*Colectia aniversara de toamna-iarna 2005* (177)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Madau cred ca asa e la fiecae in casa.al meu imi arata o cifra litera si dupa ce repet ce e o pune usor sub masa si intreaba"unesapte?"si sub masa ramane sapte pana a doua zi la curatenie. mai e si varianta"am nervi si arunc cu toate "si at mai sunt in pat, sub pat,sub restul mobilei...
Madutza parca tu luasei poneiul? e ala de 1400 lei?mai are trecere la Orlando?
noi inca mai avem jucarii nedesfacute sub brad.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

poze noi:http://veronicascakes.blogspot.com/search/label/Meniu%20Craciun%202007

BLOGUL MEU

Veronica si
Stefan Peter- 07.11.2005(2 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Hilde, ce sexoasa esti! Si ce retete ... Am si eu o reteta super de ciocolata de casa, daca vrei ti-o trimit. Ce a patit Stefan de are pete pe fata? Sau mi s-a parut?

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

neata colectie draga!
acum am venit din concediu, nu am citit nimic din urma , m-ati lipsit enorm
vreau doar sa urez
La multi ani celor care poarta numele de Stefan,stefania! sa aiba o viata plina de bucurii !
La multi ani ,celor care au implinit 2 ani in ultima perioada !sa creasca mari frumosi,sanatosi si la punga grosi!
si pt toata colectia draga -Sarbatori fericite ,sper ca mosul a fost generos cu toata lumea!
si acum la lecturat din urma.

Adeline( 16.12.2005)Claire(7.12.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leea_cv spune:

Helau tuturor!

Vazut poze de-ale lui Orlando,David si Stefan.Unul verde cu mamica foaarte good looking,unul cremuit pe botic si altul in posesia DVD-ului ce mi-e ciuda mie ca nu l-am gasit in metro.Frumosi toti 3 feciorii .

Noi am petrecut si acasa si la mama.Tudor a fost incintat de cadouri.O parte din ele nu mai exista deja caci le-a stricat.Trenuletul electric i l-am aratat doar, l-a smotocit un pic si am conchis ca e mai mult pt adulti decit pt copii asa ca l-am impachetat si l-am pus la pastrare.Am facut brad in ambele case.Cel din Ungaria este superb.o sa va pun poze.
Eu am fost la colindat cu colegii pina pe la 6 dimineata.Am ajuns rupta.In a doua seara de craciun a venit si tati si s-a iubit cu copilul.De-atunci T striga intruna "tata".Cred ca s-a indragostit de el.Nici nu ma mir la cite tone de jucarii i-a adus.Acum desigur,ne-a parasit.A plecat in Austria...


Leea si Tudor David (19.12.2005)

iubire…in imagini
............................................................................
Vrei, te rog, sa iei putin mina de pe umarul meu?...Poate reusesc sa zbor.
Ce pacat!Intr-o zi,fiecare copil va invata ca nu tot ce se clatina e leagan...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

salut!

LA MULTI ANI ! copilasilor care inca nu au implinit 2 anisori;

Ma tot delectez cu pozele puse de mamici de vreo saptamana de la zilele de nastere;tare mari si frumosi s-au facut bebelusii nostri!

sanatate celor care sunt raciti sau au patit mici accidente, iar mamicilor

cateva poze de la noi, ca suntem prin preajma
http://picasaweb.google.com/flavianicoleta/Flavi/photo#5149025374666712722

mara si flavia nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Salutare!!

Lume ,lume tin sa va anunt ca s-ar putea sa fie pe drum bb2 ,mi-a intarziat 7 zile CM ,maninc ca o vaca (asta-i rau) ,cred ca m-am ingrasat deja ,dulciuri la greu exact ca la prima sarcina ,in dimineata asta greturi iar de vreo citeva zile oboseala ,ameteli ...,nu stiu inca daca sa ma bucur sau nu ,stiu ca-mi va fi extraordinar de greu ,tati e in culmea fericirii deja desi nu e o certitudine ,mai astept citeva zile si-mi iau un test


Revin mai tirziu ca s-a trezit puiu mic

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada

A venit Mos Craciun


www.onetruemedia.com/shared?p=4735f6859c47291132f727&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Al II-lea an de viata (montaj )





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bianca_mo spune:

MADUTZA , ORICUM AR FI, TE VEI DESCURCA...ASTEPTAM SA NE CONFIRMI INAINTE DE A TE FELICITA, DAR UN COPIL E O MINUNE...
scuze pt caps...
Speram ca ati petrecut frumos si ca sunteti sanatosi si voiosi!

Bianca, mama lui Serban
10 decembrie 2005
serban 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Madutza, sa fie intr-un ceas bun. Asteptam si confirmarea. Din tonul tau, eu cred ca te bucuri .
mara, foarte frumusica si cocheta Flavia .
Leea, asteptam pozele cu interes.
azi mi-au iesit cam mult ochii din cap.

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

quote:
Originally posted by negaracristina


.....
mara, foarte frumusica si cocheta Flavia .
.....
azi mi-au iesit cam mult ochii din cap.

Cristina & Elise-Stefania



multumim frumos

am dat inapoi sA VAD DE CE TI-AU IESIT OCHII

Mergi la inceput