LMA Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (273)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Cata si eu imi cer scuze daca a sunat mesajul meu prea dur

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Multumim de urari!
CATALINA, LA MULTI ANI! Sa fii fericita linga sotul tau si sa o cresteti frumos si cu dragoste pe Bia!
Eu am gonit azi prin oras dupa un suport pentru brad...si doar am o cascarabeta de artizanat chiar in fata blocului. Am vobit aseara cu vinzatoarea si imi promissese azi dimneata unul...si stupoare l-a vindut in fata mea-adik mai bine zis in spatele meu...si a si mintit ca altceva ca nu l-a gasit cica!!! Si m-am enervat si m-am dus in piata alexandru sa caut, pe drum ma suna cumatra ca nu se mai gasesc pe nicaieri si ca in piata nu se vind decit cu tot cu brad...
Asa ca...iar nervi!
Pina la urma a gasit cumatrul in bazar, si mi-a luat si mie unul, de meteal, dar cu orificul mai mare...eu as fi vrut din lemn, da...asta e.
Cadourile is gata, sarmalutele la fel, diseara fac salata beof si miine friptura de purcel si tortul. Diseara dupa ce se culca Ioana fac si bradutul...si Mosul poate sa vina!


Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

www.dropshots.com/anymony/" target="_blank"> poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Any ce frumos suna :) Eu fac salata boeuf de ziua lui Angelo. L-am trimis la bunica-sa si eu am aspirat, ma apuc sa infasor sarmale, sa ma vopsesc, pana la 20.00 cand vine Giorgos trebuie sa termin.

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Mario a facut prima injectie de dexametazona si va mai face inca una diseara plus inca 4 zilele urmatoare pentru a nu se sufoca doamne fereste.In rest e vioi , foarte vesel , numaiprostii face, bea apa cu lingurita din acvariul primit cadou de la tati pr craciun, bineinteles cand nu il vedem sau se spala in acvariu sau ii arunca parfumul lui mami inauntru...deci el e foarte vesel insa face tare urat cu gatul.
Sper sa fie mai bine cand se trezeste.
Eu sunt plina de nervi ca taicamiu a gasit dupa ce facusem juma de brad sa zica ca nue ine unde l-am pus si am dat bradul jos de nervi sil-am impachetat si gata. Lasa ca ma mut eu singura sa vezi atunci ce program de vizita ii fac.
OFFF am plecat , va pup.

Cel mai destept intotdeauna cedeaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

D_melli...o sa ii faca bine dexa...pupici lui Mario bolnavior...

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

www.dropshots.com/anymony/" target="_blank"> poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bombonicaaaa spune:

Ciao fetelor !
Am intrat sa va salut si sa va urez spor la lucru si la bucatareala celor care au asa ceva in program astazi
Eu inca ma relaxez la o cafea si trebuie sa ma apuc sa-mi pun la foc piftia si sa intru la facut prajitura si tortul cu Jasmine de ajutor desigur
De sarbatori nu fac urarile inca , sper sa mai intru cum mai eliberez din treburi , sa avetzi spor dar

Oana de Iustiana Noemy(4.11.1999) si Jasmine Neidyn(28.12.2005)


POZE
www.dropshots.com/Bombonica" target="_blank">VIDEO 1 , www.dropshots.com/bombonica1" target="_blank">2, www.dropshots.com/jasmineB" target="_blank"> 3

www.onetruemedia.com/shared?p=189e1555048a1ba8191351&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MY ANGEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Any bine ca ai gasit inveleste-l si tu cu ceva beteala si gata nu se mai vede ca e din metal. Mama da cata mancare ai facut azi . Si la noi s-a facut dar habar nu am ce.
Bombom ma bucur sa te vad , Unde vad si eu poze? Tu ce mai zici , ce mai faci?
Mario a trecut la o tuse seaca , nu stiu dc e bine sau rau , stam si asteptam.Nu vrea sa manance nimic deci merg sa ii fac cartofi prajiti ca pe astia nu ii refuza niciodata , tare sunt curioasa dc ii ia.




Cel mai destept intotdeauna cedeaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Irina daca se rupea tusea pana acum, cred ca incepe sa-i treaca. Nu te mai supara si tu asa repede, pune bradul unde se potriveste mai bine. Sanatate creolinului
Bombo spor la treaba, ma faci sa-mi para rau ca nu am cumparat nimic pt piftie.Pozeeee!!!!
A venit Angelo, ma uit sa vad ce poze a facut la socrosenie si sa-i pregatesc baia.

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


noi suntem bine, azi am fosdt la Cluj, mi-am luat si eu 2 bluze si o fusta. sunt niste preturi...si haine faine...dar asteptam reducerile.
maine merg aici la Diverta sa il iau pe Thomas, caci in Carrefour nu am gasit.
Any ma bucur ca ai gasit suport. si mamam tot in beteala invelea suportul. acum sunt niste chestii faine pt. suport, am luat si eu de la bamboo.
Irina imi pare rau de Mario, bine ca e ok, sper sa se insanatoseasca cat mai repede.
Maraki, Bombo si spor la bucatareala.

Noi lenevim...si doamne bine e.
Aseara marco a dormit la mama, ieri l-a pedepsit de 2x Clau, caci tare rau a fost.
azi a fost ok, nici nu ne-a simtit lipsa, mananca la greu, dar lapte mai putin.

citesc rapid din urma, caci merg la bowling cu Clau si prietenii lui. deci iar doarme marco la mama.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Pufu insanatosire grabnica lui Vladimir.
Ioana spor la treaba.
Cata asta e, faci poezi cand ai timp. sper ca te-ai distrat de ziua ta.

gata am plecat.
pe maine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput