Piticlontzi de iulie-august 2004 (242)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

quote:
Originally posted by kim222



Iar eu sint de ieri pe anitbiotic,..nu am scapat fara..La noi este mai ciudat Luica aduce virusul, el are vreo 2 zile muci ,il amplifica si cu drag mi-l da mie:))



idem si la mine, victor muceste doua zile si eu trag doua saptamani!!

Felicitari pentru rezultat!!

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata
Ambalez "jucurii" si n-am somn
Kim - felicitari pt rezultat !!! Si insanatosire rapida !
Carmenp - sa ti traiasca mandra, e superba !
Cristal - e o frumoasa Maria, subscriu si io, n-o mai tunde !
Leeloo - tinem in continuare pumnii stransi-stransi pt rezultate bune, sunt digura ca va fi totul ok !!!
AncaMaria - sper ca esti bine, da ???
AndreeaP - muuulti pupici la voi, sper ca trecura bubele. Despre Felicia nu stiu absolut nimic si sunt foarte preocupata. Speram ca fetele sa aiba vesti ...
Pun si eu link cu cateva poze de la serbare
Film nu am, filmasem cap-coada si fotografiam in timpul filmarii.
Dar a fost superb totul. Eu tare m-am emotionat.
Giulia a fost ... k Giulia. A cantat, spus poezia ...
Iar in singurele 3 secunde de liniste l-a strigat in toti dracii pe Moshu` sa-i arate ca ea are body Ne-am cocolosat de ras.
A fost profund marcata ca a vazut un Mosh adevarat, k i-a adus jucarii, ce mai, aseara la 11 ink se uita la poze si filmare si nu vroia la nani.

Va pup pe toate ... revin de la birou.
O zi frumoasa sa aveti !



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata!
aici nu se poate merge deloc deloc, burniteaza si ingheata pe loc asa ca tot orasul e un patinoar. iti vine sa te inchizi in casa.
am vazut pe Giulia si pe Ilinca la serbare, amandoua niste frumoase!
Olivia felicitari bravo bravo bravo!!!! ati apucat sa sarbatoriti si voi nitel sau tot prin munca? noi de craciun stam acasa ca de obicei....la fel si de revelion. sper sa scapati repede de Campylobacter...si sa apucati sa sarbatoriti! si ai grija de tine!
Mitzu mii si mii de scuze ca nu am apucat sa raspunde despre joffre! (iti dai seama ca azi dimineata cand spalam vasele mi-am adus aminte de intrebarea ta cu portocalele?), deci eu fac fara probleme, spal portocalele bine inainte cu apa si sapun, apoi oricum cojile sunt fierte deci... nu cred ca ar fi vreo problema. spor la facut tort si pupici copiilor si voua!
Gabi pffuuu eram sigura ca e vreo boacana din asta. tinem pumnii din nou vineri!!
o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Buna dimineata fetele!
Felicitari speciale pentru Kim!!!!!!! Bravo!

Eu am plecat suparata de dimineata, am tras o cearta cu sotul - m-a scos rau din sarite cu anumite lucruri, tocmai acum, de Sarbatori...si mai ziceam ca noi nu ne certam niciodata...tot am impresia, mai ales in ultima vreme ca pe noi ne cam neglijeaza si se concentreaza mult prea mult pe servici - nu mai zic ca atunci cind isi seteaza prioritatile nicidecum nu se gindeste mai intii la noi...in fine, sper sa iesim si din asta si sa realizeze situatia...

Gabriela 17+ cu si Stefan David (8 Iulie 2004)Poze

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Neatza !
Io-s tare fericita azi, ca citii de reusita Oliviei, deci beeeem !! Bravos, Olila, felicitari multe si venite din suflet ! Sper sa rezolvati repede cu campilo.. ala de zici tu ca va da batai de cap, sa va relaxati si voi de sarbatori (hehehe, nu numa paici prin romanica sarbatoresc unii ziua de nastere in cimpu muncii, e valabil si la altii, vaz io !). Sanatate multa, sa treaca raceala !
Carmen, brei, ai o artista in devenire, pe bune !! Mi-au placut tare mult filmuletele, Ilincuta e delicioasa ! Parca mai ieri citeam despre biberonara shefa, si iote acu, ce le mai cinta si danseaza ! Pupici multi si chiar asa, ce esti atit de scumpa la vorba ?? Iar venira aia de la controale peste voi ??
Roxi, nu-i bai, si la noi tot patinoar e pe strazile secundare ! Ieri a fost soare si ceva mai cald aici si s-a cam tpoit o parte din zapada, s-au facut baltoace peste tot si acu te dai cu patinele daca vrei, lejer, nu mai tre sa ajungi neaparat la patinoar !
Daria, hehe, bravos pentru reusita serbarii ! Pupam fetitzul impresionat de mosh !
Gabi, vorba fetelor, sa nu uiti sa le zici vreo doo la oamenii de acolo dr la cabinet, ca nu-i fromos ce au facut !! Si nu te mai supara, ca nu face bine la burtik, stii tu ca acum hormonii isi fac de cap ! Uite o de la mine si un gind bun, sa treaca repejor norii !!
Ma duc sa vaz poze si revin ... o zi minunata va doresc !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Am vazut doua fete cucuiete - Giulik si Mariuca, mama, ce domnisoare frumoase sint !!
Si ca sa nu ramin mai prejos, va ofer citeva pozici cu Andreiushul la zapada !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

buna !

Olivia, felicitari !
am vizionat poze si toti copilandrii sunt niste scumpi, absolut toti...
Gabi, poate sotul tau se gandeste sa isi dubleze eforturile pt ca veti 4, deci tot pe voi va pune pe primul plan, fii linistita.

o zi linistita !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

olivia, felicitari, bravooo, la mai mare! si chiar asa , si io m-am saturat de beutele astea virtuale;)) da` decit delok:D
breii, care n-ati vazut filmulele `poi alea musai trebuiesc vazute ca ele ie sarea si piperu`, zise cioara, hehehe! multam de vizionari
de telegrafica-s telegrafica din motive de treaba multa la birou si canci net acasa deci toata prestatia o fac aici pe dc pina`n 4, da` poate`mi aduce mosu pc acasa ca de cuminte-am fost tare cuminte si atunci imi scot pirleala;))
gabii, daca te pot linijti cu ceva si io l-am linsat pe pasa acu vreo doo zile din motiv de lipsa activitati pin casa da` mi-a promis c-o sa bata tuate cuiele din timp si de nevoie l-am crezut;)) tin pumnii sa iasa totu` bine n-are cum altfel
azi fusei in carfour de-am luat cadouri la cupiii de la firma, is in verva mi-a luat 4 ore pentru 5 copiii si mai am de erzolvat vreo citiva
is restanta la vazut poze ma uit imediat ce pot
edit, vazut gizmou si omu de zapada:D, vazut si giulika

Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Vazut Gizmocea in zapada - se vede ca el s-a distrat; lui Stefan ii e oarecum jena sa atinga zapada...

Gabriela 17+ cu si Stefan David (8 Iulie 2004)Poze

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Gabi hahaha Stefan ca si Catrina lu' Papa....nici aia nu pune mana sau gura pe inghetata ca e uda si rece si murdara

Mergi la inceput