*** LA REDOUTE *** (67)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Sar'mana Miki!Vroiam sa iau neste ghetute pentru finuta mea!Daca vin in 3 saptamani si fac comanda cat dureaza pana vin?Ca io-s conditionata de data,trebuie pana pe 22 feb sa le am neaparat!

"La vita e bella"
De mancare
Iarna pe ulita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

La multi ani ptr toti Ionii/Ioanele, lui Alex de Monica si Marco de Giova

Deja produsele ce urmeaza sa fie reduse incep sa dispara? NASOL!!!Sa vedem ce vom face si noi...

Fetele care au cumparat masna de paine, ce mai faceti, o mai puneti la lucru? Sunteti multumite de calitatea painii?

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Am uitat sa va zic ca in linku' cu motanii sunt niste poze din 27.12 de la Christmas party-ul firmei facut la un restaurant. Daca nu aveti ceva mai bun de facut, "admirati-mi frumusetea rapitoare".

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

miki saru'mana esti o dragutzadar a curatat-o deja sotul meu bineinteles ca a bombanitdar i-a trecut...in schimb ca sa fie sigur ca nu o s-o mai curete si altadata a rupt lopata era din aia din plastic din carrefour si a cedat, sau a fost "fortata"nu stiu exact

mie azi mi-au disparut deja 3 produse din cos adik apar disponibile peste x saptamani...nu stiu ce sa fac daca sa mai astept reducerile sau sa dau o comanda cu ce vreau mai mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Multumim mult Felicia!!!!!!!!!!!Maine avem petrecere la gradi ca azi am fost bolnavioara putin.

Dispar produsele din cos,m-am trezit cu jumate!!!!!!!!!!!!!!Ce mai ramane pentru reduceri???????????????????????????????????????????????????

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

am primit un mail cu implinirea 1 an de cand sunt vlient ,bla,bla si 15 euro reducere la 45 euro cumparaturi.
sa studiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

cum adica va dispar produsele din cos???
de ce???
doar nu le comanda nimeni acum,inainte de reduceri!eu nu pricep!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

ba le cumpara altii pentru ca sunt multe deja reduse si chiar au pret bunicel.

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Toata lumea doarme,eu ma cert cu mine insami pe aici.Parca vad ca miercuri se blocheaza iar site Lr-ului si bajbaim pe aici o zo intreaga

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Daca tot va pregatiti de reduceri am intrat si eu cu o contra-recomandare:
gecuta asta de fetite: http://www.laredoute.fr/vente-parka-enfant.aspx?productid=324124962&documentid=201207&categoryid=22916924&single=&hasnext=1&hasprev=0&direct=false&pagesize=16
mi s-a parut OK dupa ce am primit-o, dar e imblanita doar trunchi + gluga iar materialul pe maneci e disproportionat de subtire fata de restul. In consecinta, cand e imbracata cu ea, Silvia se tot plange ca-i ingheata mainile.
Pe de alta parte, mai pentru la primavara e prea groasa la trunchi.

-------------
Si eu sunt de parere ca daca iti chiar place ceva si iti convine si pretul e bine sa cumperi pana inca gasesti.

Mergi la inceput