LMA!Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (126)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns acs spune:

Dia, felicitari Oanei! De-acum e mare :) si mananca singurica. Uite cam ce agreeaza grasunul meu de dimineata (in afara de fructe, cereale): paine cu unt sau Almette, ou cu paine (cu sau fara spanac), cascaval, paine cu dulceata (rar), paste cu branza.

Manuela, Stefan si cele 3 minuni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chinico spune:

LA MULTI ANI CRISTINEL! muulta sanatate iti dorim, sa fii fericit si norocos in viata, ca de rest are ea mama grija!

multumim pentru urari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

quote:
Originally posted by desiree

achitizionat una bucata scaun masina MAXI COSI TOBI de la MINIBLU, 10 milioane, super fain, multumim frumos, am intrat oficial in faliment!


nu v-au dat reducerea de 5% cu cardul ala de fidelitate sau cum s-o numii??




Are mama doi flacai.. Matei (5) si Grigore (1)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

quote:
Originally posted by desiree

achitizionat una bucata scaun masina MAXI COSI TOBI de la MINIBLU, 10 milioane, super fain, multumim frumos, am intrat oficial in faliment!
noi l am luat in vara cu 8. ce nesimtiti...l-au scumpit cu 25%...of, poate era mai bine sa mai asteptati un pic, poate faceau vreo reducere de craciun, ceva...oricum sunt nesimtiti...


diana si david 03.12.06


Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator www.euro.who.int/document/WS_115_2000FE.pdf?language=english" target="_blank">OMS recomanda www.babycentre.co.uk/baby/safety/chokingguide/" target="_blank">Prim ajutor www.gahospita.go.ro/toxapel.html" target="_blank">Toxapel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

quote:
Originally posted by ruxandra_sb

quote:
Originally posted by desiree

achitizionat una bucata scaun masina MAXI COSI TOBI de la MINIBLU, 10 milioane, super fain, multumim frumos, am intrat oficial in faliment!


nu v-au dat reducerea de 5% cu cardul ala de fidelitate sau cum s-o numii??




Are mama doi flacai.. Matei (5) si Grigore (1)






ba da, ni l-au dat, 960 ron cu tot cu reducere, luat si botosi antiderapanti 40 ron ( vai ce preturi!)..numai ca eram atat de incantati ca l-am luat si vanzatoarele ca au vandut... incat am plecat fara card!



Alina,mami de Mihnea-Octavian
varsta Octavian;

www.pampers.ro/ro_RO/baita/gallery_view.php?page=1&id=2753&from=search&keyword=PETRE" target="_blank">votati un super-bebelush !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

desiree - sa.l stapaniti sanatosi :)

dbunny - bine ca n.are dani nimic..cearcanele se rezolva

asiza - multumim de intrebare, suntem bine, azi e a doua zi cand nu face caca deloc :) si perfuziile l.au ajutat ca n.a pierdut decat vreo 250 de grame deja azi a mancat ca inainte, ma refer la orar, cantitati din ce in ce mai mult
intrebam, da, cum face la febra pt ca ivan la 39.5 - 40 axilar era terminat saracu dar si voma in acel timp si cum n.am mai vazut asa ceva m.am speriat

ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

quote:
Originally posted by dianocica

quote:
Originally posted by desiree

achitizionat una bucata scaun masina MAXI COSI TOBI de la MINIBLU, 10 milioane, super fain, multumim frumos, am intrat oficial in faliment!
noi l am luat in vara cu 8. ce nesimtiti...l-au scumpit cu 25%...of, poate era mai bine sa mai asteptati un pic, poate faceau vreo reducere de craciun, ceva...oricum sunt nesimtiti...


diana si david 03.12.06


Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator www.euro.who.int/document/WS_115_2000FE.pdf?language=english" target="_blank">OMS recomanda www.babycentre.co.uk/baby/safety/chokingguide/" target="_blank">Prim ajutor www.gahospita.go.ro/toxapel.html" target="_blank">Toxapel


tocmai ca nu mai puteam astepta, de Craciun plecam din tara, scaunul era obligatoriu sa il avem pana atunci!nu-i nimic, noua ne place, sper sa ii placa si lui!


Alina,mami de Mihnea-Octavian
varsta Octavian;

www.pampers.ro/ro_RO/baita/gallery_view.php?page=1&id=2753&from=search&keyword=PETRE" target="_blank">votati un super-bebelush !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

quote:
Originally posted by Dia1609

merci... dar chiar vroiam sa scriu ca avem o problema cu mamaliguta: am incercat si aseara, cred ca a-5a oara, i-am dat mamaliguta fiarta in lapte, cu telemea desarata si smantana... noi ne-am lins pe degete , ea 'bleah' .. cica tb sa incerci de 8 ori o mancare ca sa stii dc nu-i place ... mai am 3 incercari

Dia de Oana 29.11.06

"Da aripi unui copil, dar lasa-l sa invete singur sa zboare" Marquez




ce chestie, asta n.o stiam, de acum tre sa incerc sa de mai multe ori, eu ii dateam o data vedeam ca nu.i place si reveneam la cele dinainte stiute, acum gata a pus.o de 8 ori, poate pana la urma o sa manance si altceva

ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

profit cat are treaba cu ligheanul

Beatrice de Chinico
Christian de Donia
Ana de saftoiu gina

minunatelor sa va traiasca puiutzii sa fie sanatosi si sa va aduca numai bucurii


BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
Aniversare 1 An
luna 14
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006

Sarbatori fericite !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

LA MULTI ANI LUI GINERICA AL MEU, CRISTINELU'!!! SA CRESTI MARE, SANATOS, NOROCOS SI INTELEPT CA MAMICA TA! PUPICI DE LA JULIE

LA MULTI ANI BEOACA!!! MULTA SANATATE SI SOMN IN PRELUNGIRI !! CHINICO , SA ITI TRAIASCA SI SA ITI BUCURE SUFLETUL IN FIECARE ZI!!

aloooo, mai fetelor...io cred ca am inteles bine ce inseamna febra...sa nu exageram acu'...ca maine poimaine plange si sare soacra-mea cu antitermic , antibiotic... zau asa, stiu si eu ca iti creste un pic temperatura...io si cand ma enervez (des ) imi creste ...dar nu m-as exprima cum ca am febra.

crykett, sanatate la puiuti!

dbunny, hai sa ne concuram la cearcane...io maine am si petrecere...le-as sugera un bal mascat ca sa imi ascund ochii



Mergi la inceput