Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

nu ghiceam nici pana la Paste... globul meu nu face in nici un caz asa

„timpul nu-i menajeaza pe cei care se cred in afara lui” (Francois Fayolle)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanielaAB spune:

Felicitari Monica!Sincera sa fiu,nu stiu cum de ai ghicit asa de exact, dar inca o data felicitari!Si eu am glob pamantesc, dar nu face nici pe departe asa!!!
Daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

ruginit rau globu' ala....chiar daca imaginea arata un glob nu se potriveste deloc cu sunetul, sorry, e ca si cum te-ai uita la un cal si ai auzi miau, miau.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tessie spune:

Si eu am glob dar nici pe departe nu face asa.De ce nu se aleg obiecte care suna la fel la toata lumea?Cu atata rugina pe el,normal ca face zgomote de genul asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cici spune:

Asteptam cu emotie clipa cand voi primi trifoiul pentru ca stiam ca e globul pamantesc.Eu cu sotul am facut proba cu microfonul lipit de glob deoarece sunetul este mai grav cand este inregistrat la microfon.
Felicitari Monica, acum am vazut si ce membru activ esti pe forumul acesta, se pare ca cei care sunt activi ,care posteaza des ,au si sansa de a fi alesi de trifoi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panterra spune:

imposibil sa-ti dai seama,nu cred ca-i pe bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cici spune:

Pantera, tu ne subestimezi urechile? Chiar mi-am dat seama,cum adica e imposibil?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena2001 spune:

Parerea mea este ca Monica are o "minte ascutita" nu o ureche fina


Sunt convinsa ca sunt destule programe care detecteaza sunetele...uite aici doar un exemplu... http://www.findsounds.com/

Ar fii frumos ca banii sa mearga la cineva care are nevoie de ei....

Numai bine!

Irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

ce noroc pe unii domle....o mare minciuna gogonata.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Ce sanse sunt ca din 53000 de membri, sa raspunda aceeasi persoana de doua ori, cu un raspuns complet si corect.

Nu spun asta de invidie(la ultimele doua trifoiuri ce mi s-au aratat am dat ignore) doar ca mi se pare putin ciudata chestia asta...



Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)

"With or without religion, good people would do good things and evil people would do evil things; but for good people to do evil things—that takes religion" - Steven Weinberg - Nobel Prize winner

Mergi la inceput