Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diuna spune:

Si pe mine m-a vizitat trifoiasul! Da eu fiind blonda innascuta, rog pe cei al caror raspuns a fost inregistrat sa imi explice, daca se poate pe litere, cum au procedat. Ca eu, mai mult decat sa tastez raspunsul in chenarul special amenejat pentru asta si sa dau clic pe "trimite", nu am stiut sa fac altceva. Dar raspunsul nu a fost inregistrat pentru ca nu am raspuns nimic, asa mi-a aparut scris pe monitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena-Maria spune:

:vreau sa spun ca parerea mea este ca acel sunet este al unei roabe la urcarea unei borduri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

quote:
Originally posted by Elena-Maria

:vreau sa spun ca parerea mea este ca acel sunet este al unei roabe la urcarea unei borduri



Vezi ca nu aici trebuie sa raspunzi. Astepti mai intai sa te viziteze trifoiul norocos, si abia apoi raspunzi.

Criss si Alex (11.05.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diuna spune:



Vezi ca nu aici trebuie sa raspunzi. Astepti mai intai sa te viziteze trifoiul norocos, si abia apoi raspunzi.

Criss si Alex (11.05.2003)
[/quote]
Exista o limita de timp in care trbuie sa raspunzi de cand apare trifoiasul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryanda spune:

fetelor eu suntnoua pe aici si am vaz acest concurs dar nu inteleg cand cum ,unde apare vestitul trifoias?trebuie sa stau online pe site?cine imi raspunde va rog?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

quote:
Originally posted by maryanda

fetelor eu suntnoua pe aici si am vaz acest concurs dar nu inteleg cand cum ,unde apare vestitul trifoias?trebuie sa stau online pe site?cine imi raspunde va rog?



Trebuie sa fii online, si cat mai activa, si astfel ai sansa sa te viziteze trifoiul norocos. Norocos, evident daca stii si raspunsul corect.

Criss si Alex (11.05.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diuna spune:

In cat timp trebuie sa raspunzi de cand apare trifoiul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Ptr admin m-am uitat pe raspunsuri si vad ca multi au raspuns ca si cum ar auzi tot sunetul de la concursul trecut, cred ca atunci cand apare trifoiul sunetul pe care il poti asculta este cel de la celelalt concurs. N-am avut curiozitatea sa incerc atunci cand mi-a aparut trifoiul, il auzisem deja de o suta de ori si imi ajunge.

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Au schimbat oare regulile concursului? Sau de ce nu vin macar cu un indiciu?

Criss si Alex (11.05.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diuna spune:

Indicii primim incepand cu a 31-a zi de concurs. Dar, totusi, cat timp avem la dispozitie sa raspundem, de cand apare trifoiasul, pentru ca raspunsul sa fie validat?

Mergi la inceput