Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (38)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Am mai tras si o cearta cu tolomacul asta al meu... Zilele trecute l-am anuntata ca urmeaza sa ne vedem, tinerele mamici, la papanasi... Nu i-am spus ca iau copilul cu mine maine si nici la ce ora ne vedem... L-am lasat sa creada ca el va sta cu bebe si ca noi fetele ne vedem seara... Asta ca sa nu isi faca alt program... Hihihihihihi.... Care, de obicei, e bere cu betivanii lui...
In fine, astazi imi spune ca el maine are petrecere la job si ca nu poate sa stea cu bebe... Mai mult, desi stabilisem amandoi cu ceva timp in urma ca nu vom lasa copilul la parintii nostri, mi-a sugerat ca sa ma duc sa il las la mama (care nu sta in oras) si il luam seara, cand ne adunam de pe drumuri amandoi....
Deci am luat foc instantaneu... Ce a fost la gura mea nu va pot reproduce... Tot despre reprodus era vorba, dar mai pe sleau...
Acum l-am lasat sa creada ca eu nu mai ma pot intalni cu voi, din cauza rahatului lui de petrecere. Si eu, care ies si eu o singura data pe an in oras, trebuie sa ma sacrific... Eu, care am anuntat prima, cu cateva zile in urma, ca ies cu fetele, acum trebuie sa stau inchisa in casa!!!! Si copilasul, bietul de el, cum il arunca el la bunici doar ca sa poata el petrece linistit - tata denaturat! Am avut o pledoarie, de se rupea camasa pe tine, mai frate...
Ei, acum sa vezi ce darnic o sa fie Mos Craciun... Ca doar tre' sa-si spele pacatele...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Iote mai poze acilisea!

http://community.webshots.com/user/Annisia78


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Pai daca de obicei te trezesti la pranz cum sa adormi, ia sa te trezesti ca mine la 7 dimineata sa vezi ce pici de somn la ora asta.Si bv, eu iau vitamine si tot ma dor toate alea, iar colicile au trecut la noi putin dupa 3 luni, bine ca mai au si acum tentative dar e bine.Andreea ai scapat de zgomot, noapte buna!Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Si eu am mai luat vitamine dupa nastere. Dar acum am renuntat. In continuare am durerile mele de ~intre picioare~... Nu m-au ajutat cu nimic doamnele vitaminoase... Tot vinul fiert si soriciul sunt mai bune... Hihiihihihihi... Nu are nicio legatura, dar ce - e obligatoriu sa aiba?


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Annisia pai de asta nu ai somn, m-am lamurit. Saracul B.Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Myral, iubita, am dormit pana acum, la 19:30... De asta nu mai am somn. M-am trezit cu chef de harta si cu cine imi iese mie asta cel mai bine, daca nu cu B?!?!?!!!!
Acum el doarme linistit, papucii mei. Iar moa face 13-14 pe net...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

io dupa ce am adormit papanashul i-am citi juma din cartea cu vrajitorul din oz galagiei...ptiuuu, cucui ii mai trebuia , nu era destul de nebunatice si-asa
Annisia, esti de coma. ii spui adevarul dupa Craciun., nu?
hihihii.
bea un lapte cu miere sau un pahar de vin rosu si du-te la nani sa fii maine fresh.de fapt, daca nu vin io cu Sofia casa ai dupa cine alerga, n-ai de ce sa fii fresh


Magda, si pe mine m-a emotionat poezia ta!



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Daaa, saracutul de el... Ce mila imi e de el... E asa de mic si de nevinovat...
Problema e ca a fost nasparliu. Bine, eu am spatele asiguar, dar daca era asa cum ii spusesem eu sau cum a inteles el? Este ca nu mai puteam sa ies din casa? Imi facea bucata? Ei lasa, ca nu si-a gasit cu cine!


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Sabino, la mine cand e de paranghelie pot sta treaza si trei zile la rand! Nu-mi fac eu griji de asta... Sa vezi cum intru in prizaaa, eheheeeee!!!!
Pana la urma nu ajungi la intalneala? Sau ajungi dar fara iubitica aia mica?


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

EEE, bine ca ati fugitara cu toatele... Ma duc sa citesc o cartulie ceva...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput