LMA spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (272)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Am pus ceva poze noi:

www.dropshots.com/danae#date/2007-12-15/19:35:48" target="_blank">Prin Buzaul luminat seara

www.dropshots.com/danae#date/2007-12-16/14:18:55" target="_blank">Oana la patinoar

www.dropshots.com/danae#date/2007-12-17/11:32:32" target="_blank">Oana-furnicutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Dana e mortala roxanica. scot prichindeii niste faze...de ramai.
Irina Marco nu suporta BB, dar tare buna e. e un scandal monstruos cand o folosesc, dar macar sunt linistita, cu toate ca mi-o aud de la Clau. el orice, numai sa nu sufere copilul, chiar daca e spre binele lui.
Denisa Marco a primit o ratusca de plus, care macaie si un DVD cu toate pozele de la gradi.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

poze de aici:
http://family.webshots.com/photo/2201894750065845318VrQfzS
sunt si de ieri facute.
eu nu am poze cu marco la serbare.
fug la treaba, revin mai tarziu sa vad pozele spiriduslor.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralirali spune:

Giooooooo, super muper fulguletzul!! Doamne, ce emotii trebuie sa fi avut. iar pozele cu MArco pictat sunt absolut bestiale! E una (in fata bradului) care merita facuta tablou, are niste ochi de iti vine sa il mananci.
Phii, nu ma satur de uitat la kktzeii imbracati in fulguleti. Sunt dementiali. Si marco, cu teta lui e misto de tot, degeaba, au farmecul lor la varsta asta.

Ralu si Strumfita Anastasia(01.01.2006) si Bebestrumf2
Poze si filmulete Anastasia www.dropshots.com/anastasia5 " target="_blank"> Noutati

www.flickr.com/photos/14405706@N03/" target="_blank">Poze cu familionul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ralu a papat Tia tot?
Dana super pozele, mai da ce cuminti erau fetele...aici la noi balamuc frate...cea mai mare gr. e mijlocie, acolo s-a vazut putina ordine, in rest....nici poeziile nu le-au zis piticii. cred ca aveau si emotii, caci a fost prima data cand erau pe o scena.

acum am observat ca Marco mi-a stricat dvd-ul de la comp. nu mai citeste nimic. la cat l-a tot frecat ieri...nu e de mirare.
Laptopul nu stiu de ce nu-l citeste....asa ca astept sa vina Clau cu laptopul de la birou, poate am vreo sansa sa vad pozele de la gradi.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Giova foarte frumoase pozele de la serbare A iesit foarte bine pelerina Marcolino era in ton cu educatoarea
Noi am fost sa inspectam piata aparatelor digitale si ne-am intors urgent acasa! m-am suparat pe Giorgos, mie nu-mi place sa merg in magazine fara sa cumpar El m.a dus in doua magazine si ar fi vrut in al treilea pt. ca nu a vrut sa cumpere un kodak din al doilea mag. am venit acasa I-am spus ca nu mai am nevoie de aparat
Denisa ce rost are mama mesajul tau? Si noi santem mandre de copii nostri nu am inteles unde bati! Explica ce ai vrut sa spui de cumparaturi pt. ca si tu dai detalii de la shoping


Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana_m spune:

Maraki, pai nu e bine sa mergti in mai multe parti sa vedeti ce oferte au ? ca pot sa difere mult de la un mag la altul , si pe urma puteti decide . Eu iti recomand Nikon .

Ana si Clara Francesca (16.01.2006)
http://www.dropshots.com/ana_m

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Giova, a fost minunat Marco-fulg de nea! Si a fost cel mai bine cu pelerina, mai ales ca e asa blondutz, la anul il poti face ingeras!
Superbe pozele!

Ioana si www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1bb14a37cece1022bc3177&skin_id=0" target="_blank">Razvan (03.12.2005) (montaj)
www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">1
www.dropshots.com/T_Ioana2" target="_blank">2


"Nu plange ca s-a terminat,zambeste ca s-a petrecut !"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Giova-super pelerina pe Marco si pozele pictat pe fata,a mea nu vrea sa stea,ba chiar s-a speriat de un prieten pictat.
Dana-multumim de site si am vazut printzele frumoase.
Maraki-nu cred ca nu ai inteles, ce am scris,detaliile nu isi au rostul pt ca nu despic aici firul in 8,si nu am zis ca TU NU ESTI MINDRA DE ANGELOS- treb sa intelegi ca fiecare isi arata MINDRIA in mod diferit- ea asa se exprima cu detalii multtteee despre copilul ei,si nu am vazut ca a jignit pe angelos sau altcineva- ASTA E CE AM INTELES EU Din mesajele ei.Acum o sa iau o pauza de forum ca am multe de facut si o saintru doarla subiectele de LMA ptfiecare spiridus.
Va doresc ca Sfintele sarbatori sa va aduca lumina,intelegere,sanatate si pace in suflete si cadouri frumoase la spiridusi.

Denisa 'de Emma Andreea (17 Ian.2006)si Mark Alex(5 Iulie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIHA78 spune:

Va multumesc mult fetelor pentru primire
Astery asa este ni s-a spus ca astmul poate sa regreseze si copilul aproape sa nu stie ca are ceva. Noi speram ca asa va fi si facem tot ce ni s-a spus pentru asta. Greu a fost sa acceptam ca are o problema dar acum luam lucrurile asa cum sunt.
Tudor e altfel un copil vesel, vorbaret si foarte nazdravan. O sa pun si poze dar inca nu stiu cum.
Legat de pneumonie am avut si noi vreo 3 si vreau sa va spun fetelor ca asa cum spunea si Rali, careia ii urez multa sanatate ptr. Anastasia, copiii tusesc foarte urat, de obicei fac si febra si cei mai multi, ptr. ca sunt mici au pb. si cu respiratia, adica respira mai greu si mai des. Cu siguranta v-ati da seama ca e ceva mai mult decat o raceala ptr. ca ei devin mai moi, apatici, fara chef de joaca.
Numai bine va dorim

IOANA78

Mergi la inceput