Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Da eu am raspun iute....Noa, cine stie?Un admin ne poate lamuri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Cine sa mai inteleaga ceva ? Eram curioasa cine ce a mai postat, aparea numele panterra, si cand colo postul meu e ultimul! Hmmmm mama lui de SQL!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

quote:
Originally posted by silvana_salajan

Cine sa mai inteleaga ceva ? Eram curioasa cine ce a mai postat, aparea numele panterra, si cand colo postul meu e ultimul! Hmmmm mama lui de SQL!!!



panterra si-a editat mesajul anterior celui postat de tine la 18.23, la ora 18.31...de asta aparea ca a postat ea dar ultimul mesaj era al tau.

Eu am patit la fel cand mi-a venit randul sa raspund...cica timpul mi-a expirat si nu mi-a trimis raspunsul...pai daca e asa, de ce nu e anuntat undeva cat timp ai la dispozitie???


vorbe de copil...

Hobby
www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela_m spune:

Salutare tuturor.Am si eu o intrebare:cum esti anuntat ca esti selectat sa rasp?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panterra spune:

quote:
Originally posted by adela_m

Salutare tuturor.Am si eu o intrebare:cum esti anuntat ca esti selectat sa rasp?


cica trebuie sa apara un trifoi pe undeva dar cum arata nu stiu,si eu il astept de ceva timp dar degeaba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela_m spune:

Ma uitam peste raspunsurile trimise si vad des ElenaGiulia.Norocosa....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ElenaGiulia spune:

Adela nu sant asa norocoasa daca eream castigam :)),glumeam,imi apare mai des trifoiul din cauza fusului orar sant cu 7 ore inaintea Romaniei deci cand voi dormiti eu sant pe aicisi azi am avut mai mult noroc pentru ca nu sant asa de multi membrii online.
Trifoiul apare pe partea stanga a paginii ,dar cand apare trebuie sa raspunzi repede si sa trimeti ,daca stai mult sa scri poti pierde sansa de a raspune,cand apare e imposibil sa nu-l vezi e maricel si zambaret,BAFTA!!!

quote:
Originally posted by adela_m

Ma uitam peste raspunsurile trimise si vad des ElenaGiulia.Norocosa....




Elena fericita Mamica a Alexandrei(16-8-2000)Giulia(27-2-2004)si Arthur 28-3-2007
http://www.sonia.as.ro/
Ajutati-o pe Sosonica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panterra spune:

quote:
Originally posted by ElenaGiulia

Adela nu sant asa norocoasa daca eream castigam :)),glumeam,imi apare mai des trifoiul din cauza fusului orar sant cu 7 ore inaintea Romaniei deci cand voi dormiti eu sant pe aicisi azi am avut mai mult noroc pentru ca nu sant asa de multi membrii online.
Trifoiul apare pe partea stanga a paginii ,dar cand apare trebuie sa raspunzi repede si sa trimeti ,daca stai mult sa scri poti pierde sansa de a raspune,cand apare e imposibil sa nu-l vezi e maricel si zambaret,BAFTA!!!
quote:
Originally posted by adela_m

Ma uitam peste raspunsurile trimise si vad des ElenaGiulia.Norocosa....




Elena fericita Mamica a Alexandrei(16-8-2000)Giulia(27-2-2004)si Arthur 28-3-2007
http://www.sonia.as.ro/
Ajutati-o pe Sosonica!


in regulament am citit ca se da cate un raspuns pe ora,dar vad ca de la ora 10:34 nu s-a mai dat nici un raspuns,cunosti cauza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ElenaGiulia spune:

Panterra nu stiu ce sa-ti spun poate e o eroare de sistem se dau rasunsuri si la 10 minuute unul dupa altul si apoi sta cate 4 ore fara sa apara trifoiul,la intrebarea ta cred ca numai administratorii pot raspunde !!

quote:
Originally posted by panterra

quote:
Originally posted by ElenaGiulia

Adela nu sant asa norocoasa daca eream castigam :)),glumeam,imi apare mai des trifoiul din cauza fusului orar sant cu 7 ore inaintea Romaniei deci cand voi dormiti eu sant pe aicisi azi am avut mai mult noroc pentru ca nu sant asa de multi membrii online.
Trifoiul apare pe partea stanga a paginii ,dar cand apare trebuie sa raspunzi repede si sa trimeti ,daca stai mult sa scri poti pierde sansa de a raspune,cand apare e imposibil sa nu-l vezi e maricel si zambaret,BAFTA!!!
quote:
Originally posted by adela_m

Ma uitam peste raspunsurile trimise si vad des ElenaGiulia.Norocosa....




Elena fericita Mamica a Alexandrei(16-8-2000)Giulia(27-2-2004)si Arthur 28-3-2007
http://www.sonia.as.ro/
Ajutati-o pe Sosonica!


in regulament am citit ca se da cate un raspuns pe ora,dar vad ca de la ora 10:34 nu s-a mai dat nici un raspuns,cunosti cauza?



Elena fericita Mamica a Alexandrei(16-8-2000)Giulia(27-2-2004)si Arthur 28-3-2007
http://www.sonia.as.ro/
Ajutati-o pe Sosonica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

La aceasta editie (a 2-a) am hotarat sa lasam 2 raspunsuri pe ora.
Daca intr-o anumita ora nu apare nici un raspuns, cauzele pot fi urmatoarele:

- un user a fost selectat dat a ignorat trifoiul si a pierdut in acest fel sansa (deci nu a raspuns)
- un user a incercat sa raspunda dar raspunsul sau a fost refuzat deoarece nu a completat corect fomularul
- evident mai pot exista probleme tehnice dar in acest moment nu stim de existenta vreunui BUG



Numai bine

Mergi la inceput