Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 40

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chiriuc spune:

Pt ADMIN as avea o sugestie: daca este posibil, atunci cand suntem selectati si ne apare trifoiasul, sa avem cel putin 10 minute la dispozitie pt a raspunde.Eu am fost selectata azi de dimineata, pe la 3 noaptea, si fiind prima data, pana m-am dumerit eu ce e cu trifoiasul, mi-a disparut si m-am vazut apoi in tabelul celor care n-au raspuns.Chiar as fi vrut sa raspund, pt ca am o idee ( sper sa fie cea buna ),dar timpul este prea scurt.Si, citind si opiniile celorlalte persoane de pe forum, cred ca sunt in asentimentul tuturor.O zi buna!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ElenaGiulia spune:

Trifoiasul buclucasul m-a vizitat si din repezeala am scris numai aiurea,scuze pt greseli.
Mai ai ceva indicii Admin ca nu mai avem ideii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rasfatzata spune:

si eu am fost selectata si pana sa raspund a trecut timpul,ce pacat pt ca as fi vrut daca pot sa fiu o norocoasa ....asta e ,poate alta data?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CrisaS spune:

Am stat cred ca 20 de minute am ascultat de zeci de ori l-am pus si pe barbata-miu...el mi-a zis ce e...nu l-am crezut in final m-am decis sa raspund..si dupa mi-am dat seama ca avea dreptate sotul meu.Sper sa ma mai aleaga trifoiul..si sa raspund corect..sint sigura ca next time dau raspunsul corect:))))
Abia astept sa se elucideze misterul asta ca deja nu mai rezist:))
Succes!!
Crisa

http://tt.lilypie.com/6d3Jm4.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cellie spune:

am si eu un raspuns de nou venit atot necunoscator....unde anume apare trifoiasul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Eu cred ca s-a dat raspunsul corect. Astept sa vad daca asa e.

Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mickymro spune:

Buna ziua. Incerc sa ma lamuresc si nu reusesc. Unde apare trifoiul si unde este lista cu cei cautati? Macar sa inteleg si eu cate ceva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Nu ne mai tineti in suspans...s=a raspuns sau nu corect?

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Aici gasesti lista cu ultimii membrii care au fost selectati sa raspunda, iar aici gasesti lista cu raspunsuri.
Cand deschizi o pagina a forumului exista posibilitatea sa iti apara trifoiasul, care te anunta ca ai fost selectat sa raspunzi la concurs si o caseta in care scrii raspunsul tau.
Bafta!


Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iozi spune:

Buna seara !

Vreau si eu sa stiu unde apare trifoiasul si cat dureaza aceasta aparitie ? Este doar un advertisment vizual sau si sonor ? Poate nu sunt in momentul acela in fata calculatorului. Multumesc mult de info !

Mergi la inceput