Miresele anului 2006 (87)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Am sosit de la medic, am o grasuna de 868 de grame, jucausa si fericita si sanatoasa,capul e dezvoltat de 25 de sapt, restul de 26, are 2 maini, 2 picioare, degetele intacte, coloana intacta, poze nu mi-a putut da ca statea super imbarligata, cu picoarele in cap, si cu mainile la fata, asa ca foarte greu s-a miscat sa-i vad fata la un moment dat, ne-a zambit, a cascat de cateva ori, si-a bagat piciorul in gura, s-a frecat la ochisori si nu stiu inca nu cine seamana
Partea nasola e ca mi-a inregistrat doar 10 sec pe cd si nici nu se vede mare lucru, dar acolo asa de bine se vedea, naiba stie ce-a inregistrat, sunt foarte suparata pe faza asta si alin n-a putut veni s-o vada, macar de-o vedea si el
Important e ca e sanatoasa, o s-o vedem la fata cand o sa se nasca.

25+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

super Kitzy!
Data viitoare cand te duci ia-l si pe Alin cu tine sa fie sigur ca o vede...ca dupa aici cu filmuletele cred ca nu e chiar aceelasi sentiment
cand trebuie sa nasti? ce frumoasa trebuie sa fie perioada aia in care aranjezi camera si cumperi hainite...

sa ma laud si io oare ca am facut o rezervare la un hotel?...ma chinuiam inca din 2 ianuarie
offf sunt tare pleostita...abi astept sa se termine ziua de azi

nici nu stiu sa merg acasa sau ma duc pana la ikea

Aly te inteleg perfect...vezi aceeasi stare nasoala o am si eu!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 21 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Onutz felicitari pt rezervare, e un pas inainte
Alin ar fi venit saracul, dar avea vreo 2 sedinte chiar atunci si n-a putut lipsi.
Cu amenajatul camerei nu ma pot lauda, ca avem numa 2 si deocamdata o sa stea cu noi, o sa punem numai un patut si o comoda cu sertare care sa o folosesc si pe post de masa de infasat.
Mai incolo o sa vedem noi.
Si inca-s nervoasa nevoie mare!

25+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kitzy nu te mai necaji. lasa ca o vede data urmatoare. ce pozitie super a avut pitica ta. nici marco nu prea ne arata fatza, era tot cu mainile pe ea. nu mai fi nervoasa, lasa ca nu mai e mult pana o veti vedea live.
Mi-ai trezit amintiri cu CD-urile si pozele de la eco. de mult nu le-am mai vizionat.doamne ce perioada frumoasa a fost....
Ralu nu stiam ca e asa strict sa vb. despre asta.
Oana bravo pt. rezervare. tot e ceva.spor la shopping daca mergi la Ikea.
Mama ta a mai comandat ceva de pe LR? au inceput reducerile din 9, dar eu nu sunt prea incantata.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Gio, preventiv, e mai bine asa, cu strictete... Nu am chef sa-i provoc lui neplaceri... Ne-am invatat. Cam asa e de cand avea 14 ani si a intrat la liceul cu acelasi specific.

Oana, daca tot zici ca e asa frumoasa perioada cu amenajat pentru bebe si cumparat... de ce nu te inscrii si tu in cursa?

Kitzy, ti-am mai zis: lasa, sa iti treaca supararea. Cel mai important lucru e ca Diana e tot Diana si nu baiat si ca e OK. Asta conteaza acum. (stiu ca te enerveaza, dar... oricum n-ai ce face si nu se rezolva nimic daca te superi, nu?)Hai, capul sus, da?

Krelia, ne-ai cam ramas datoare... :( Nu ti-e dor deloc de noi? Noua ne este dor de tine!


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Gio de la LR am 2 asternuturi de pat
maica-mea a mai comandat cate ceva dar n-am vazut inca ce...oricum si ea zicea ca nu e incantata de reduceri

cred ca pana la urma ajung la Aldi sau Real sa imi iau ceva de mancare

Ralu...cred ca e misto perioada dar nu cred ca e momentul potrivit pt un bebe
....stiu si ca e mai bine sa nu tot analizezi momentul dar...
...astept prima data sa ma intorc acasa

acu o astept si pe Gio sa se intoarca de la Viena sa imi povesteasca cum a fost
si apoi sa imi planific si eu excursia inspre casa...
apropos Gio cati km sunt de unde stati voi pana in Viena?

bunicul meau a fost colonel in armata asa ca sunt obisnuita cu "secretomania" referitoare la cadrele militare


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 21 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio, Ralu stiu ca aveti dreptate, acuma m-am mai obisnuit un pic cu gandul, asta e!
Ralule m-am facut de toata minunea azi pe mess, asa-i?

25+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana
Ralu...cred ca e misto perioada dar nu cred ca e momentul potrivit pt un bebe
....stiu si ca e mai bine sa nu tot analizezi momentul dar...
...astept prima data sa ma intorc acasa



bine, bine... AMR 21-20, da?
sa te vedem dupa aia cu ce scuza mai vii...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by kitzy
Ralule m-am facut de toata minunea azi pe mess, asa-i?


stai linistita, ca se putea si mai rau
mai misto e ca eu nu intelegeam ce nu intelegi tu, de vreme ce "accept" ai dat...
pai tu dai asa, accept, la cine prinzi?
oricum, bine ca am rezolvat pana la urma...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cllaudia spune:

Pot sa ma inscriu si eu in lista ??? 27.08.06

Mergi la inceput