Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 43

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

Gata. Am castigat.

Fetelor, nu ma luati in serios, concursul continua...Dar sunt cu adevarat fericita ca am scris raspunsul (meu, fireste). Devenise o obsesie. La inceput de tot mi-a aparut trifoiasul de doua ori, la interval destul de scurt si nu am raspuns. Apoi s-au facut bani multi si am inceput sa fiu mai atenta. Si am gasit...Da' trifoiasul, deloc...Si, intr-o zi ma uit la persoane care nu au raspuns si ma vad acolo - dar nu ca nu am raspuns, atunci, de muuuult, ci cu o ora in urma. Necaz! Scris la "probleme tehnice"....Priceput pana la urma....Si iar asteptarea...

E, acu' m-am linistit...Daca nu e, nici nu mai am nevoie de trifoias, ca altceva nu mai stiu (da' poate pe la 2000 euro mai imi vine o idee...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CrisaS spune:

Obsesie? E putin spus...eu deja nu mai rezistam:)))))
Sant tare curioasa..nu mai am rabdare pana maine.
Succes Formalhauti.
Crisa

http://tt.lilypie.com/7L7vm4.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

vreau si eu trifoiasuuuuuu!!!

cand primim noi indicii, admin?




meg,dematei(9.02.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_iary spune:

si eu vreau trifoiasul nu mai am rabdare...!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

L-am intrebat si pe fiul meu de 4 ani ce e si a stiut! "Este o reparatie gresita." A, si mamei i-am pus la telefon. Si ea a stiut: "Este un porc."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

mai vrem indicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

ma macina si pe mine penru ca am impresiaca stiu ce e..si uite ca de atat timp nu mi-a venit nici macar o data trifoiasul; la cat credeti ca va ajunge potul?




meg,dematei(9.02.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_iary spune:

Am primit trifoiul azi dimineata pe la 3 dar se pare ca nu era corect raspunsul. Mai incerc, poate data viitoare am mai mult noroc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Aaaa, va rog frumos, spuneti-mi si mie, ce e trifoiasul? nu ma puneti sa citesc 43 de pagini ca cedez nervos...

Si mai e valabil concursul? cat e premiul acum? ca nu-l mai gasesc....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_iary spune:

Trifoiasul este o sansa de a raspunde la concurs. Concursul mai este valabil iar potul este de 1140 euro. Trebuie sa asculti sunetul si sa incerci sa ghicesti ce este. Daca stii raspunsul sau il banuiesti, poti sa-l spui doar in momentul cand iti apare trifoiasul.
Uia-te pe prima pagina, la concursuri sa citesti exact cum sta treaba.
Succes tuturor!

Mergi la inceput