DC peste 20...30 ani...

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

ionica, am editat mesajul anterior special pt tine. ai vazut??? ahhahah. mai, esti o bomboana! numaram minutele pana o sa apari sa dai replica:)) recunosc, te-ai miscat mai greu decat am crezut:)), dar ai scuze...

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionica

ariel7000

Anuntul era de disperare,chiar doream sa-mi inchida contul(deschideam altul sigur),
intre timp ,astept inca un puiut si unde crezi ca sunt ?? pai pe DC.

Acum ,ma pregatesc sa mai nasc odata deci vreo 6 luni si ceva de aici in colo sunt pe aici,dar pe viitor ,doresc sa raman fidel la apel membru DC pentru ca merit

Ma bucur ca te-am facut sa razi

Sophia 2ani
+12


Ionica,iti doresc o sarcina usoara si un bebe sanatos !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

ajutati-l pe Bogdanel!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114245

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanal spune:

Apoi, eu, membru cu state vechi pe DC...glasuiesc..peste 20-30 de anisori..apoi ce-o sa fie, va spun eu..o sa fie..minunat..o sa ne plangem..uite d-le dupa ce ne-am chinuit atatia ani cu copii nostrii perfecti, mai perfecti decat ai Popeasca-i.....ce sa vezi, astia nu ne mai recunosc de vasnici parinti..so..sa ma plang si eu la DC, ca are cine sa ma consoleze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

....hm....peste 20 de ani....peste 30 de ani....da sunt in programa! ca mi-am propus sa traiesc pana la 85 de ani. deci ma incadrez!!!
placa in gura no sa am, aparat auditiv ...tot ce se poate, daca o mostenesc pe bunica.
si nu-mi fac prea mari probleme, ca fiimea ma tot "ameninta" ca va descoperi o pilula contra imbatranirii, ceva sa ma mentina tanara.
pana atunci, sper sa evolueze si PC-urile, laptopurile...ca sa ne fie mai usor de manevrat.
sa putem avea acces la DC, oriunde vrem si suntem, in parc, la cafenea, la magazin...oriunde!
poate se inventeaza pana atunci si un program , ca atunci cand ne logam sa ne si putem vedea, cu camere web!! sa ne amuzam copios!!!

Kari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia52 spune:

Sunteti suuuper fetelor! N-am mai ras de mult asa
Sa dea Dumnezeu si peste 20 ani sa va citesc! Voi avea 76
Va pe toate!
Lucia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionica

super subiectul, vreau si eu sa raman pe dc inca vreo 30 de ani!


" Noi in anul 2000,cand nu vom mai fi copii,
vom face tot ce voi nu ati facut candva,
toate visele frumoase ,in fapte le vom pre-schimba,
vom fi mesteri iscusiti sa va facem fericiti,
pe voi parintii ce ve-ti fi,
la adoua batranete ,in 2000"!

imi aduc aminte de acest cantec cu drag, l-am invatat la gradinita prin anii `77, pe atunci aveam doar 4 ani si ma intrebam cum v-a fi in anul 2000.




Sophia 2ani
+12



la a doua tinerete, mey :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

super subiect, am ras in hohote!

parca o vad pe sonia in 20-30 de ani scriindu-i un PM lui andrei (viitorul desprecopii) sa ma baneze ca-s bunica denaturata si, in loc sa ma ocup de nepoteii in vizita, pierd vremea pe net incercand sa-l convertesc pe xenocid. plus, o sa-mi eticheteze toate opiniile despre cresterea copiiilor drept babisme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanal

Apoi, eu, membru cu state vechi pe DC...glasuiesc..peste 20-30 de anisori..apoi ce-o sa fie, va spun eu..o sa fie..minunat..o sa ne plangem..uite d-le dupa ce ne-am chinuit atatia ani cu copii nostrii perfecti, mai perfecti decat ai Popeasca-i.....ce sa vezi, astia nu ne mai recunosc de vasnici parinti..so..sa ma plang si eu la DC, ca are cine sa ma consoleze

Hei, nu te lua de Popeasca, aia are cel mai perfect copil

Acu' io zic asa: peste 20 de ani Guestus va fi in carje fiindca se va fi spetit prea mult la munca pe terenul Ionicai din Corsica, dar pe forum se va lauda ca e frumos si "muschiulos"... Adica business as usual...


Participam si noi la concursul www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=17" target="_blank">Clipe de viata 2008 - mis1 si mis2

Mergi la inceput