Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (33)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Rita, mai zi-ne de Maya...

la multi ani sarbatoritilor! sa va creasca mari si sanatosi.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

duminica deci... eram "precisa" ca e pe 14

Cat despre lapte.. si daca as vrea sa ma grabesc tot n-as putea.. ca n-am cu ce....

de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Fetele din Ploiesti.. unde ii fac si eu Ioanei gauri pentru cercei?

de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Piciulika spune:

Tomasa, am vazut ca ne dadusesi disparutzi in cap 29 - asa si eram. Frumosi mosi ai - ptui!!! Si ce tandru si fin e Tudorel!
Cristhina, multzumim de complimente . Ne straduim sa fim la inaltzime: a dragalaseniei modelului si a asteptarii doamnelor care ne vizioneaza
Luy draga, Michael va veni in club cu dubla identitate: de elfisor si de mos. (am primit costum de elf din tzara lui Bushuloi... te pui? Luam in serios admiterea in club. Numa mucii sa treaca.
Diwana, Sim, Luy, Teodora multzumim mult de gija.
Hai mai, Teodora, ca tzitzile tale erau de calitate si doar nu voiau productzie de masa...
Rox, tzi-am admirat frumosii si mi-a placut expozitzia. Studiile de curcubeu sunt tari: cromatica, dinamismul liniei... artistei
Yaya, ba au: e unu si acelasi produs, Gel Wash parca. Fain si spumos.

Sabina, sa-l stapanesti sanatoasa si inspirata! Ce ne bucuram pentru tine! Acuma sa te tzii ce pozne livrezi - si shake reduction cum o lucra?! Ca degeaba alea-alea la timp lung fara trepied. Ai vazut ca si noi ne luptam cu lipsa de lumina pe vedeta...
Apropos vedeta: fii pe faza ca l-a vazut Mr M si-i gelos pe Gh aratos si cam vampos, asa cu pufi.... Cica ii amenintza orice idila cu frumusetzile de pe-aici! Acuma-l parasc: el are pe langa chestiile oficiale, antamate de Mami, si un ochi pe papanasele de bikmaria, luy, prisi...
Alt pericol e Vladutz de Slippers, care rade atat de dulce!!!


Noi am fost azi la controlul de 2 luni si drl a decis sa amanam o sapt vaccinul, ca inca are faringita. Ce happy am fost! Febra nu a mai avut, dar e inca mucos si ragusit. In rest a fost multzumit de cat a crescut si in ciuda bolii. Am scapat doar cu masuratori asculta plamani, etc. Muream de groaza sa-l aud iar tzipand, iar febra...

Piciulika, mami de Michael (8.10.2007) www.unserbaby.ch/geomo/content.html" target="_blank">
Situl lui Michael - parola o stim toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by carpatina

cu cine mi-am dat peste degete? prisi?

de Ioana (27.09.2007)



eu, am pus un = si nu mai iesea linkul , da am reusit pana la urma

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

carpatino, voiam sa zic nu te grabi sa te ingrijorezi
Piciulik, la mine problema e doar cu subiectele in perpetuum mobile
Tre sa ma lamuresc exact cu Shake ala, nu e chiar apa de ploaie, pt ca la 1/15,1/10 mi-au iesit chestii onorabile.
dar abia ce il buchisesc....si ziua e greu, cu 2 pui mici .
Ce ma bucur ca e bine Michael! cat despre concurenta....na, ei vor fi prieteni asa, ca barbtii, o sa se impace la vreo tura la altitudine ;-))



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Piciulika spune:

Rox, cu scanatul cartzii aleia: potzi seta scannerul la options undeva "in ce format sa salveze imaginea" sa le salveze pdf.
Acrobat Reader-ul e gratis si cam toti il au si pot citi pdf - si doc.urile ies mici.

Piciulika, mami de Michael (8.10.2007) www.unserbaby.ch/geomo/content.html" target="_blank">
Situl lui Michael - parola o stim toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by Sabina

carpatino, voiam sa zic nu te grabi sa te ingrijorezi



Eh.. n-am cum sa ma grabesc.. ca eu sunt ingrijorata din nastere

de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

PICIULIKA -mi-ai luat o piatra de pe inima ,eram tare suparata atat eu cat si teo ca nu suntem si noi in rand cu lumea ,se poate deja avem 3 luni ,ne temeam ca ramane fata batrana

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Gata.. ma duc in pat.. poate reusesc sa adorm. Somn usor!

de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput