paul


Poze cu noi
www.onetruemedia.com/shared?p=49637cc8cc6e5649623278&" target="_blank">Craciun 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Silvana draga , ia si rontaie niste feliute mici de morcov , mar sau seminte din alea mici si negre ....
Bine ai venit inapoi!



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

La mine azi doar -100 , maine ce urmeaza? Stationare?



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Violetik spune:

am si eu inca 1 kg in minus...dar taaare greu mi-e Am pofte, si bag si eu ciaiuri la greu, poate, poate mi-a trece. Eri eram tentata rau sa plec la o petrecere cu pizza, bere, dulciuri, si multe din alea interzise. Dar am tinut piept bine si nu am mers, in schimb am facut shopping pe net.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Azi merit si eu o bataie , am papat trei patratele de ciocolata.

Criss si Alex (11.05.2003)

Mergi la inceput