MONTIGNAC: ce am mancat azi (92)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

LA MULTI ANI !!!!!

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

La Multi ani fetele si la cat mai multe kg in minus!

"La vita e bella"
De mancare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

LA MULTI ANI!!!

De kg. nu pot scrie pentru ca am adunat foarte multe......Nu pot sa cred ce repede pun pe mine....
Simt ca pleznesc...

Va pup si abia astept sa ne apucam de treaba

MIRELAmami de doua zuze ANA MARIA si ANDREEA
POZICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Cioc! Cioc! Ma ajuta cineva?
Am kg o groaza. Vreo 85. Doctorul ma obliga sa slabesc din cauza de episod de tromboflebita. De unde sa incep?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu spune:

LA MULTI ANI!

Fetele eu nu am mai intrat ca nu m-am tinut de regim. De abia pe 7 o sa revin la Monti. Recunosc cinstit ca nici nu am avut ambitia necesara. DAr iata ca in aprilie o sa fiu nasa si as vrea sa intru si eu in ceva mai elegant. Stiu ca nu voi putea da toate kg jos, dar totusi macar cateva kilograme ar fi bune de "aruncat". Asa ca motivatia exista...

Va pup si ne reintalnim lunea viitoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Deci? Unde gasesc idei de meniu monti? M-ar ajuta mult sa am un program de alimentatie si eu sa-l respect. Are cineva pe zile un desfasurator? Puteti sa mi-l trimiteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

Bine ai venit cafera .Daca deschizi tu de la prima pagina gasesti acolo cartile si citeva idei pe scurt.
Spor la teaba.Vorbim mai tirziu.

MIRELAmami de doua zuze ANA MARIA si ANDREEA
POZICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Multumesc Sanse. Ai doua scumpete de fetite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Incet,incet imi intru in ritm,dar tot mai pacatuiesc cu cate ceva!Sper totusi sa mananc corespunzator cat mai curand!
Azi am mancat 2 banane,2 felii de muschi cu catravete!Acum am pus sa fac niste varza cu costita,ca e monti!
Cafera,bine ai venit!Uita-te pe prima pagina si poti sa te uiti si la subiectele anterioara cam ce mancam noi ca sa-si faci o idee de ce ai voie si ce nu!

"La vita e bella"
De mancare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pucku spune:

Salutare

sunt o veche adepta a lu monti care revin pe baricade in incercare de a da jos vreo 15 kg

am avut suisuri si coborasuri dar uite ca in ultimele 9 luni am pus o tona de kg asa ca revin la monti, defapt am inceput din 28 cu abaterea de revelion

am cateva intrebari

ananasul proaspat e bun? rodiile se pot manca? eventual in salata? eu fac salata si in loc de otet pun suc de rodii si bobitele, dar nu stiu daca monti le accepta

sa inteleg ca piftiile se pot manca? ca mai am o portie in frigider si tare-mi face cu ochiul

ceaiul de fructe e bun? inca nu am gasit aici ceai antiadipos

ieri am mancat asa

dim 2 pere- stiu ca nu sunt chiar monti dar nu stiam ce sa mananc, iar eu sunt un rontaila de fructe
pranz salata cu brocoli si rodii si 2 chiftelute dietetice
seara fructe si legume

azi am incepu cu o para si ananas
si ma duc sa mamanc un sort de zacusca cu paine monti
deseara ciorbita de varza acra

pupici



Corina , Stephanie + duggy Totolino prostolino

"Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi""

Mergi la inceput