Miresele anului 2006 (86)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Mai, am uitat sarmalele din meniu
O sa am si din alea daca-si aminteste soacra sa faca si pt mine
De baut avem: vin alb/rosu demidulce, Angeli strawberry, bere, tuica de casa si sucuri pe toate gusturile ( neacidulate) si apa minerala sau plata, inca nu stim de care luam.

22+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

pai eu mai sunt azi pe net, maine, caci duminica sunt la Cluj si probabil mai intru si in ajun. sa vedem cum am timp si chef.
Compu mamei e la reparat, asa ca iau laptopul si cred ca imi va fi lene sa-l tot conectez la net.
Oricum,Kitzy Craciun fericit si tie si familiei tale!!!
Oana of....bai la mine nu se vede ca e nevopsit, caci mi-am facut o culoare naturala, dar am fire albe, sa nu radeti de mine. am cateva in varful capului.
Krelia pe V. prahovei...misto!!! cat stati?

fug la fiu-mio care a scos patinele lui vara-sa. sper sa nu se incalte cu ele, sa-si crepe capul.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

mey, uite...eu, culmea...mi-am facut la allianz...aveam de laes intre astia si ing..si cum aici nu prea ma trage ata...ca...prea tot poporu' s-a dus la ing..plus ca..ma rog, cica allianz ar avea mai multa putere in Europa...in fine..naiba sa-i ia ca toti sunt la fel...


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio nu rade nimeni de tine, si eu am o suvita alba in fata,dar o am de pe la 16 ani si acuma au aparut tot mai multe fire albe pe sub par, noroc ca alea nu se vad inca. O mostenesc pe mama care tot devreme a incaruntit

22+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

ralu...chiar sia sa..tot esti departe......
am fo' la un restaurant acush'..am cerut o oferta...hm...sa vedem..daca m-o accepta al meu cu bujetu' pe care i-l propun

onutzu, taci ca s-ar putea sa-ti suflu in ceafa

Gio...plecam duminica si ne intoarcem pe 26...ca sa mergem si la parintii lu' iubi....nah.....ca doar stii cum e cu "obligatiunile la cec"

kitzy...da' zau ca nu te incurci nici tu...bun meniu, parol!

pana una alta....ma duc sa ma intalnesc cu Moshu'...ca ieri nu apucai..daca nu apuc nici azi..maine nu-l mai primesc la mine!

va pupicesc si ne mai auzim..nu va zic alea alea de pe acum...ca sa va fie dor di mini
puuuupiiiiiiii multi!!!



E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

fetele...ne mai auzim cu siguranta
fug acu...ca e prima data in ultimii 2 ani cand pot pleca la ora asta si nu as vrea sa ratez!

io ma fac cu henna...care da doar o nuanta asa ca nu e grava problema poate astepta

intru diseara oricum


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

pensia privata am facut-o la Generalli, caci nasul lui marco incheia contracte cu ei, asa ca nu ne-am mai trambalat pe nu stiu unde.
Krelia asa e...musai si la neamurile celelalte.
Oana fugi acasa daca poti.
Kitzy tata e grizonat de tanar....sper sa nu seman pe el, dar oricum am acusica 28 ani...ce naiba mai vreau?
Norocul lui Clau ca are o culoare la par...de nu i se vad...nici nu stiu daca are vreun fir alb.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana

Raluuuuu...radeam noi ieri si uite ca tocmai ce m-a "lovit" fericirea...deci o sa zic pas la vopsit...ramane dupa Craciun


super... :)) :)) :))
la mine ceva nu-mi suna bine... inca nu a trecutDar cel putin ma consolez cu gandul ca nu-s singura. :D


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana
ia nu mai vorbi prostii...si io diseara cu cine vorbesc aici


bey, ma gandeam ca dormi si tu mai devreme, ca sa fii fresh maine, de asta am zis...
dar eu oricum sunt aici dupa 10. Ma duc in Practiker... si nu stiu cat stau pe acolo. Deci ne auzim oricum.


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Gio, tu inca n-ai 30 de ani? Eu asa aveam impresia... De ce oare? Pai esti tanara, draga...
Si sa nu-ti fie lene. Ca eu vreau sa te mai aud si luni macar. Sa ma colinzi...

La mine firele albe au dat navala in ultimul an. Altfel nu s-ar cunoaste ca nu-s vopsita din primavara :D
Dar cred ca n-am de ales si raman asa de Craciun. Poate macar de Reve reusesc ceva...

Krelia, nu ne lasa sa-ti ducem dorul :((
Cred ca Mosu' meu acum imi cauta cadoul :D Asa am eu impresia.


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput