Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Eu am trimis raspuns dar la fel ca Principe si ache am primit mesaj ca n-am scris nimic si ca am pierdut sansa de a participa. Si eu m-am gandit la timp, ca am lasat cam mult sa treaca- la mine e noapte, tarziu si urma sa ma usuc la par dupa baieasa ca a durat ceva, plus cat am ascultat sunetul, dar nu se specifica nicaieri ca trebuie sa ne grabim iar mesajul primit nu are legatura cu timpul scurs.Poate ne lamureste cineva.

Cand se dau indicii ???N-as crede ca e apa...sau pe apa...macar sa stim daca e aplicabil la bloc, curte si in toate tarile




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Gata, mi-am jucat sansa,nu mai am ce ziceAcum trebuie sa ma gandesc la alta varianta ca precis asta nu e buna

PS Am avut dreptate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa_love spune:

si eu am scris ieri ca e sunetul bataii inimii unui bebe la mama in burtica,dar..........ca si voi.nik.ce e?oare cine o sa castige?ei,cine o sa castige sper sa se bucure de premiu.salutari si bafta!

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noi2 spune:

Astept si yo trifoiasul asta.. sa vedem cand si unde apare... imi incerc norocul... nu mai ies din dc in noaptea asta...:)

..shi te iubesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Mai am un raspuns ... Vad ca in seara asta nu am avut norocul de acum 2 zile.
Mai vreau un trifoi, pleaseeeeee!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Nu pot sa nu va spun ce curioasa sunt ce-i cu sunetul asta!
Asa ca ghiciti, va rog!! Eu n-am nici cea mai vaga idee, ce credeam ca e nu e, ca s-a scris deja.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Eu m-am gandit doar la varianta mea si poate cea cu sertarul, daca e sa aleg din cele gresite.Acum chiar ca-s curioasa ce-o fi ca nu prea mai am rabdare sa mai ascult, e sunetul neplacut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Am stat toata ziua ieri pe DC si nu a aparut nici un trifoi. Sau apare numai dupa ce scrii mesaje, ca nu prea am scris?



Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005
Delu Prichindelu'

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Nu e asta, s-a mai scris. Si oricum nu aici trebuie sa scrii.



Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005
Delu Prichindelu'

Mergi la inceput