***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007 (38)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

madi, sa stii ca poate se mosteneste, ca si eu pana la 2 ani doar cu o tetina taiata mancam si doar gris cu lapte sau lapte. Dar de atunci nu ma mai ating de lapte!

Mami de Livia (08.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

fetelor ce ziceti de www.annabelkarmel.com/age-range/babies-6-9-months" target="_blank">aceste retete ? Le-am gasit pe net si cum trecem si noi la diversificare sunt in "adunare" de bunatati pentru STEFAN.vreu sa aud parerile voastre care de acum sunteti experte.Noi doar novice!

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">botezul unui inger
minunea noastra Stefan 13.06.2007
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">STEFAN rade cu taty

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

Eu anunt oficial ca AM CAPITULAT in razboiul diversificarii!!
Azi nu a mancat nimic (ziceam mai devreme ca nu ma bucur pentru victoria de ieri) desi era moarta de foame, pentru ca lapte din biberon a baut. O sa incerc sa ajung saptamana viitoare, daca oi reusi, la doctor, desi in ajun de Craciun, nu stiu pe cine mai gasesc.

Madi si Ana Teodora (27 aprilie 2007)

Asa creste Ana




"Daca ti se pare ca esti prea mic ca sa ai un impact, incearca sa mergi la culcare cu un tantar.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradap spune:

Vreau sa-mi spuneti CINE a suflat cu zapada spre BUCURESTI??? Si vreau sa-mi spuneti cat mai repede ca sa trimit MII DE PUPICI!!!

Asa frumos ninge in Bucuresti!!!! Si s-a si depus!!!!

Sunt convinsa ca iesim la o tura pri nzapada cu tot cu nasuri infundate, gaturi ragusite, etc

Andrada de ANTONIO (12 Mai 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petit_ange spune:

Andrada si eu sunt fan de jucarii Vtech, sunt super, eu am vazut in Selgros, in Metro, in Cora si in mallul din Timisoara e un magazin cu produsele Vtech. Vezi ca au si un site www.varuna.ro
Si mai gasesti si pe www.laredoute.fr
Pupici la Antonio si profitati de zapada! Poate trimiteti ceva fulgi si la Timisoara!!!
Chiar Pepsi voi ca aveti mai multa zapada nu ne trimiteti si noua in Timi?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motannel spune:

Am mai trimis cateva colinde pe mailul comun!!!

Asa creste Teodora-Iubita fotografii

Asa creste minunea noastra ticker

Motannel si Teodora Elena (07.05.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petit_ange spune:

Madi imi pare tare rau ca Ana tot nu vrea sa manance cu lingurita, nu stiu ce sa te sfatuiesc ca noi nu stam foarte bine la acest capitol.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

cu cantece si poezii a mancat si-a mea 80 gr de supa-crema de morcov, partrunjel si telina. ii place, dar s-a inecat pe la inceput si acu s-a speriat...

Madi, imi pare rau ca nu merge cu lingu...dar la biberon primeste (scuze daca ai mai spus, eu sunt tare imprastiata !)

AM terminat bagajul meu, urmeaza al Soniei ! si sterilizator, si incalzitor... catel si purcel...

oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia

Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Madi si eu am capitulat si i-am pus-o in biberon azi si a vomitat-o toata si pe asta...inainte o lua macar la biberon.
Apoi am iesit afara

Mami de Livia (08.06.2007)

Mergi la inceput