Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (48)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Uff, am doborat piticutul. In ultimile zile adoarme tare greu, s-a obisnuit cu tzatza in gura si cum vreau sa-l pun in patut, cum maraie. Pana la urma l-am dovedit.

Rox, piureul de prune mi-a fost recomandat de dr pediatru (o lingurita pe zi) pentru Vladi ca sa iasa la kk, sa nu-i mai pun nici supozitor, nici termometru in fundic. Deocamdata n-a mai fost cazul dar daca mai trec 4-5 zile pana face kk, cred ca o sa-i dau.

Mai am 7 pagini din cap. trecut si ajung la zi.

Revin

Andreea si bb Vladimir (03 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

eu azi ma lupt cu un bebe marait si chitait nevoie mare. A avut un program tare ciudat. A dormit aproape toata ziua si cand s-a sculat era super marait. Nu tu zambet, nu nimic, era botos sau isi tuguia buzele si se stramba, apoi urla a jale . Acum seara si-a mai revenit

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pinacolada spune:

urmy- o canapea poti gasi la Elvila, sau eventual da o fuga daca ai timp la Homedesign mall si la Tamilia care e tot acolo in zona, sau la Silvarom care e pe calea giulesti si au lucruri ok!
au si site! arunca un ochi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:


azi am avut o zi plina, de dimineata am vrut sa mergem la Carrefour, am plecat pe centura si era o masina care bloca circulatia si ne-am intors, am ajuns pe la socri, apoi am avut musafiri, acum am reusit sa culc bubulina, azi nu a mai plans aproape deloc, dar tipa si chiuie continuu si cred ca ii face placere ca rade dupa

multumim pentru urari si transmitem de asemenea sarbatoritilor de azi

Rox nu se poate sa ratezi examenul, capul sus, tu care ridicai aici moralul la toata lumea, sa te lasi acum, prima conditie ca sa iei un examen e sa te prezinti, nici nu stii poate-ti pica exact ce ai invatat
spor la invatat si multa bafta
multa sanatate mamei tale

Sim un pentru Stefan sa-i iasa repede dintisorul si sa nu se mai chinuie mititelul

Danielle f dulcica micuta crestina Ebonee, iar tu o sa iei o mustruluiala, esti atat de tanara , arati ca un copil, noi ce sa mai zicem

am mai vazut bebei frumosi de Devylla si Andreea

Maria ce harnicuta esti, dar nici sotul nu e de lasat deoparte

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Pinacolada cred ca asa sunt oamenii...uita cand i-ai ajutat si ai fost om cu ei. De fapt cu parere de rau asta ne caracterizeaza ca si natie. In general nu stim sa apreciem nimic si doar sa ne vedem interesul. Am eu mai multe exemplare, incepand cu femeia mea de curatenie si terminand cu oamenii de la birou. Efectiv m-am saturat de nesimtiti si magari.

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

prisi,urmy,rox multumesc fetelor,inca mai caut treaba prin casa,cand ma uit in jurul meu,parca am atatea de facut de nu se mai termina odata,nu vreau sa las pe maine multe treburi de facut ca nu o sa reusesc sa le termin,iar de amanat de pe o zi pe alta stiti cum e,cand se aduna...nu iti mai vine sa faci nimic...




Danielle de Ebonee (02/10/2007)
pozici
un an nou fericit,plin de bucurie si belshug,alaturi de cei dragi !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BarOana spune:

Cabinetul se numeste "DERMA STYLE".Intra pe google si da cautare Mihaela Leventer.Gasesti mai multe inf.acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

Am vazut o fata frumoasa cu o dulceata de fetita si mai frumoasa, un tata fericit si un tort super,da ati ghicit am vazut pozele DANIELLEI
super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Urmy multa sanatate lui Tudor
canapele poti sa incerci cum a zis si Pinacolada, pe Prel.Ghencea sunt 4 magazine de mobila mari si au canapele pt toate gusturile si buzunarele


poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

PRISI mi se pare normal sa nu planga MIRUNICA astazi si,mi se pare si mai normal sa rada si sa chiuie toata ziua ,are un motiv bine intemeiat -doar o data face fata 4 LUNIsa-ti traiasca printesa mamico si sa te bucuri de ea ,inca o data LA MULTI ANI !

Mergi la inceput