LMA Spiridusi de ianuarie-februarie 2006(275)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Hello,

Acina cum lucrezi pe chanel 21 ? ce faci? Si la mine este cald dar nu il tin la maneca scurta pe Angelo. El se joaca si pe jos si din cauza asta, mai bine un body cu maneca lunga.

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mralu spune:

Buna,
Intram si noi pe aici, odata pe an, desi citim destul de des.
Spunem frumos La Multi Ani la toti spiridusii si aducem la instintare ca si Crina am facut 2 ani pe 8 ianuarie asa ca e de fapt o spiridusa.
Suntem la fel de desteapta si frumoasa ca si ceilalti spiridusi si frecventam cresa.

Va pupam si speram sa auzim de bine si in anul ce vine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Ralu sa iti traiasca spiridusa si sa aiba parte de ce e mai bun in viata!Cand pui poze sa o vedem? De ce nu esti pe lista?Am fi deschis si pt ea subiect separat.Cum e la cresa sau cum a fost cu acomodarea?Si fratele meu e nascut pe 8 , si Mutu e pe 8 si Monica Columbeanu,numai staruri...
Fetelor Marioa baut in seara asta 350 lapte si cum l-a terminat s-a ridicat a sarit din patut si a venit la mine zicand ''ata''adica alta,mi-a aratat cutia sa ii mai dau , am mai facut 150 si i-a papat pe toti si a zis ''gaca'' adica gata si acum se joaca...unde naibii gasesc eu biberoane mai mari ca si asa cu greu am gasit de 350.

Cel mai destept intotdeauna cedeaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Mralu, La multi ani pt. Crina Sa creasca mare, sanatoasa, norocoasa si fericita Adica ne mai citim la anul in 2009 ?

acum am venit la comp, citesc sa vad ce ati mai scris( doar mralu era pe pagina )

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

si doar Irina a mai scris Irina nu gasesti bibe mai mari, pune la o sticla de jumate, o tetina

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Eu sunt suparata , am tras o boceala . Am si eu doi baieti pe care ii iubesc tare mult de aici de pe forum , pe unul il cunosc personal pe celalalt nu .Unul dintre ei a avut mari probleme de sanatate zilele astea si acum am citit si m-am curemurat rau .Acum se pare ca e bine.Totul de la o febra , convulsie , stop .OF , ce am mai plans.
Bine macar ca sunt bine acum .
Ma dus sa ma culc ca am ochii umlfati cat cepele.

Cel mai destept intotdeauna cedeaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

si eu sunt pe aici....
Ralu sa-ti traiasca printesa, sa creasca mare si cuminte!!!
Irina eu am de 350 ml, nu cred ca este mai mare. chiar ca a baut mult laptic mario...o fi avut pofta de lapte.
Maraki, Acina se referea ca lucreaza pe comp, intr-un program numit chanel 21(sper sa nu vorbesc prosti).

am reusit performanta sa-l cucl pe marco la 22.30. sa vedem dimineata daca il pot trezi.

merg si eu la tv.
, pe maine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Buna dimineata!
Irina, si eu am fost tare rascolita cand am citit! Sa dea DD sa fie totul bine cu piticutul!
Cu sticla de lapte eu am facut asa: ii faceam 350 ml in sticla Nuk (care are gradatie pana la 300 ml dar intra 350 ml pana sus) si ii mai faceam 100 ml in alta sticluta si cand termina sticla mare eram pregatita si ii "bagam" sticla urmatoare....asta in zilele bune, acum nu mai bea mai mult de 300 ml dimineata si maxim 150 seara!
Ancuta, si eu am ramas socata, 25-26 grade..... Cum te mai simti? Samburica mica e vioaie?
Ralu, "La multi ani!" pentru Crina, sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii! Mai scrie pe aici!
Giova, m-am imbolnavit cu LR, tare as comanda si eu....am vazut reduceri de 70% la hainute pt pici. Sunt niste tricouri superbe.... singura faza e ca trebuie sa gasesc o colega care sa inteleaga bine franceza, sa ma ajute, ca dupa cata franceza stiu eu cine stie ce comand. Trebuie sa ma interesez cum se plateste, cred ca trebuie sa am un cont in valuta sa platesc de acolo, nu? Care e taxa pt transport, ai idee? Si mai ales, din ce ai comandat tu, toate produsele s-au ridicat la inaltimea asteptarilor si s-au potrivit masurile?
Maraki, ce face Angelo, tot in greva foamei?








Ioana si www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1bb14a37cece1022bc3177&skin_id=0" target="_blank">Razvan (03.12.2005) (montaj)
www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">1
www.dropshots.com/T_Ioana2" target="_blank">2


"Cainele moare de drum lung iar prostul de grija altuia"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Neata..Anca am apucat sa vad pozele voastre..super burtica ai si Andrei e baiat mare deja..
Noi cica maine primim masina comandata...sper sa ii placa Biei..daca nu, ma plimb eu!

Bia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Vreau si eu un link cu LR...se poate? Franceza mea e si mai varza!
gata vazut si placut...dar nu am card si nici nu imi fac acum...oricum unele haine chiar meritau, ca erau reduse la 70%..succes celor care pot cumpara de acolo sa mai gaseasca numerele potrivite!

Bia

Mergi la inceput