*** LA REDOUTE *** (69)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Mie nu-mi merge bunatate de net de la UPC..noroc ca inca n-am renuntat la contractul cu reteaua de cartier si pot sa va urmaresc

Eu pregatesc inca o comanda, ma tot chinui de vreo 2 zile s-o dau, dar ma tot razgandesc, mai vreau si aia, si aia....barbata-miu vrea adidasi dar v-am spus ca ieri n-a mers situl..poate azi reusesc s-o plasez

Monica ciudata treaba...ar fi fost bine s-o fi printat si apoi sa te certi cu ei, ca nu ai comanda in suivi

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katthy spune:

Fetelor stupoare..........

Am trimis e-mail la Sabine cu datele mele, ale cecului si cosul salvat in format txt si am primit in 1 ora urmatorul raspuns:

Hi,
I entered your order by taking into account the refund cheque of 64,54 EUR. You can destroy it because I updated it in our file.
The special offer code29424 could not be applied because you were not intended by our marketing department.
You can only use the offers you receive.
Best regards.
Do not contact me at my own e-mail address, you will not have any reply. .


Am intrat pe suivi de ma commande si imi apare in curs de inregistrare.
Sper sa nu fie nici un fel de problema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Monica,

Am patit la fel ca tine, sa stii; am dat acum 2 ore o comanda de vreo 100 eur; n-am verificat mailul, nici banca.

Dar acum 10 minute am dat alta comanda de vreo 150 eur; si de data asta mi-am zis ca tre sa verific; si ce sa vad; comanda asta de acum 10 minute e inregistrata in SUIVI, am email de confirmare, am sunat si la banca si banii sunt pe hold doar pentru aceasta ultima comanda.
Din pacate pe online banking nu pot sa vad holdul decat total si nu pe fiecare tranzactie si de asta am sunat banca , ca sa ma asigur ca banii nu sunt trasi.

Asa ca penultima comanda nu a fost luata, n-am nici email de confirmare, nici in SUIVI nu apare si nici hold pe bani n-am.

Deci, ceva se intampla; eu chiar mi-am printat comanda, ultima pagina a comenzii, stii, dupa ce bagi datele cardului is-ti apar produsele.

Acum o iau de la capat.

Apropos de prosoape, setul de 22 piese cu 8 eur il stiti?
caut si link...

, mamica de David (24.04.2007)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katthy spune:

Ella vrei sa ma imbolnavesti.

De astea uitasem. Si uite asa cred ca am sa mai dau o comanda.
Ar trebui sa stau ca nu ma pot abtine.
Ce fac eu pana la sfarsitul perioadei de solduri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Croco 21 - mai cumpar de pe ebay cand am nevoie de ceva punctual si daca imi place (si de obicei imi place si gasesc ieftin), si mai am un "aranjament" cu o prietena din Franta. Cand sunt reduceri, mai comand de pe 3suisses si de pe kiabi si dau adresa ei, iar ea mi le pune la Atlassib.

Daca spuneti ca nu ati auzit sa se piarda colete pana acum, ma mai linistesc... Am numarat articolele... primul pachet va avea cu siguranta vreo 10 kile.... Al doilea... cel putin tot atat. Sper sa nu se piarda.

Anca 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by katthy

Fetelor stupoare..........

Am trimis e-mail la Sabine cu datele mele, ale cecului si cosul salvat in format txt si am primit in 1 ora urmatorul raspuns:

Hi,
I entered your order by taking into account the refund cheque of 64,54 EUR. You can destroy it because I updated it in our file.
The special offer code29424 could not be applied because you were not intended by our marketing department.
You can only use the offers you receive.
Best regards.
Do not contact me at my own e-mail address, you will not have any reply. .


Am intrat pe suivi de ma commande si imi apare in curs de inregistrare.
Sper sa nu fie nici un fel de problema.

katthy Bianca Elena (15.05.2007)



asa e,cand comanzi si platesti cu un cec nu iti accepta nici un cod.Eu am facut 5 sau 6 comenzi cu cecul si de fiecare data Sabine mi-a zis ca n-am voie sa folosesc nici un cod.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELTEKA spune:

Ella
Vezi ca 350mg e cam putin, sa nu fie subtiri. Eu tocmai m-am uitat pe unele de acasa, ca le aveam noi, scrie 450 si nu sunt prea grozave, grosute dar lasa scame

Ce mai redoutesti?


Mamica lui ELIAS, 31.05.2007
POZE cu Elias, sau DOLOFANEL - Fat Frumos cel Chel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Fetelor, eu sunt ingrijorata, am cheltuit foarte mult deja pe comenzi, fara sa-mi trebuiasca ceva in mod special. Cred ca deja e o boala cronica la mine, nu stiu ce sa fac ca nu ma pot abtine. Cred ca e destul de grav, mai ales ca eu comand cu un card de credit, deci fac credit ca sa cumpar tot felul de chestii, din care unele nu stiu daca le voi folosi vreodata. Voi cum reusiti sa fiti ponderate? Eu recunosc ca fac excese si in alte domenii, stau prost cu vointa.

http://andrei.seek-on.com/ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by croco21

Fetelor, eu sunt ingrijorata, am cheltuit foarte mult deja pe comenzi, fara sa-mi trebuiasca ceva in mod special. Cred ca deja e o boala cronica la mine, nu stiu ce sa fac ca nu ma pot abtine. Cred ca e destul de grav, mai ales ca eu comand cu un card de credit, deci fac credit ca sa cumpar tot felul de chestii, din care unele nu stiu daca le voi folosi vreodata. Voi cum reusiti sa fiti ponderate? Eu recunosc ca fac excese si in alte domenii, stau prost cu vointa.

http://andrei.seek-on.com/ro/



croco si eu sunt tot ca tine nu ma pot abtine

cardul de credit inchide-l cat poti tu de repede plateste cat ai cheltuit si gata nu te juca cu el ca are dobanda f mare comparativ cu creditele de consum de ex...si eu am avut un card de credit cu care am tot comandat am cheltuit o suma destul de maricica si acum ma chinui s-o pun inapoi...si gata il inchid acum comand doar cu cel de debit pun bani pe el si dau comanda

si atunci sa vezi ce repede te linistesti tun-ai sa mai zici ca esti dependentaasculta la mine ca stiu bine ce ziceu mai am un pic de pus si-l inchid cardul de credit si simt ca mi se ia o piatra de pe inima

vreau sa mai dau o comanda sa iau si eu prosoapele alea cu fundite tare mult mi-au placut la un moment dat am vrut sa le iau la pret intreg dar am renuntatbine am facut

claudia distractie placutacred ca stai ca pestele pe uscat acolo cand stii ca nu mai poti reduta

abia astept si eu comanda de la promod ca m-am lipit si eu cu fetele(clau) si vreau sa vad diferenta de calitate dintre haine chiar sunt curioasa din cate am auzit la promod sunt mult mai calitative hainele...o sa vad

croco bafta!!!si sa nu te mai aud ca ai dat comenzi da?? sa nu mai zic ca din tot ce am luat si eu pana acum poate doar jumate le folosesc eu restu le=am dat cadouri sau degeabape la frati surori familion...asa ca moderatie!!!

Mergi la inceput