Ce casete video/DVD-uri urmaresc copilasii...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sumisa spune:

Fox kids e in limba romana, restul nu.
La forumul despre arte era un subiect cu filme romanesti. Acolo puteti gasi adresa unui site de unde puteti comanda filme romanesti inclusiv cele pentru copii.
In magazine a mai aparut "Sarea in bucate" un filmulet destul de reusit. Dariei cel putin ii place.
Desene animate au aparut si titrate in limba romana( adeca vorbite in romana) da tre sa ai pile la magazin ca-s putine si se vand ca painea calda. asa-i cel putin in orasu meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina spune:

quote:
Originally posted by sumisa

Fox kids e in limba romana, restul nu.
La forumul despre arte era un subiect cu filme romanesti. Acolo puteti gasi adresa unui site de unde puteti comanda filme romanesti inclusiv cele pentru copii.
In magazine a mai aparut "Sarea in bucate" un filmulet destul de reusit. Dariei cel putin ii place.
Desene animate au aparut si titrate in limba romana( adeca vorbite in romana) da tre sa ai pile la magazin ca-s putine si se vand ca painea calda. asa-i cel putin in orasu meu.



Please, eu nu gasesc link-ul despre care vorbeai ( site-ul unde poti comanda filme pt. copii). Poti sa-l mai pui tu o data?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia spune:

Multumesc pentru informatii.Mihaela,imi poti spune te rog cateva titluri de casete video cu desene animate dublate in limba romana?"Sarea in bucate" am cumparat-o si noi.

Lia&Andrew

Mergi la inceput